ظرفشویی بوش 14 نفره 88TW02

موجود
فقط %1 عدد باقی مانده است
امتیاز:
100% of 100
دسته بندی: لوازم خانگی

ظرفیت : 14 نفره

برچسب انرژی : +++A

تعداد سبد : 3 عدد

تعداد برنامه های شستشو : 8

میزان نویز : 42dB

صفحه نمایش : TFT

زئولیت : دارد

کشور ساخت : آلمان

سری ساخت : 8

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

24٬000٬000 تومان
تحویل به موقع
ضمانت کالای اورجینال
پرداخت در محل
مشاوره رایگان
7 روز ضمانت بازگشت

انعطاف پذیری و استفاده از فضای بیشتر

قطعات سبد های ظرفشویی بوش 14 نفره 88TW02، به صورت متحرک طراحی شده اند که منجر به انعطاف و فضای بیشتر برای ظروف و اقلام شما می گردد.

انعطاف پذیری و استفاده از فضای بیشتر در ظرفشویی بوش 14 نفره 88TW02

VarioSpeedPlus

از VarioSpeedPlus در ظرفشویی بوش 14 نفره 88TW02 برای شستن و خشک کردن کامل ظروف و اقلام در کوتاه ترین زمان ممکن بهره بگیرید تا مدت زمان شستشو 66 درصد کاهش یابد همچنین شما به سادگی هرچه تمام تر می توانید گزینه ی VarioSpeedPlus را فعال کنید و از این عملکرد سریع بهره مند شوید تا به ظروف و اقلام خود دسترسی سریع تری پیدا کنید.

HygienePlus : شستشو با درجه حرارت بالا و ارائه بهترین عملکرد بهداشتی

HygienePlus یک عملکرد جدید در ظرفشویی های بوش به شمار میرود که میتواند با بسیاری از عملکرد های دیگر فعال شود و به لطف آنتی باکتریال ، یک شستشوی بهداشتی را برای شما تضمین میکند این عملکرد در دمای بالای 70 درجه و در مدت زمان 10 دقیقه حاصل میشود.HygienePlus یک گزینه ی فوق العاده برای کسانی است که به شدت بر روی تمیزی ظروف و اقلام خود وسواس دارند.

پاک کنندگی قدرتمند از طریق برنامه IntensiveZone

حالت IntensiveZone در ظرفشویی بوش 14 نفره 88TW02 باعث افزایش فشار هوا و درجه حرارت در سبد پایین می شود. در این حالت تابه های بزرگ و گلدان ها تا حد دلخواه، کاملاً تمیز می شوند؛ در حالی که ظروف ظریف تر می توانند در سبد بالا قرار بگیرند.

ظرفشویی بوش 14 نفره  88TW02

شستشوی با تاخیر

با عملکرد تاخیر زمانی می توانید زمان شستشو را به طور دلخواه انتخاب کنید. این عملکرد به شما این امکان را می دهد که دستگاه را با توجه به نیازهای خود، در هر زمان از روز یا شب مدیریت کنید همچنین پس از شروع عملکرد شستشو ، صفحه نمایش ظرفشویی زمان دقیق باقیمانده را نمایش می دهد.

شستشوی با تاخیر در ظرفشویی بوش 14 نفره 88TW02

LoadSensor ذخیره ی خودکار آب و انرژی برای ظروف کمتر

وزن بار توسط یک سنسور سرعت چرخشی تشخیص داده میشود که سطح آب را محاسبه میکند.مطابق معمول بارهای بزرگتر آب بیشتری برای خیساندن ظروف نیاز دارند و بلعکس.در نتیجه سنسور بار برای استفاده ی بهینه از آب در حالت های نیمه بار یا جزئی در صرفه جویی در آب و برق شما را یاری میکنند.

 

LoadSensor ظرفشویی بوش 14 نفره 88TW02

مبدل حرارتی 

ماشین های ظرفشویی بوش از مبدل حرارتی برخوردار هستند به طوری که قبل از انجام شستشو آب در مخزن شستشو گرم شده و به درجه ی لازمه برای شستشو رسیده تا ظروف و اقلام را با دمای مناسب و به بهترین شیوه ی ممکن شستشو دهد.

ظرفشویی بوش 14 نفره 88TW02

HalfLoad صرفه جویی در زمان و انرژی 

شما اغلب اوقات نمیتوانید از ماشین ظرفشویی خود به دلیل پر نشدن یا کامل نشدن بار استفاده کنید اما با ظرفشویی بوش 88TW02 و عملکرد HalfLoad می توانید از چرخه ی ظرفشویی خود با بار کم نیز بهره بگیرید و باید بدانید که این عملکرد شما را در صرفه جویی آب و برق نیز یاری میکند.

صرفه جویی در زمان و انرژی با ظرفشویی بوش 88TW02

AquaSensor برای تشخیص لکه ها و شستشوی درخشان 

AquaSensor با توجه به نوع و درجه ی خشکی ظروف ها استفاده از آب را با استفاده از پرتوهای نور برای شستشوی بهتر مدیریت و تنظیم می کند. علاوه براین میزان چربی و لکه ها را بر روی ظروف شناسایی میکند و تشخیص میدهد که فرایند شستشو باید ادامه یابد یا کافی است.در نهایت ظرفشویی بوش 14 نفره 88tw02 شما را از یک شستشوی مطلوب و بهداشتی خشنود میسازد.

ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره 88TW02

خشک کردن ظروف و اقلام با فناوری زئولیت

ظرفشویی بوش PerfectDray بر اساس زئولیت در رطوبت قرار میگیرند و هوای داخل ظرفشویی را گرم میکند تا اقلام و ظروف را به طور کامل خشک کند همچنین ظرفشویی هایی که از فناوری زئولیت برخوردار هستند 10% انرژی بیشتری نسبت به کلاس +++A دارند. زئولیت یک ماده معدنی طبیعی است که پس از هر مرحله شستشو بازسازی می شود و باعث طول عمر بیشتر ماشین ظرفشویی می شود.

 

کم ترین صدا را از خود تولید می کند

فعال کردن (Silence-Programm) برنامه ی سکوت، باعث می شود ظرفشویی کم ترین صدا را از خود تولید کند و به صورت خودکار میزان نویز را کاهش دهد تا محیطی آرام را برای شما فراهم کند.

برنامه سکوت ظرفشویی بوش 14 نفره 88TW02

حالت قفل کودک

حالت قفل کودک ظرفشویی بوش 14 نفره 88TW02 باعث می شود که از باز شدن ناخواسته ی درب ظرفشویی در طی چرخه ی شستشو جلوگیری کند و همچنین از آسیب های تصادفی و ناخواسته پیشی بگیرد

حالت قفل کودک ظرفشویی بوش 14 نفره 88TW02

فناوری EcoSlinceDrive، پر انرژی، کارآمد و با دوام  

ظرفشویی بوش 14 نفره 88TW02 از موتور EcoSlinceDrive بهره برده است که این موتور باعثِ توسعه و کارآمدی بیشتر می شود و سرعتِ بهره وری از انرژی را افزایش و مصرف انرژی را کاهش می دهد.

موتور قدرتمند EcoSlinceDrive ظرفشویی بوش 14 نفره 88TW02

فناوری محافظ شیشه ای

از آنجایی که آب نرم باعث خوردگی شیشه ها میشود، ماشین های ظرفشویی بوش نیز از تکنولوژی محافظ شیشه ای بهره مند شده اند و باعث میشوند که به طور مداوم میزان درجه سختی آب را اندازه گیری و تنظیم کنند تا ظروف های ظریف شیشه ای را به آرامی شستشو دهند.

فناوری محافظ شیشه ای ظرفشویی بوش 14 نفره 88TW02

ارائه ی بهترین عملکرد با برنامه ی خودکار

از عملکرد شستشوی خودکار ظرفشویی بوش 88TW02 اطمینان داشته باشید. مصرف آب و درجه ی حرارت آب و زمان شستشو باهم مطابقت دارند و باعث می شود که در مصرف آب و انرژی صرفه جویی شود.

ظرفشویی بوش 14 نفره 88TW02

حفاظت بیشتر از شیشه ها

حالت Glass Rack این امکان را به شما می دهد که با خیالی راحت بطری یا گلدان های اضافی را در سبد پایین ذخیره نمایید.

حفاظت بیشتر از شیشه ها با ظرفشویی بوش 14 نفره 88TW02

GlassSecure : نتایج درخشان و قابل اطمینان 

ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره 88TW02 مجهز به سیستم های سبد VarioFlex ، VersioFlex Plus ، VarioFlex Pro است که باعث می شوند ظروف های شیشه ای را از خوردگی های ناخواسته محفوظ کنند. لیوان های ظریف شما در یک سینی به صورت آویز در سبد پایین ظرفشویی قرار میگیرند بدونِ آنکه در طی شستشو دچار خوردگی شوند و شما را از یک شستشوی با نتایج درخشان و قابل اطمینان خشنود سازند.

 

صفحه نمایش TFT

صفحه نمایش TFT ظرفشویی بوش 88TW02 اطلاعات را به سرعت در اختیار شما میگذارد و تصاویر و نوشته ها و گزینه های انتخابی و زمان باقی مانده و بسیاری دیگری از عملکرد ها را نیز به صورت خوانا نمایش میدهد.

صفحه نمایش TFT ظرفشویی بوش 14 نفره 88TW02

آب کمتر ، مصرف کمتر ، عملکرد بهتر

تکنولوژی ActiveWater بوش ، حداکثر بهره وری برای حصول بهترین نتیجه در حالی که از محیط زیست نیز محافظت می شود را سبب می شود. با وجود توزیع دقیق و هدفمند آب، فناوری فیلتر پیشرفته، گرمایش سریع تر و خروجی پمپ برای گردش آب بیشتر، ماشین ظرفشویی بوش 88TW02، بهترین عملکرد را ارائه می دهد.

آب کمتر ، مصرف کمتر ، عملکرد بهتر با ظرفشویی بوش 88TW02

 

General

شستشوی ملایم :
شستشو با تاخیر :
خشک کن :
استریل کردن :
مجهز به سنسور اندازه گیری میزان مصرف آب :
شستشو با درجه حرارت بالا :
شستشوی بهداشتی :
شستشوی بهینه :
شستشوی ظروف ظریف :
شستشوی نصف ظرفیت :
شستشوی براق :
فناوری زئولیت :
تشخیص تعداد ظروف :
سیستم آب هیدرولیک Active Water :
شناسه کالا : 2800000127169
کشور ساخت : آلمان
ابعاد دستگاه : 84.5 × 60 × 60 cm
دفترچه راهنما :
ظرفیت : 14 نفره
رنگ بدنه : سفید
رنگ زمینه صفحه نمایش : مشکی
میزان نویز : 41dB
قفل کودک :
نوع موتور : اینورتر
شستشوی سریع :
برچسب انرژی : A+++
پنل صفحه نمایش : TFT
جنس درب : استیل ضد زنگ
چک کردن هوشمند :
ظرفشویی بوش 14 نفره 88TW02 در مورد این محصول می توانید نظر دهید.
نظر خودتان را بنویسید