جاروبرقی بوش 650 وات مدل BGL8SILM1

قدرت موتور : 650W 

ظرفیت مکش : 400W

نوع جاروبرقی : کیسه دار

نوع لوله : تلسکوپی

نوع فیلتر : HEPA

سیم جمع کن خودکار : دارد

فیلتر بهداشتی : دارد

میزان نویز : 59dB

کشور ساخت : آلمان 

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

0 تومان

سیستم SilenceSound

بدنه ی جاروبرقی BGL8SILM1 از مواد عایقی و پایه های موتور نوآورانه طراحی شده است و باعث میشود که مسیر جریان هوا را بهینه کرده و سر و صدای لوزام جانبی را کاهش داده تا بتوانید با آرامش کامل و بدونِ سر و صدای اضافی از جاروبرقی خود بهره بگیرید.

مجموعه ی لوزام جانبی 

همراه این جاروبرقی 3 قطعه نازل قرار داده شده است که میتوانید آن را به راحتی به لوله مکش جاروبرقی متصل کنید و از این نازل ها برای کارهای مختلف بهره بگیرید تا دسترسی راحت تر و آسان تری به نقاط کور و دشوار محیط خود داشته باشید.

سیستم حذف گرد و غبار

سیستم کارآمد حذف گرد و غبار جاروبرقی BGL8SILM1 از تخریب و استهلاک عملکرد این جاروبرقی در طول زمان جلوگیری میکند.فیلتر به کار رفته در این جارو برقی باعث میشود که عمر و دوام آن را افزایش دهد.

جاروبرقی مهر و موم شده 

بدنه ی این جاروبرقی طوری طراحی و مهر و موم شده است که از خروج احتمالی هوا و گرد و غبار جلوگیری میکند.

نازل با کارایی بالا

نازل های طراحی شده برای این جاروبرقی بیشتر برای اقسام و نقاطی مانند عمق فرش ها و شکاف های مابین کاشی و کف های سخت به کار میروند که دسترسی به آنها برای پاکسازی بسیار دشوار میباشند و به وسیله ی این نازل ها به راحتی میتوانید گرد و غبار موجود را پاکسازی کنید.

تنظیم قدرت چرخشی

از طریق دکمه ی چرخشی طراحی شده بر روی جاروبرقی BGL8SILM1 میتوانید قدرت مکش جاروبرقی را به سادگی تنظیم افزایش یا کاهش دهید.

60 درصد قدرت مکش بیشتر 

سیستم PowerProtect جاروبرقی 1800 وات بوش این امکان را فراهم می سازد تا عملکرد جاروبرقی را حتی در زمانی که کیسه در حال پر شدن است کارآمد باشد همچنین این نکته قابل ذکر است که در مرور زمان قدرت و سرعت مکش این جاروبرقی کاهش پیدا نمیکند.

ارائه ی عملکرد قدرتمند 

برای از بین بردن گرد و غبار به تجهیزات قدرتمندی نیاز دارید.سیستم کارآمد QuattroPower به عنوان مثال با ترکیبی از موتور قدرتمند ، نازل ، مهر و موم بهینه سازی شده و کیسه های گرد و غبار بهداشتی G ALL ترکیب شده و نتایج تمیز کردن کامل و سریع را برای خانه و محیط شما به ارمغان می آورد.

فیلتر قابل شستشو HEPA

جاروبرقی BGL8SILM1 از فیلتر قدرتمند HEPA بهره گرفته است که از فیلترهای استاندارد برتر جهانی به شمار میرود و عملکرد این فیلتر به گونه ای است که 99.95 درصد ذرات ریز میکروسکوپی را نیز به خود جذب میکند تا سطح بالایی از بهداشت و تمیزی را برای خانه های شما به ارمغان بیاورد همچنین قابل ذکر است که شما میتوانید این فیلتر را شستشو دهید.

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

محصولات مشابه