کولر گازی دی جنرال 12000

,
5/5

قدرت موتور : گرمایشی 12500 ، سرمایشی 12000

نوع کارکرد : گرمایشی ، سرمایشی

قدرت پرتاب باد : 4 متر

جهت های پرتاب باد : بالا ، پایین ، چپ ، راست 

فیلتر ضد باکتری : دارد

نوع موتور : روتاری 

قابلیت پوشش مساحت : 50 متر 

کشور ساخت قطعات : چین

کشور مونتاژ : چین 

این مدل تمام شده است

0 تومان

مشخصات کولر گازی دی جنرال 12000

کولر گازی دی جنرال با ظرفیت 12000 تولید شده که دارای حالت سرمایشی و گرمایشی است و می تواند مساحت 50 متری را پوشش دهد و قدرت پرتاب باد این کولر گازی را نیز می توان 4 متر محاسبه کرد.کولرگازی دی جنرال در بهترین حالت طراحی شده است. طراحی این محصول، امکان ورود هوای بیشتر را فراهم می کند و به این سبب، عملکرد این کولرگازی را بهبود می بخشد.

مشخصات کولرگازی دی جنرال 12000

کمپرسور کولر گازی دی جنرال 12000

در هر کولرگازی بخش بسیار مهم و قابل توجه آن کمپرسور یا همان موتور است.کولرگازی DGeneral از موتور روتاری بهره برده است که انرژی کمتری نسبت به موتورهای به کار رفته در کولرگازی های مختلف مصرف می کند.

کمپرسور کولر گازی دی جنرال 12000

جهت های پرتاب باد

سیستم این کولر گازی طوری طراحی شده است که از هر نظر کارآمد است و باد را از 4 جهت (بالا،پایین،راست،چپ) پرتاب می کند تا بتواند هر قسمت و مکانی از خانه ی شما را پوشش دهد.

کولر گازی دی جنرال 12000

فیلتر ضد باکتری 

یکی از قابلیت ویژه ی کولرگازی دی جنرال فیلتر ضد باکتری آن است.این کولر گازی مجهز به فیلتر ضد باکتری است که ذرات میکروسکوپی مضر را از بین می برد و هوایی مطلوب را در فضای اتاق پخش می کند..

فیلتر ضد باکتری کولر گازی دی جنرال 12000

عملکرد خودکار کولر گازی دی جنرال 12000

شما می توانید کولر گازی را روی حالت اتوماتیک تنظیم کنید که این عملکرد به شما کمک می کند میزان دمای لازمه را برای اتاق و خانه ی خود وارد نموده تا دمای خانه ی شما را به آن درجه و میزان تعیین شده رسانده و پس از آن کولرگازی به طور خودکار خاموش شود تا در زمینه ی صرفه جویی در انرژی نیز به شما کمک کرده باشد.

عملکرد خودکار کولر گازی دی جنرال 12000

محصولات مشابه