کولرگازی سامسونگ سرد و گرم 18000 مدل AQ18UUQN

قدرت موتور : گرمایش 18000BUT - سرمایش : 18000BUT

نوع کارکرد : سرمایشی ، گرمایشی

قدرت پرتاب باد : 8 متر

جهت های پرتاب باد : بالا - پایین

نوع موتور : روتاری

فیلتر ضد باکتری : دارد

قابلیت پوشش مساحت : 70 متر

گاز مصرفی : R22

راه اندازی مجدد خودکار : دارد

کشور ساخت قطعات : کره

کشور مونتاژ : کره

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

0 تومان

عملکرد سیستم خنک کننده بهبود یافته است

معماری نوآورانه‌ی کولرگازی سرد و گرم 18000 سامسونگ مدل AQ18UUQN موجب شده تا عملکرد خنک کننده بهبود یابد؛ بنابراین شما قادر خواهید بود با وجود این کولرگازی فوق العاده، با استفاده از یک فن بزرگ و پخش جریان هوای بیشتر، اتاق خود را با سرعت بیشتری خنک کنید. کولرگازی سرد و گرم 18000 سامسونگ مدل AQ18UUQN هوای خانه را با سرعت بالایی از طریق حالت Fast Cool ، خنک می کند. سپس برای حفظ درجه حرارتی مناسب با وجود حالت Comfort Cool ، به طور خودکار عمل می کند و لازم نیست شما به طور مداوم کنترل کولرگازی را در دست بگیرید و آن را روشن و خاموش کنید.

کولرگازی سرد و گرم 18000 سامسونگ مدل AQ18UUQN

هوای بیشتر در کولرگازی سرد و گرم 18000 سامسونگ مدل AQ18UUQN

کولرگازی فوق العاده‌ی سامسونگ در بهترین حالت طراحی شده است. طراحی این محصول، امکان ورود هوای بیشتر را فراهم می کند و به این سبب، عملکرد این کولرگازی را بهبود می بخشد. سیستم خنک کننده‌ی این کولرگازی از هر نظر کارآمد است. طراحی کولرگازی سرد و گرم 18000 سامسونگ مدل AQ18UUQN بسیار منحصر به فرد است؛ یک فن بزرگ در آن گنجانده شده است تا خنک کنندگی بیشتری را ایجاد کند. طراحی این کولرگازی همچنین این امکان را فراهم می آورد تا با وجود تیغه های هدایت کننده‌ی هوا، با زاویه‌ی عریضی، هوا در سراسر محیط خانه پخش شود؛ همچنین با وجود تیغه های اضافی و جریان هوای رو به بالا تأثیر خنک کنندگی افزایش یابد.

کولرگازی سرد و گرم 18000 سامسونگ مدل AQ18UUQN

انجام کارهای هوشمندانه برای صرفه جویی در انرژی

انرژی کارآمد اینورتر دیجیتال، موجب ثابت نگه داشتن درجه‌ی حرارت می شود؛ بدون آنکه نیاز باشد تا کولرگازی برای جلوگیری از فشار، به طور مکرر خاموش و روشن شود. این کولرگازی، مصرف انرژی کمتری دارد و دوام عمر آن بیشتر است و می توان برای مدتی طولانی، بدون مشکل از آن استفاده کرد.

کولرگازی سرد و گرم 18000 سامسونگ مدل AQ18UUQN

صرفه جویی در انرژی

حالت Single User از کمترین ظرفیت کمپرسور استفاده می کند که موجب کاهش مصرف برق می شود در حالی که هنوز محیط خانه را خنک نگه می دارد؛ بنابراین شما بدون اینکه از مصرف برق نگران باشید، می توانید از آن لذت ببرید.

کولرگازی سرد و گرم 18000 سامسونگ مدل AQ18UUQN

مبارزه با ویروس ها و فیلتر آلاینده ها

Virus Doctor با استفاده از فناوری یون S-Plasma تقریباً همه‌ی باکتری ها و ویروس های موجود در هوای خانه را از جمله ویروس آنفولانزا و Corona از بین می برد و از این جهت موجب پاکیزگی هوا و جلوگیری از بیماری می شود. این کولرگازی دارای یک فیلتر هوای با کیفیت و کارآمد است و شما می توانید به راحتی آن را برداشته و تمیز کنید؛ این فیلتر آنتی باکتریال، پوشش مناسبی برای فیلتر کردن گرد و غبار و آلاینده های خطرناک هوا و آلرژن ها می باشد.

کولرگازی سرد و گرم 18000 سامسونگ مدل AQ18UUQN

محافظ شاسی

این کولرگازی قادر است درجه حرارت بسیار گرم را تحمل کند چون به یک کندانسور بزرگ و بهینه مجهز شده است. همچنین AQ18UUQN دارای یک پوشش ضد خوردگی است و شاسی آن در برابر زنگ زدگی مقاوم شده است.

کولرگازی سرد و گرم 18000 سامسونگ مدل AQ18UUQN

محافظ کمپرسور

کولرگازی سامسونگ در شرایط دشوار نیز جوابگوی نیاز های شماست. با دارا بودن تکنولوژی Triple Protector Plus ، این کولرگازی در برابر نوسانات برق و ولتاژهای کم و زیاد نیز مقاوم شده است. با استفاده از محافظ Triple Plus در این کولرگازی دیگر نیازی نیست در مورد تخلیه‌ی ولتاژ بالا که ناشی از نوسانات جریان های الکتریکی است نگران باشید؛ زیرا دستگاه شما از این نظر کاملاً ایمن شده است.

کولرگازی سرد و گرم 18000 سامسونگ مدل AQ18UUQN

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

محصولات مشابه