یخچال بوش دوقلو GSD36PI204-KSW36PI304

,
5/5

ظرفیت :32 فوت

حجم فریزر : 210 لیتر

قفل کودک : دارد

آبریز : دارد

فریزر : دارد

تعداد سبد : 6 عدد

کشور ساخت : اسپانیا

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

0 تومان

مشخصات یخچال بوش دوقلو 

یخچال بوش فریزر دوقلو از طراحی زیبا و مجذوب کننده ای برخوردار است که می تواند به جذابیت بیشتر دیزاین آشپزخانه و محیط شما کمک کند. یخچال فریزر بوش GSD36PI204-KSW36PI304 با توجه به کارایی و عملکرد قدرتمند و ظرفیت بالایی که دارد میتواند گزینه ای مناسب برای نگهداری از اقلام و مواد غذایی باشد. از ویژگی و قابلیت های جذاب این یخچال دوقلوی بوش میتوان به قرارگیری جداگانه ی فریزر و یخچال از هم اشاره نمود که به شما این امکان را میدهد که در صورت نداشتن فضای کافی برای قرارگیری یخچال و فریزر در کنار هم، آنها را به صورت جداگانه و در نقاط مختلف آشپزخانه قرار داد و دیزاین متفاوت تری را نیز به وجود آورد.

مشخصات یخچال بوش دوقلو

آب و هوای مناسب و مطلوب برای ذخیره سازی

این یخچال فریزر بوش برای ثابت نگه داشتن دمای داخل یخچال از سنسورهای FreshSense استفاده می کند که این سنسورها به طور مداوم دمای داخل یخچال را کنترل می کنند و باعث می شود تا یخچال فریزر دمای ثابتی داشته و در نتیجه مواد داخل یخچال عمر طولانی تر داشته باشد.

آب و هوای مناسب و مطلوب برای ذخیره سازی با یخچال بوش دوقلو

حفاظت از مواد غذایی

فریزرهای قدیمی برای حفاظت و نگهداری از مواد غذایی آنها را یخ زده کرده و این کار برای جلوگیری از فاسد و خراب شدن مواد غذایی انجام میشد و زمان زیادی برای این کار هزینه میشد. اما امروزه برای محافظت از مواد غذایی خود دیگر نیازی به یخ زدگی نخواهید داشت چرا که فریزرهای بوش ،پس از رسیدن به درجه ی حرارت مورد نیاز هم از اتلاف انرژی جلوگیری می کنند و نیز باعث نگهداری بهتر و افزایش عمر مواد غذایی می شود.

حفاظت از مواد غذایی با یخچال بوش دوقلو GSD36PI204-KSW36PI304

سیستم هوای چند جریانِ و پخش شدن یکنواختِ هوا در داخل یخچال 

سیستم multiairflow با کمک فن اجازه می دهد جریان صاف و ملایم هوا از داخل یخچال و فریزر عبور کند و نوسانات دما کاهش یابد و در مدت زمان اندکی مواد غذایی خنک شود و نیز طول عمر آنها را افزایش دهد.

سیستم هوای چند جریانِ و پخش شدن یکنواختِ هوا در داخل یخچال بوش دوقلو

محصولات مشابه