کولرگازی سرد و گرم 12000 جنرال مکس اینورتر

قدرت موتور : سرمایشی 12000 ، گرمایشی 12500

نوع کارکرد : سرمایشی ، گرمایشی 

قدرت پرتاب باد : 4 متر

جهت های پرتاب باد : بالا ، پایین ، چپ ، راست 

فیلتر ضد باکتری : دارد

نوع موتور : T3 اینورتر

قابلیت پوشش مساحت : 55 متر

کشور ساخت : چین

کشور مونتاژ : چین

این مدل تمام شده است

0 تومان

جنرال مکس اینورتر

کولر گازی جنرال مکس اینورتر دارای حالت سرمایشی و گرمایشی و موتور T3 اینورتر است.موتور T3 اینورتر عملکردی قدرتمند و سریع را ارائه می دهد و در صرفه جویی انرژی نیز به شما کمک می کند.این کولرگازی با ظرفیت 12000 تولید شده و از قدرت پرتاب باد 4 متری برخوردار است و تا مساحت 55 متری را پوشش می دهد.

کمپرسور

بخش مهم و قابل توجه کولرگازی برای مشتریان و مصرف کنندگان،کمپرسور است.کولرگازی جنرال مکس اینورتر دارای موتور T3 است و تفاوت این کولرگازی با جنرال مکس در اینورتر بودن کمپرسور است که در صرفه جویی انرژی به شما کمک شایانی خواهد کرد و دیگر نکته ی حائز اهیمت کولرگازی،گاز مصرفی آن است که کولرگازی جنرال مکس اینورتر از گاز R410 بهره می گیرد و نسبت گاز به R22 آلایندگی ندارد و همچنین باعث عمر بیشتر قطعات کولرگازی نیز می شود.

زاویه های پرتاب باد

کولرگازی جنرال مکس اینورتر به صورتی طراحی شده است که باد را از 4 جهت خارج می کند و باعث می شود تمام نقاط خانه یا محیط کاری شما را پوشش دهد.

فیلتر ضد باکتری

کولرگازی جنرال مکس اینورتر دارای فیلتر ضد باکتری است که ذرات میکروسکوپی مضر را از بین می برد و یک فضای سالم را برای شما مهیا می کند.

عملکرد خودکار 

شما می توانید کولرگازی را روی حالت اتوماتیک تنظیم کنید که این عملکرد به شما کمک می کند میزان دمای لازم را برای اتاق و خانه ی خود وارد نموده تا دمای خانه ی شما را به آن درجه و میزان تعیین شده رسانده و پس از آن کولرگازی به طور خودکار خاموش شود تا در زمینه ی صرفه جویی در انرژی نیز به شما کمک کرده باشد.

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

محصولات مشابه