یخچال ساید بای ساید بوش مدل 90AW20

,
5/5

ظرفیت : 30 فوت

میزان نویز : 43db

آبریز : دارد

سیستم کنترل دما : دارد

سیستم خنک کننده : دارد

رنگ : سفید

قابلیت اتصال به آب شهری : دارد

کشور ساخت : آلمان

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

تولیدکننده

20,500,000 تومان
شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

حفاظت از مواد غذایی

فریزرهای قدیمی برای حفاظت و نگهداری از مواد غذایی آنها را یخ زده می کردند؛ این کار برای جلوگیری از فاسد شدن مواد غذایی انجام می شد و زمان زیادی برای این کار هزینه می شد. اما امروزه برای محافظت از مواد غذایی خود دیگر نیازی به یخ زدگی نخواهید داشت چرا که فریزرهای بوش ،پس از رسیدن به درجه ی حرارت مورد نیاز هم از اتلاف انرژی جلوگیری می کنند و نیز باعث نگهداری بهتر و افزایش عمر مواد غذایی می شود.

یخچال ساید بای ساید بوش مدل 90AW20

کنترل دما به صورت هوشمند

یخچال ساید بای ساید بوش مدل 90AW20 با عملکرد خودکار خود و با سیستم SuperFreeze دمای داخل یخچال و فریزر را طوری تنظیم می کند که باعث نگهداری بهتر مواد غذایی شما می شود.

یخچال ساید بای ساید بوش مدل 90AW20

سیستم هوای چند جریانه و پخش شدن یکنواخت هوا در داخل یخچال 

سیستم multiairflow با کمک فن، اجازه می دهد جریان صاف و ملایم هوا از داخل یخچال و فریزر عبور کند و نوسانات دما کاهش یابد و در مدت زمان اندکی مواد غذایی خنک شود و نیز طول عمر آنها را افزایش دهد.

یخچال ساید بای ساید بوش مدل 90AW20

آب و هوای مطلوب برای ذخیره سازی مواد غذایی

یک محفظه ذخیره سازی بهینه برای مواد غذایی در یخچال 90AW20 بوش در نظر گرفته شده است. این محفظه مواد غذایی را نه بیش از حد سفت و نه خیلی نرم می کند؛ بنابراین عامل اصلی دمای ثابت در یخچال است که باعث طراوت و طول عمر بیشتر مواد غذایی می شود. سنسورهای FreshSense به صورت مداوم دمای داخل یخچال را کنترل می کنند.

یخچال ساید بای ساید بوش مدل 90AW20

پاک سازی یخ زدگی و برفک فریزر ها را با NoFrost فراموش کنید

 انجماد دستی یخچال و فریزر می تواند بسیار وقت گیر و مزاحم باشد. اما با وجود یخچال های NoFrost ، شما می توانید این کار را برای همیشه از لیست کارهای خود حذف کنید. برخلاف یخچال های معمولی، رطوبت در یک بخش خنک کننده جمع می شود تا کار خود را برای شروع خنک و مرطوب کردن یخچال آغاز کند. به این ترتیب NoFrost یخچال های شما را به طور دائم در حالتِ خنک و مرطوب نگه می دارد و دیگر نیازی نیست انجماد دستی را در دستور کار خود قرار دهید.

یخچال ساید بای ساید بوش مدل 90AW20

روشنایی بهتر ، مصرف کمتر

یخچال ساید بای ساید بوش مدل 90AW20 دارای سیستم روشنایی کم مصرف و در عین حال پیشرفته است؛ به گونه ای که شما بعد از باز کردن درب یخچال به راحتی می توانید محتوای داخل آن را مشاهده کنید.

یخچال ساید بای ساید بوش مدل 90AW20

محصولات مشابه