ظرفشویی 14 نفره بوش مدل 88TW02

ظرفیت : 14 نفره

برچسب انرژی : A+++

تعداد سبد : 3 عدد

تعداد برنامه های شستشو : 8

میزان نویز : 42dB

صفحه نمایش : TFT

زئولیت : دارد

کشور ساخت : آلمان

سری ساخت : 8

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

تولیدکننده

13,400,000 تومان
شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

انعطاف پذیری و استفاده از فضای بیشتر

قطعات سبد های ظرفشویی 88TW02، به صورت متحرک طراحی شده اند که منجر به انعطاف و فضای بیشتر برای ظروف و اقلام شما می گردد.

ظرفشویی 14 نفره بوش مدل 88TW02

VarioSpeedPlus

از VarioSpeedPlus برای شستن و خشک کردن کامل ظروف و اقلام در کوتاه ترین زمان ممکن بهره بگیرید تا مدت زمان شستشو 66 درصد کاهش یابد همچنین شما به سادگی هرچه تمام تر میتوانید گزینه ی VarioSpeedPlus را فعال کنید و از این عملکرد سریع بهره مند شوید تا به ظروف و اقلام خود دسترسی سریع تری پیدا کنید.

HygienePlus : شستشو با درجه حرارت بالا و ارائه بهترین عملکرد بهداشتی

HygienePlus یک عملکرد جدید در ظرفشویی های بوش به شمار میرود که میتواند با بسیاری از عملکرد های دیگر فعال شود و به لطف آنتی باکتریال ، یک شستشوی بهداشتی را برای شما تضمین میکند این عملکرد در دمای بالای 70 درجه و در مدت زمان 10 دقیقه حاصل میشود.HygienePlus یک گزینه ی فوق العاده برای کسانی است که به شدت بر روی تمیزی ظروف و اقلام خود وسواس دارند.

پاک کنندگی قدرتمند از طریق برنامه IntensiveZone

حالت IntensiveZone در ظرفشویی 88TW02 بوش باعث افزایش فشار هوا و درجه حرارت در سبد پایین می شود. در این حالت تابه های بزرگ و گلدان ها تا حد دلخواه، کاملاً تمیز می شوند؛ در حالی که ظروف ظریف تر می توانند در سبد بالا قرار بگیرند.

ظرفشویی 14 نفره بوش مدل 88TW02

شستشوی با تاخیر

با عملکرد تاخیر زمانی میتوانید زمان شستشو را به طور دلخواه انتخاب کنید این عملکرد به شما این امکان را می دهد که دستگاه را با توجه به نیازهای خود، در هر زمان از روز یا شب مدیریت کنید همچنین پس از شروع عملکرد شستشو ، صفحه نمایش ظرفشویی زمان دقیق باقیمانده را نمایش میدهد.

ظرفشویی 14 نفره بوش مدل 88TW02

LoadSensor ذخیره ی خودکار آب و انرژی برای ظروف کمتر

وزن بار توسط یک سنسور سرعت چرخشی تشخیص داده میشود که سطح آب را محاسبه میکند.مطابق معمول بارهای بزرگتر آب بیشتری برای خیساندن ظروف نیاز دارند و بلعکس.در نتیجه سنسور بار برای استفاده ی بهینه از آب در حالت های نیمه بار یا جزئی در صرفه جویی در آب و برق شما را یاری میکنند.

مبدل حرارتی 

ماشین های ظرفشویی بوش از مبدل حرارتی برخوردار هستند به طوری که قبل از انجام شستشو آب در مخزن شستشو گرم شده و به درجه ی لازمه برای شستشو رسیده تا ظروف و اقلام را با دمای مناسب و به بهترین شیوه ی ممکن شستشو دهد.

ظرفشویی 14 نفره بوش مدل 88TW02

HalfLoad صرفه جویی در زمان و انرژی 

شما اغلب اوقات نمیتوانید از ماشین ظرفشویی خود به دلیل پر نشدن یا کامل نشدن بار استفاده کنید اما با ظرفشویی 88TW02 و عملکرد HalfLoad میتوانید از چرخه ی ظرفشویی خود با بار کم نیز بهره بگیرید و باید بدانید که این عملکرد شما را در صرفه جویی آب و برق نیز یاری میکند.

