ظرفشویی 14 نفره بوش مدل 46NW03E

ظرفیت : 14 نفره

برچسب انرژی : A++

تعداد سبد : 3 عدد

میزان نویز : 44dB

صفحه نمایش : LED

تعداد برنامه های شستشو : 6 

تعداد برنامه های ویژه : 3 

سری ساخت : 4

کشور ساخت : آلمان

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

تولیدکننده

7,260,000 تومان
شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

تمیز و خشک کردن سریع تر ظروف و صرفه جویی در زمان 

شما میتوانید با انتخاب گزینه VarioSpeed ​​Plus  همه ی ظروف ها را به طور خودکار تمیز و خشک  کنید. با فشار دادن این دکمه  مدت زمان عملکرد شستشو 66 درصد کاهش می یابد .فناوری VarioSpeed ​​Plus به شما کمک می کند که دسترسی سریع تری به ظروف های خود داشته باشید.

تشخیص خاک و چربی بر روی ظروف 

سیستم AquaSensor با کنترل آب شستشو به وسیله ی پرتوهای نور، میزان مصرف آب را بسته به نوع و شدت ظرفشویی تنظیم میکند. بنابراین سیستم AquaSensor چنانچه لکه و چربی را بر روی ظروف ها تشخیص دهد تصمیم میگرد که روند شستشو را ادامه دهد تا ظروف ها به طور کامل تمیز و براق شوند.

تنظیم زمان آغاز شستشو

با ظرفشویی 46NW03E میتوانید زمان شروع شستشو را انتخاب کنید. این ظرفشویی بوش شما را قادر میسازد که زمان شروع عملیات شستشوی ظروف ها با تاخیر و در زمان دلخواه شما شروع به کار کند. در واقع این عملکرد برای صرفه جویی در انرژی بسیار کاربردی است و میتوان زمان شستشو را در ساعت هایی که مصرف انرژی و برق کمتر است، تنظیم کرد.

شستشوی خودکار

با انتخاب شستشوی خودکار میتوانید از تمیزی و بهداشتی بودن ظروف ها اطمینان حاصل کنید. عملکرد شستشوی خودکار میزان مصرف آب، دمای آب و زمان شستشو را تعیین میکند به طوریکه شما را از یک شستشوی مطلوب و بهداشتی خشنود میسازد و در عین حال نیز باعث صرفه جویی در مصرف آب و انرژی میشود.

ارتقای ارتفاع تا 5 سانتیمتر

سبد دوم این ظرفشویی که ظروف ها در آن قرار میگیرند تا 5 سانتیمتر قابل تنظیم و ارتقا است به طوریکه شما به سادگی میتوانید فضای بیشتری را برای ظروف و اقلام بزرگ ایجاد کنید. 

شستشوی بهداشتی با بالاترین درجه حررات

HygienePlus را می توان برای بسیاری از عملکرد ها فعالسازی کرد و شستشو را با بهداشتی ترین شیوه ی ممکن انجام داد. این کار با 70 درجه ی بالای سانتی گراد ممکن می شود به همین دلیل این فناوری می تواند بالاترین نیازهای بهداشتی شما را از یک ظرفشویی و پاک کننده ی مطلوب برآورده کند.

برنامه ی سکوت

ماشین ظرفشویی عملیات خود را در سکوت و بدونِ ایجاد هیچ سر و صدایی پیگیری می کند این برنامه به طور خودکار نویز عملیاتی ماشین ظرفشویی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد این عملیات شستشو از طریق برنامه ی ECO 50 درجه سانتی گراد و کاهش فشار اسپری برای بهتر تمیز شدن ظروف ها انجام میگیرد.

فناوری محافظ شیشه ای

از آنجایی که آب نرم باعث خوردگی شیشه ها میشود ماشین های ظرفشویی بوش نیز از تکنولوژی محافظ شیشه ای بهره مند شده اند و باعث میشوند که به طور مداوم میزان درجه سختی آب را اندازه گیری و تنظیم کنند تا ظروف های ظریف شیشه ای را به آرامی شستشو دهند.

تضمین بوش برای طولانی تر کردن عمر ظرفشویی

سیستم AquaStop از یک شیلنگ مخصوص دو جداره، یک شیر ایمنی و سوییچ شناور تشکیل شده است و باعث محافظت در برابر 100% آلودگی آب میشود.این کار برای طول عمر بیشتر دستگاه انجام می شود.

فناوری EcoSlinceDrive،پر انرژی،کارآمد و با دوام  

این موتور باعثِ توسعه و کارآمدی بیشتر می شود همچنین سرعتِ بهره وری از انرژی را افزایش و مصرف انرژی را کاهش می دهد.

تکنولوژی ActiveWater: آب کمتر، انرژی کمتر، قدرت بیشتر

فناوری Active Water بوش، بهره وری از انرژی را افزایش می دهد و باعث شسشتوی بهتر ظروف ها می شود. توزیع دقیق و هدفمند آب، فناوری فیلتر پیشرفته و گرمایش سریع تر باعث صرفه جویی و گردش بیشتر آب میشود.

برنامه ی 40 درجه ی سانتی گراد برای شستشوی ظروف های شیشه ای

بوش، برنامه ی 40 درجه ی سانتی گراد را برای شستشوی ظروف های ظریف شیشه ای در نظر گرفته است. این برنامه با کمترین میزان دما شیشه و ظروف های شیشه ای را به آرامی شستشو میدهد و سپس ظروف ها را تمیز و خشک و براق میکند.


0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

محصولات مشابه