یخچال دوقلو سامسونگ RZ32 - RR39

,
5/5

زنگ هشدار درب : دارد 

ظرفیت : 40 فوت

قفل کودک : دارد

کمپرسور : اینورتر دیجیتال

برچسب انرژی : ++A

کشور ساخت : کره

وبسایت مرجع : RZ32اینجا کلیک کنید

وبسایت مرجع : RR39اینجا کلیک کنید

تولیدکننده

17,200,000 تومان
شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

ظرفیت و فضای بزرگتر داخل فریزر 

فریزر شما دارای یک ظرفیت بزرگ است و با ظرافتی خاص در یک چارچوب زیبا و شیک طراحی شده است که به راحتی خود را با آشپزخانه ی شما ترکیب می کند.تعداد زیادی قفسه،برای ذخیره سازی مواد غذایی خود در نظر گرفته شده است که باعث می شود دسترسی آسان تر و سریع تری به اقلام مورد نیاز خود دست پیدا کنید.

از ایجادِ یخ جلوگیری می کند

بدونِ استفاده از فناوری یخ زدگی،گردش هوا را افزایش می دهد تا دمای ثابت را در هر گوشه ای از یخچال حفظ کند که باعثِ جلوگیری از ایجاد یخ می شود.همچنین برای رسیدن به دمای مورد نظر،سریع تر کار می کند و دوام و عمر سیستم خنک کننده را افزایش می دهد و مانع از اتلاف انرژی در def می شود.

هر گوشه ای از یخچال را خنک می کند

 سیستم خنک کننده به طور مداوم نوسان دما و هوا را کنترل می کند و هر گوشه و نقطه ای از یخچال را خنک می کند.هوای سرد از طریق دریچه های مختلف که در هر سطح از قفسه ها ایجاد شده تا هوا در آنها جریان پیدا کنند و اینکار باعث طول عمر بیشتر مواد غذایی می شود.

ظرافت و هماهنگی در طراحی

طراحی زیبایِ چارچوب و کابینه ی یخچال دوقلو سامسونگ یک زاویه ی دیدِ فوق العاده و شیک را از خود به نمایش می گذارد که باعث می شود آشپزخانه ی شما جلوه ی زیباتری به خود بگیرد.همچنین شما می توانید درب های یخچال را به صورتی آزادانه باز و بسته کنید بدونِ آنکه فضایی را مسدود کنید.

یخچال خود را از هر نقطه ای که هستید کنترل کنید 

این یخچال،دارای یک دانگل هوشمند است بنابراین شما می توانید از هر نقطه و مکانی که می خواهید با استفاده از یک برنامه ی خاص در تلفن هوشمند خود هر آنچه را که می خواهید انجام دهید و بررسی کنید.

دقیق و با دوام

کمپرسور دیجیتال اینورتر به صورت خودکار سرعت خود را در واکنش به سیستم خنک کننده در 7 سطح تنظیم و آماده می کند.بنابراین این کار باعث می شود که انرژی کمتری مصرف شود و نویز را کاهش دهد و باعث افزایش عمر عملکرد یخچال می شود.

مصرف انرژی کمتر،روشنایی بیشتر 

 LED به کار رفته در بالای محفظه ی یخچال باعث روشنایی بیشتر می شود.این LED ها باعث می شوند هر گوشه و نقطه ای را روشن تر کنند و دسترسی سریع تری به مواد غذایی و اقلام مورد نظر خود پیدا کنیم.

یخ ساز سامسونگ،فضای کمتری را می گیرد 

 یخ ساز باریک و کم حجم که فضای بسیار کمی را می گیرد در داخل یخچال قرار داده شده است.پس از رها کردن و باز کردن درب قفسه، فضای ذخیره سازی فوق العاده ای را به شما ارائه می دهد.

ظرفیت و فضای بزرگتر داخل یخچال 

یخچال دو قلوی سامسونگ دارای یک ظرفیت بزرگ است اما با ظرافتی خاص در یک چارچوب زیبا و شیک طراحی شده است که به راحتی خود را با آشپزخانه ی شما ترکیب می کند.تعداد زیادی قفسه،برای ذخیره سازی مواد غذایی خود در نظر گرفته شده است که باعث می شود دسترسی آسان تر و سریع تری به اقلام مورد نیاز خود دست پیدا کنید.

از ایجادِ یخ جلوگیری می کند

بدونِ استفاده از فناوری یخ زدگی ،گردش هوا را افزایش می دهد تا دمای ثابت را در هر گوشه ای از یخچال حفظ کند که باعثِ جلوگیری از ایجاد یخ می شود.همچنین برای رسیدن به دمای مورد نظر، سریع تر کار می کند و دوام و عمر سیستم خنک کننده را افزایش می دهد و مانع از اتلاف انرژی در def می شود.

هر گوشه ای از یخچال را خنک می کند

 سیستم خنک کننده به طور مداوم هر نوسان دما و هوا را کنترل می کند و هر گوشه و نقطه ای از یخچال را خنک می کند.هوای سرد از طریق دریچه های مختلف که در هر سطح از قفسه ها ایجاد شده تا هوا در آنها جریان پیدا کنند و اینکار باعث طول عمر بیشتر مواد غذایی می شود.

فروشگاه خانه ی خود را در یخچال های سامسونگ بسازید

اکثر اوقات برای دسترسی به مواد غذایی یا اقلامی که می خواهیم می بایست کلی از اقلام های دیگر یخچال را خالی کنیم تا به چیزی که می خواهیم دسترسی پیدا کنیم.اما حالا برای دسترسی به مواد غذایی و اقلام مورد نیاز، قفسه های اسلایدی قرار داده شده است که به سادگی می توان از آن استفاده کرد. بنابراین شما می توانید به راحتی در خانه یک فروشگاه مواد غذایی سازماندهی کنید و دسترسی سریع تری به اقلام مورد نیاز خود داشته باشید.

از درب های داخل یخچال بهره ببرید 

قرار دادن اقلام بزرگ با شکل های مختلف می تواند برای یک یخچال چالشی بزرگ باشد.بنابراین سامسونگ یک مکان خاص را برای اقلام مختلف تهیه کرده که به شما کمک می کند اقلامی مانند بطری و کارتن ها را در آن قرار دهید.

مصرف انرژی کمتر، روشنایی بیشتر 

 LED به کار رفته در بالای محفظه ی یخچال باعث روشنایی بیشتر می شود.این LED ها باعث می شوند هر گوشه و نقطه ای را روشن تر کنند و دسترسی سریع تری به مواد غذایی و اقلام مورد نظر خود پیدا کنید.

رطوبت مطلوب 

رطوبت مطلوبِ داخل یخچال سبب می شود که میوه ها و سبزیجات را به مدت طولانی تری در خود نگه دارد و باعث طول عمر بیشتر میوه ها و سبزیجات می شود.برای ایجاد رطوبتی مطلوب،دریچه ها به طور خودکار باز و بسته می شوند تا دما و هوای داخل یخچال به حدِ میزان خود برسد.

محصولات مشابه