ظرفشویی 14 نفره بوش مدل 46NI03E

ظرفیت : 14 نفره

برچسب : A++

تعداد سبد : 3 عدد 

میزان نویز : 44dB

تعداد برنامه های شستشو : 6

برنامه های ویزه شستشو : 3

سری ساخت : 4

کشور ساخت : آلمان

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

تولیدکننده

8,900,000 تومان
شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

شستشو و خشک کردن ظروف در یک سوم زمان با VarioSpeed Plus

VarioSpeed Plus یک گزینه ی عالی برای شستشوی ظروف ها به شمار میرود. فناوری VarioSpeed Plus ظرفشویی 14 نفره بوش مدل 46NI03E، باعث میشود مدت زمان عملکرد شستشو 66 درصد کاهش یابد و در کمترین زمان نیز ظروف ها را خشک کند. این عملکرد در مواقعی که برای دسترسی به ظروف های خود عجله داشته باشید بسیار کاربردی و گره گشا خواهد بود.

ظرفشویی 14 نفره بوش مدل 46NI03E

تشخیص خاک و چربی بر روی ظروف 

سیستم AquaSensor با کنترل آب شستشو به وسیله ی پرتوهای نور، میزان مصرف آب را بسته به نوع و شدت ظرفشویی تنظیم میکند. بنابراین سیستم AquaSensor ظرفشویی 46NI03E چنانچه لکه و چربی را بر روی ظروف ها تشخیص دهد تصمیم میگیرد که روند شستشو را ادامه دهد تا ظروف ها به طور کامل تمیز و براق شوند.

شستشوی خودکار

با انتخاب شستشوی خودکار میتوانید از تمیزی و بهداشتی بودن ظروف ها اطمینان حاصل کنید. عملکرد شستشوی خودکار میزان مصرف آب، دمای آب و زمان شستشو را تعیین میکند به طوریکه شما را از یک شستشوی مطلوب و بهداشتی خشنود میسازد و در عین حال نیز باعث صرفه جویی در مصرف آب و انرژی میشود.

ظرفشویی 14 نفره بوش مدل 46NI03E

کشو Vario

کشو Vario فضای اضافی را برای وسایل و اقلام هایی همچون کارد و چنگال و فنجان های کوچک به وجود آورده است. با وجود این کشو شما میتوانید شستشوی اقلام های کوچک را نیز به ظرفشویی بوش بسپارید و از یک شستشوی مطلوب آسوده خاطر باشید.

ظرفشویی 14 نفره بوش مدل 46NI03E

شستشوی بهداشتی با بالاترین درجه حررات

HygienePlus را می توان برای بسیاری از عملکرد ها فعالسازی کرد و شستشو را با بهداشتی ترین شیوه ی ممکن انجام داد. این کار با 70 درجه ی بالای سانتی گراد ممکن می شود به همین دلیل این فناوری می تواند بالاترین نیازهای بهداشتی شما را از یک ظرفشویی و پاک کننده ی مطلوب برآورده سازد.

برنامه سکوت

برنامه Silence آرام ترین حالت ظرفشویی 46NI03E است. با فعال کردن این برنامه، صدای عملیاتی ماشین ظرفشویی به طور خودکار به پایین ترین سطح نویز کاهش پیدا میکند.

ظرفشویی 14 نفره بوش مدل 46NI03E

فناوری محافظ شیشه ای

از آنجایی که آب نرم باعث خوردگی شیشه ها میشود، ماشین های ظرفشویی بوش نیز از تکنولوژی محافظ شیشه ای بهره مند شده اند و باعث میشوند که به طور مداوم میزان درجه سختی آب را اندازه گیری و تنظیم کنند تا ظروف های ظریف شیشه ای را به آرامی شستشو دهند.

ظرفشویی 14 نفره بوش مدل 46NI03E

تضمین بوش برای طولانی تر کردن عمر ظرفشویی

سیستم AquaStop از یک شیلنگ مخصوص دو جداره، یک شیر ایمنی و سوییچ شناور تشکیل شده است و باعث محافظت در برابر 100% آلودگی آب میشود که این کار برای طول عمر بیشتر دستگاه انجام می شود.

ظرفشویی 14 نفره بوش مدل 46NI03E

فناوری EcoSlinceDrive،پر انرژی،کارآمد و با دوام  

این موتور باعثِ توسعه و کارآمدی بیشتر می شود و همچنین سرعتِ بهره وری از انرژی را افزایش و مصرف انرژی را کاهش می دهد.

تکنولوژی ActiveWater: آب کمتر، انرژی کمتر، قدرت بیشتر

فناوری Active Water بوش، بهره وری از انرژی را افزایش می دهد و باعث شسشتوی بهتر ظروف ها می شود. توزیع دقیق و هدفمند آب، فناوری فیلتر پیشرفته و گرمایش سریع تر باعث صرفه جویی و گردش بیشتر آب میشود.

برنامه ی 40 درجه ی سانتی گراد برای شستشوی ظروف های شیشه ای

بوش، برنامه ی 40 درجه ی سانتی گراد را برای شستشوی ظروف های ظریف شیشه ای در نظر گرفته است. این برنامه با کمترین میزان دما شیشه و ظروف های شیشه ای را به آرامی شستشو میدهد و سپس ظروف ها را تمیز و خشک و براق میکند.


سنسور بار

تشخیص بار توسط یک سنسور با سرعت بالا انجام میشود و سطح آب را تشخیص میدهد. اگر ظرف های زیادی در داخل ظرفشویی باشد، آب بیشتری برای خیس کردن ظروف مورد نیاز است در این حالت آب اضافی را برای شستشو تأمین میکند. اگر در داخل ظرفشویی ظروف های کمتری قرار گرفته باشد آب کمتری برای شستشو نیاز است. بنابراین، سنسور بارگذاری باعث صرفه جویی در مصرف برق و آب میشود.

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

محصولات مشابه