ظرفشویی 13 نفره بوش مدل 46NW01D

ظرفیت : 13 نفره

برچسب انرژی : A++

تعداد سبد : 3 عدد

میزان نویز : 46dB

تعداد برنامه های شستشو : 6

تعداد برنامه های ویژه : 3

سری ساخت : 4

کشور ساخت : آلمان 

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

تولیدکننده

8,900,000 تومان
شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

شستشو و خشک کردن ظروف در یک سوم زمان با VarioSpeed Plus

VarioSpeed Plus یک گزینه ی عالی برای شستشوی ظروف ها به شمار میرود. VarioSpeed Plus باعث میشود مدت زمان عملکرد شستشو 66 درصد کاهش یابد و در کمترین زمان نیز ظروف ها را خشک کند. این عملکرد در مواقعی که برای دسترسی به ظروف های خود عجله داشته باشید بسیار کاربردی و گره گشا خواهد بود.

تشخیص خاک و چربی بر روی ظروف 

سیستم AquaSensor با کنترل آب شستشو به وسیله ی پرتوهای نور، میزان مصرف آب را بسته به نوع و شدت ظرفشویی تنظیم میکند. بنابراین سیستم AquaSensor این ظرفشویی 13 نفره بوش مدل 46NW01D چنانچه لکه و چربی را بر روی ظروف ها تشخیص دهد تصمیم میگیرد که روند شستشو را ادامه دهد تا ظروف ها به طور کامل تمیز و براق شوند.

مدیریت و صرفه جویی در مصرف آب

چرخه شستشوی ظرفشویی به لطف مدیریت فوق العاده ای که دارد در مصرف آب صرفه جویی کرده و آب را برای پیش شستشو ذخیره میکند و از آن استفاده ی مجدد میشود. در نتیجه ظرفشویی 46NW01D برای هر شستشو تنها به 6/5 لیتر آب نیاز دارد تا یک شستشوی بهداشتی و بهینه را انجام دهد.

شستشوی خودکار

با انتخاب شستشوی خودکار میتوانید از تمیزی و بهداشتی بودن ظروف ها اطمینان حاصل کنید. عملکرد شستشوی خودکار میزان مصرف آب، دمای آب و زمان شستشو را تعیین میکند به طوریکه شما را از یک شستشوی مطلوب و بهداشتی خشنود میسازد و در عین حال نیز باعث صرفه جویی در مصرف آب و انرژی میشود.

کشو Vario

کشو Vario فضای اضافی را برای وسایل و اقلام هایی همچون کارد و چنگال و فنجان های کوچک به وجود آورده است. با وجود این کشو شما میتوانید شستشوی اقلام های کوچک را نیز به ظرفشویی بوش بسپارید و از یک شستشوی مطلوب مطمئن باشید.

شستشوی بهداشتی با بالاترین درجه حررات

HygienePlus را می توان برای بسیاری از عملکرد ها فعالسازی کرد و شستشو را با بهداشتی ترین شیوه ی ممکن انجام داد. این کار با 70 درجه ی بالای سانتی گراد ممکن می شود به همین دلیل این فناوری می تواند بالاترین نیازهای بهداشتی شما را از یک ظرفشویی و پاک کننده ی مطلوب برآورده سازد.

 

فناوری محافظ شیشه ای

از آنجایی که آب نرم باعث خوردگی شیشه ها میشود ماشین های ظرفشویی بوش نیز از تکنولوژی محافظ شیشه ای بهره مند شده اند و باعث میشوند که به طور مداوم میزان درجه سختی آب را اندازه گیری و تنظیم کنند تا ظروف های ظریف شیشه ای را به آرامی شستشو دهند.

تضمین بوش برای طولانی تر کردن عمر ظرفشویی

سیستم AquaStop از یک شیلنگ مخصوص دو جداره، یک شیر ایمنی و سوییچ شناور تشکیل شده است و باعث محافظت در برابر 100% آلودگی آب میشود که این کار برای طول عمر بیشتر دستگاه انجام می شود.

فناوری EcoSlinceDrive،پر انرژی،کارآمد و با دوام  

این موتور باعثِ توسعه و کارآمدی بیشتر می شود و سرعتِ بهره وری از انرژی را افزایش و مصرف انرژی را کاهش می دهد.

تکنولوژی ActiveWater: آب کمتر، انرژی کمتر، قدرت بیشتر

فناوری Active Water بوش، بهره وری از انرژی را افزایش می دهد و باعث شسشتوی بهتر ظروف ها می شود. توزیع دقیق و هدفمند آب، فناوری فیلتر پیشرفته و گرمایش سریع تر باعث صرفه جویی و گردش بیشتر آب میشود.


برنامه ی 40 درجه ی سانتی گراد برای شستشوی ظروف های شیشه ای

بوش، برنامه ی 40 درجه ی سانتی گراد را برای شستشوی ظروف های ظریف شیشه ای در نظر گرفته است. این برنامه با کمترین میزان دما شیشه و ظروف های شیشه ای را به آرامی شستشو میدهد و سپس ظروف ها را تمیز و خشک و براق میکند.

سنسور بار

تشخیص بار توسط یک سنسور با سرعت بالا انجام میشود و سطح آب را تشخیص میدهد. اگر ظرف های زیادی در داخل ظرفشویی باشد، آب بیشتری برای خیس کردن ظروف مورد نیاز است در این حالت آب اضافی را برای شستشو تأمین میکند. اگر در داخل ظرفشویی ظروف های کمتری قرار گرفته باشد آب کمتری برای شستشو نیاز است. بنابراین، سنسور بارگذاری باعث صرفه جویی در مصرف برق و آب میشود.

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

محصولات مشابه