AquaSensor برای تشخیص لکه ها و شستشوی درخشان 

AquaSensor با توجه به نوع و درجه ی خشکی ظروف ها استفاده از آب را با استفاده از پرتوهای نور برای شستشوی بهتر مدیریت و تنظیم میکند.علاوه براین میزان چربی و لکه ها را بر روی ظروف شناسایی میکند و تشخیص میدهد که فرایند شستشو باید ادامه یابد یا کافی است.در نهایت ظرفشویی 88tw02 شما را از یک شستشوی مطلوب و بهداشتی خشنود میسازد.

خشک کردن ظروف و اقلام با فناوری زئولیت

ماشین های ظرفشویی PerfectDray بر اساس زئولیت در رطوبت قرار میگیرند و هوای داخل ظرفشویی را گرم میکند تا اقلام و ظروف را به طور کامل خشک کند همچنین ظرفشویی هایی که از فناوری زئولیت برخوردار هستند 10% انرژی بیشتری نسبت به کلاس +++A دارند. زئولیت یک ماده معدنی طبیعی است که پس از هر مرحله شستشو بازسازی می شود و باعث طول عمر بیشتر ماشین ظرفشویی می شود.

کم ترین صدا را از خود تولید می کند

فعال کردن (Silence-Programm) برنامه ی سکوت، باعث می شود ظرفشویی کم ترین صدا را از خود تولید کند و به صورت خودکار میزان نویز را کاهش دهد تا محیطی آرام را برای شما فراهم کند.

حالت قفل کودک

حالت قفل کودک باعث میشود که از باز شدن ناخواسته ی درب ظرفشویی در طی چرخه ی شستشو جلوگیری کند همچنین باعث جلوگیری از آسیب های تصادفی و ناخواسته میشود.

فناوری EcoSlinceDrive،پر انرژی،کارآمد و با دوام  

این تکنولوژی باعثِ توسعه و کارآمدی بیشتر می شود و سرعتِ بهره وری از انرژی را افزایش و مصرف انرژی را کاهش می دهد.

فناوری محافظ شیشه ای

از آنجایی که آب نرم باعث خوردگی شیشه ها میشود ماشین های ظرفشویی بوش نیز از تکنولوژی محافظ شیشه ای بهره مند شده اند و باعث میشوند که به طور مداوم میزان درجه سختی آب را اندازه گیری و تنظیم کنند تا ظروف های ظریف شیشه ای را به آرامی شستشو دهند.

ارائه ی بهترین عملکرد با برنامه ی خودکار

از عملکرد شستشوی خودکار ظرفشویی اطمینان داشته باشید. مصرف آب و درجه ی حرارت آب و زمان شستشو باهم مطابقت دارند و باعث می شود که در مصرف آب و انرژی صرفه جویی شود.

حفاظت بیشتر از شیشه ها

حالت Glass Rack این امکان را به شما میدهد که با خیالی راحت بطری یا گلدان های اضافی را در سبد پایین ذخیره نمایید.

GlassSecure : نتایج درخشان و قابل اطمینان 

ماشین های ظرفشویی بوش مجهز به سیستم های سبد VarioFlex ، VersioFlex Plus ، VarioFlex Pro است که باعث میشوند ظروف های شیشه ای را از خوردگی های ناخواسته محفوظ کنند. لیوان های ظریف شما در یک سینی به صورت آویز در سبد پایین ظرفشویی قرار میگیرند بدونِ آنکه در طی شستشو دچار خوردگی شوند و شما را از یک شستشوی با نتایج درخشان و قابل اطمینان خشنود سازند.

صفحه نمایش TFT

صفحه نمایش TFT اطلاعات را به سرعت در اختیار شما میگذارد و تصاویر و نوشته ها و گزینه های انتخابی و زمان باقی مانده و بسیاری دیگری از عملکرد ها را نیز به صورت خوانا نمایش میدهد.

آب کمتر ، مصرف کمتر ، عملکرد بهتر

تکنولوژی ActiveWater بوش ، حداکثر بهره وری برای حصول بهترین نتیجه در حالی که از محیط زیست نیز محافظت می شود را سبب می شود. با وجود توزیع دقیق و هدفمند آب، فناوری فیلتر پیشرفته، گرمایش سریع تر و خروجی پمپ برای گردش آب بیشتر،ماشین ظرفشویی 88TW02 بوش ، بهترین عملکرد را ارائه می دهد.

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

محصولات مشابه