جاروبرقی بوش 2200 وات BGL8GOLDIR

,
5/5

قدرت موتور : 2200 وات

نوع جاروبرقی : کیسه دار

فیلتر بهداشتی : دارد

نوع لوله : تلسکوپی

سیم جمع کن خودکار : دارد

میزان نویز : 70dB

کشور ساخت : آلمان

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

100,000 تومان

موتور قدرتمند

موتور این جاروبرقی دارای قدرت 2200 وات می باشد. سیستم مکش گرد و غبار در جاروبرقی بوش BGL8GOLDIR این امکان را فراهم می سازد تا با ایجاد جریان هوای مناسب، عملکرد جاروبرقی حتی زمانی که کیسه در حال پر شدن است فوق العاده باشد.

جاروبرقی بوش 2200 وات مدل BGL8GOLDIR

قابلیت تنظیم قدرت و حمل آسان

دسته جاروبرقی بوش 2200 وات BGL8GOLDIR دارای ساختاری نرم است و به خودی خود این امکان را به وجود می آورد تا حمل آن آسان تر باشد. همچنین با وجود قابلیت تنظیم قدرت مکش می توانید متناسب با محیط های مختلف، خانه را تمیزکاری کنید.

جاروبرقی بوش 2200 وات مدل BGL8GOLDIR

لوله تلسکوپی

لوله تلسکوپی جاروبرقی بوش 2200 وات BGL8GOLDIR دارای قابلیت تنظیم طول است و شما می توانید طول آن را متناسب با راحتی خودتان تنظیم کنید تا فشار کمتری هنگام جارو کردن به شما وارد شود.

جاروبرقی بوش 2200 وات مدل BGL8GOLDIR

مجموعه ای حرفه ای از لوازم جانبی برای راحتی بیشتر شما

جاروبرقی بوش 2200 وات BGL8GOLDIR دارای مجموعه ای از لوازم جانبی حرفه ای برای راحتی بیشتر کار شماست. با استفاده از این لوازم، می توان مکان هایی که دسترسی به آنها آسان نیست را به راحتی جارو کرد. نازل های متنوع موجب می شود تا شما تمامی وسایل و بخش های خانه را با کیفیت بهتری جارو بکشید.

جاروبرقی بوش 2200 وات مدل BGL8GOLDIR

فیلتر هپا

در این جاروبرقی از فیلتر بهداشتی HEPA استفاده شده است. این فیلتر مانع از خروج ذرات گرد و غبار از جاروبرقی BGL8GOLDIR bosch می شود. فیلتر هپا 99.97 درصد از آلرژن ها و آلاینده ها را جذب کرده و موجب خروج هوایی پاک از جاروبرقی شما می شود.

جاروبرقی بوش 2200 وات مدل BGL8GOLDIR

محصولات مشابه