ظرفشویی سامسونگ 14 نفره 8550

,
5/5

ظرفیت : 14 نفره

نوع موتور : روتاری

میزان نویز : 44db

برچسب انرژی : ++A

قفل کودک : دارد

تعداد سبد : 3 عدد

برنامه ها و حالت های شستشو : 5 برنامه و 6 حالت

کشور ساخت : کره 

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

تولیدکننده

10,512,000 تومان
شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

ظرفشویی سامسونگ 14 نفره 8550

انقلابی در عملکرد ظرفشویی های سامسونگ 

تکنولوژی WaterWall در ظرفشویی سامسونگ 14 نفره 8550 باعث تمیز کاری با یک نوار اسپری می شود که آب با فشار قوی به سمت بالا و چپ و راست حرکت می کند و برای رسیدن به نقاطی که دسترسی آب به آن ها سخت تر است یک دیواره ی آبی ایجاد میکند که باعث می شود ظروف ها را به خوبی تمیز و لکه های آن را از بین ببرد.

ظرفشویی سامسونگ 14 نفره 8550

شستشوی هوشمند و هدفمند 

با تنظیم Zone Booster به شما اجازه می دهد که با انعطاف پذیری بیشتر، ظرفشویی برای تمیز کردن ظروف و قفسه ها به کار رود و این فناوری کمک می کند که فشار آب و درجه‌ی حرارت آب را کنترل کند و شما را از تمیزی ظروف و اقلام خود مطمئن سازد.

شستشوی هوشمند در ظرفشویی سامسونگ 14 نفره 8550

قرار دادن کارد و چنگال در ظرفشویی

سینی یا قفسه‌ای قابل حمل، برای راحتی و دسترسی آسان تر شما تعبیه و فراهم شده است که می توانید اقلام خود مانند قاشق چنگال را در داخل آن قرار بدهید و بعد از شستشو می توانید آنها را به راحتی تخلیه کنید.

ظرفشویی سامسونگ 14 نفره 8550

عملیات آسان با RACK

با ماشین ظرفشویی سامسونگ WaterWall ™ ظروف ها و اقلام خود را با سادگی و سرعت بیشتر در داخل ظرفشویی قرار دهید و تخلیه کنید. فناوری Gliding Slides smoothly سرعت غلتک را بالا می برد اما باعث نمی شود که ظرفشویی تکان بخورد و یا باعث صدای ناهنجار شود.

ظرفشویی سامسونگ 14 نفره 8550

ظروف های خود را سریع تر و بهتر خشک کنید

ویژگی Auto Door Open ظروف ها را درخشان تر و با سرعت بیشتری خشک می کند. هنگامی که زمان شستشو به پایان می رسد درب ظرفشویی به طور خودکار به اندازه‌ی 10 سانتی متر باز می شود تا بخار از داخل ظرفشویی خارج شود و ظروف ها به شکلی کامل خشک شوند.

ظرفشویی سامسونگ 14 نفره 8550

صرفه جویی در زمان

شاید شما تصور کنید که باید روزهای زیادی را منتظر بمانید تا بلکه بتوانید ظرفیت داخل ظرفشویی را کامل و از آن استفاده کنید اما شما می توانید با گذاشتن ظرفشویی بر حالتِ تنظیمِ نیمه بار به شما این امکان را می دهد که ظرف های محدود خود را در قفسه ی پایین قرار دهید تا آنها را به خوبی شستشو دهد. بنابراین شما می توانید زمان و انرژی کمتری را با بارهای کوچک تر مصرف کنید و از داشتن ظروف های تمیز لذت ببرید.

ظرفشویی سامسونگ 14 نفره 8550

طراحی زیبا و شیک ظرفشویی سامسونگ

بدنه‌ی این ظرفشویی از جنس فولاد ضد زنگ ساخته شده است. این طراحی ماشین ظرفشویی، ظاهری فوق العاده را به آشپزخانه های شما می بخشد. از طریق پانل نمایشگر می توان مراحل شستشو و خشک شدن و مدت زمان باقی مانده را مشاهده کرد.

طراحی زیبا و شیک ظرفشویی سامسونگ

محصولات مشابه