ظرفشویی 14 نفره بوش مدل 88TW01M

ظرفیت : 14 نفره 

برچسب انرژی : A++

تعداد سبد : 3 عدد

میزان نویز : 42dB

تعداد برنامه های شستشو : 8 برنامه

شستشوی سریع : دارد

کشور ساخت : آلمان

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

0 تومان

ظرفشویی 88TW01M

فضای داخلی ظرفشویی 88TW01M شامل 3 عدد سبد است که فضای بسیار زیادی برای اقلام و ظروف های شما خواهد بود. سبد بالایی برای قاشق و چنگال، سبد میانی برای لیوان و فنجان و سبد آخری نیز برای بشقاب و ظروف های بزرگ تبیین شده است. این ظرفشویی شامل برنامه هایی زیادی برای شستشو است که میتواند ظروف ها را عاری از هرگونه لکه و چربی کند و آنها را همانند روز اول درخشان و براق سازد. ظرفشویی 88TW01M که دارای ظرفیت 14 نفره است و باعث میشود که تعداد بالایی از اقلام و ظروف ها را در خود جای داده و شستشو دهد. این ظرفشویی با ظاهر و استایل زیبایی که دارد میتواند زیبایی و مدرن بودن را برای آشپزخانه ها به ارمغان بیاورد.

ظرفشویی 14 نفره بوش مدل 88TW01M

VarioSpeedPlus

از VarioSpeedPlus برای شستن و خشک کردن کامل ظروف و اقلام در کوتاه ترین زمان ممکن بهره بگیرید. این فناوری تا مدت زمان شستشو 66 درصد کاهش یابد همچنین شما به سادگی هرچه تمام تر میتوانید گزینه ی VarioSpeedPlus را فعال کنید و از این عملکرد سریع بهره مند شوید تا به ظروف و اقلام خود دسترسی سریع تری پیدا کنید.

HygienePlus : شستشو با درجه حرارت بالا و ارائه بهترین عملکرد بهداشتی

HygienePlus عملکردی جدید در ظرفشویی بوش به شمار میرود که میتواند با بسیاری از عملکرد های دیگر فعال شود و به لطف آنتی باکتریال، یک شستشوی بهداشتی را برای شما تضمین میکند. این عملکرد در دمای بالای 70 درجه و در مدت زمان 10 دقیقه حاصل میشود. HygienePlus یک گزینه ی فوق العاده برای کسانی است که به شدت بر روی تمیزی ظروف و اقلام خود وسواس دارند.

پاک کنندگی قدرتمند از طریق برنامه IntensiveZone

حالت IntensiveZone در ظرفشویی 88TW01M بوش باعث افزایش فشار هوا و درجه حرارت در سبد پایین می شود. در این حالت تابه های بزرگ و گلدان ها تا حد دلخواه، کاملاً تمیز می شوند؛ در حالی که ظروف ظریف تر می توانند در سبد بالا قرار بگیرند.

ظرفشویی 14 نفره بوش مدل 88TW01M

شستشوی با تاخیر

با عملکرد تاخیر زمانی میتوانید زمان شستشو را به طور دلخواه انتخاب کنید این عملکرد به شما این امکان را می دهد که دستگاه را با توجه به نیازهای خود، در هر زمان از روز یا شب مدیریت کنید همچنین پس از شروع عملکرد شستشو ، صفحه نمایش ظرفشویی زمان دقیق باقیمانده را نمایش میدهد.

AquaSensor برای تشخیص لکه ها و شستشوی درخشان 

AquaSensor با توجه به نوع و درجه ی خشکی ظروف ها استفاده از آب را با استفاده از پرتوهای نور برای شستشوی بهتر مدیریت و تنظیم میکند.علاوه براین میزان چربی و لکه ها را بر روی ظروف شناسایی میکند و تشخیص میدهد که فرایند شستشو باید ادامه یابد یا خیر.

کم ترین صدا را از خود تولید می کند

فعال کردن (Silence-Programm) برنامه ی سکوت، باعث می شود ظرفشویی کم ترین صدا را از خود تولید کند و به صورت خودکار میزان نویز را کاهش دهد تا محیطی آرام را برای شما فراهم کند.

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

محصولات مشابه