کولر گازی جنرال مکس اینورتر 12000

,
5/5

قدرت موتور : سرمایشی 12000 ، گرمایشی 12500

نوع کارکرد : سرمایشی ، گرمایشی 

قدرت پرتاب باد : 4 متر

جهت های پرتاب باد : بالا ، پایین ، چپ ، راست 

فیلتر ضد باکتری : دارد

نوع موتور : T3 اینورتر

قابلیت پوشش مساحت : 55 متر

کشور ساخت : چین

کشور مونتاژ : چین

این مدل تمام شده است

0 تومان

کولر گازی جنرال مکس اینورتر 12000

کولر گازی جنرال مکس اینورتر 12000 دارای حالت سرمایشی و گرمایشی و موتور T3 اینورتر است. موتور T3 اینورتر عملکردی قدرتمند و سریع را ارائه می دهد و در صرفه جویی انرژی نیز به شما کمک می کند.این کولر گازی با ظرفیت 12000 تولید شده و از قدرت پرتاب باد 4 متری برخوردار است و تا مساحت 55 متری را پوشش می دهد.

کمپرسور

بخش مهم و قابل توجه کولر گازی برای مشتریان و مصرف کنندگان،کمپرسور است. کولر گازی جنرال مکس اینورتر دارای موتور T3 است و تفاوت این کولر گازی با جنرال مکس در اینورتر بودن کمپرسور است که در صرفه جویی انرژی به شما کمک شایانی خواهد کرد و دیگر نکته ی حائز اهیمت کولر گازی،گاز مصرفی آن است که کولر گازی جنرال مکس اینورتر از گاز R410 بهره می گیرد و نسبت گاز به R22 آلایندگی ندارد و همچنین باعث عمر بیشتر قطعات کولر گازی نیز می شود.

زاویه های پرتاب باد

کولر گازی جنرال مکس اینورتر 12000 به صورتی طراحی شده است که باد را از 4 جهت خارج می کند و باعث می شود تمام نقاط خانه یا محیط کاری شما را پوشش دهد.

فیلتر ضد باکتری

کولر گازی جنرال مکس اینورتر دارای فیلتر ضد باکتری است که ذرات میکروسکوپی مضر را از بین می برد و یک فضای سالم را برای شما مهیا می کند.

عملکرد خودکار 

شما می توانید کولر گازی را روی حالت اتوماتیک تنظیم کنید که این عملکرد به شما کمک می کند میزان دمای لازم را برای اتاق و خانه ی خود وارد نموده تا دمای خانه ی شما را به آن درجه و میزان تعیین شده رسانده و پس از آن کولر گازی به طور خودکار خاموش شود تا در زمینه ی صرفه جویی در انرژی نیز به شما کمک کرده باشد.

محصولات مشابه