کولر گازی جنرال گلد اینورتر 24000

,
5/5

قدرت موتور : گرمایش 24000BTU ، سرمایش 24700BTU

نوع کارکرد : سرد و گرم

قدرت پرتاپ باد : 15 متر

جهت های پرتاپ باد : بالا / پایین / چپ / راست

نوع موتور : روتاری

فیلتر ضد باکتری : دارد

رادیاتور : طلایی

راه اندازی مجدد خودکار : دارد

گاز مصرفی : R410

قابلیت پوشش مساحت : 80 متر

کشور ساخت قطعات : چین

کشور مونتاژ : چین

این مدل تمام شده است

0 تومان

مشخصات کولر گازی جنرال گلد اینورتر 24000

کولر گازی جنرال گلد اینورتر 24000 دارای دو حالت سرمایشی و گرمایشی می باشد و می تواند مساحتی 80 متری از محیط خانه‌ی شما را پوشش دهد؛ قدرت پرتاب باد در این کولر گازی 15 متر می باشد و با وجود این کولر گازی قدرتمند، محیط خانه‌ی شما در مدت زمان اندکی خنک خواهد شد.

مشخصات کولر گازی جنرال گلد اینورتر 24000

پرتاب هوا در جهت های مختلف

کولر گازی جنرال گلد اینورتر قادر است هوا را در 4 جهت بالا، پایین، چپ و راست پخش کند و این بدان معناست که تمامی بخش های خانه به صورت مستقیم خنک می شوند و این سیستم قدرتمند، راحتی و آسایش را برای شما به ارمغان می آورد.

پرتاب هوا در جهت های مختلف با کولر گازی جنرال گلد اینورتر 24000

کولر گازی جنرال گلد اینورتر 24000

در هر کولر گازی بخش بسیار مهم و قابل توجه آن کمپرسور یا همان موتور است. کولر گازی جنرال گلد اینورتر 24000 از موتور قدرتمند روتاری بهره برده است که انرژی کمتری نسبت به موتورهای به کار رفته در کولر گازی های مختلف مصرف می کند. اما یکی از دیگر نکاتی که در خرید کولر گازی اهمیت پیدا می کند نوع گاز مصرفی آن می باشد؛ گاز مصرفی کولر گازی جنرال گلد اینورتر از نوع R410 است که نسبت گاز به R22 از مضرات و آسیب رسانی بسیار پایین تری برخوردار می باشد.

کولر گازی جنرال گلد اینورتر 24000

فیلتر ضد باکتری

کولر گازی جنرال گلد اینورتر 24000 دارای فیلتر ضد باکتری است و ذرات میکروسکوپی مضر را از بین می برد و محیط خانه‌ی شما را از یک سری بیماری های ویروسی و  باکتریایی از جمله آنفولانزا و بیماری عامل ویروس کرونا پاک می کند.

فیلتر ضد باکتری کولر گازی جنرال گلد اینورتر 24000

حالت اتوماتیک

شما می توانید کولر گازی را روی حالت اتوماتیک تنظیم کنید؛ این عملکرد به شما کمک می کند میزان دمای مناسب را برای اتاق و خانه‌ی خود انتخاب کنید و بعد از آنکه دمای اتاق به این میزان رسید، کولر به طور خودکار خاموش شود تا در زمینه‌ی مصرف انرژی نیز صرفه جویی شود.

حالت اتوماتیک کولر گازی جنرال گلد اینورتر 24000

محصولات مشابه