ظرفشویی 13 نفره بوش مدل 67MI10Q

ظرفیت : 13 نفره

برچسب انرژی : A++

تعداد سبد : 3 عدد

میزان نویز : 44db

مصرف آب : 6.5 لیتر

تعداد برنامه های شستشو : 7

تعداد برنامه شستشو ویژه : 5

سری ساخت : 6

کشور ساخت : آلمان 

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

0 تومان

فضا و قفسه ای مخصوص برای کارد و چنگال

گاهی اوقات شما نمی توانید هر چیزی را که می خواهید در داخل ظرفشویی خود قرار دهید اما VarioDrawer با ایجاد سطح اضافی در بالای ماشین ظرفشویی Activewater این مشکل را به آسانی برطرف می کند.این کشو محلی ایده آل برای کارد،قاشق و چنگال است و باعث می شود که شما در حین قرار دادن اقلام خود از انعطاف پذیری و فضای بیشتری برخوردار باشید .

افزایش ارتفاع سبد به میزان 5 سانتی متر

 سیستم Rackmatic این امکان را برای شما فراهم آورده است که به راحتی و سادگی فضای ذخیره سازی خود را تا 5 سانتی متر افزایش دهید تا توانسته باشید از انعطاف پذیری این سیستم نهایت استفاده را برده باشید.

برنامه ها به صورت خودکار کار می کنند

از عملکرد شستشوی خودکار ظرفشویی اطمینان داشته باشید.مصرف آب و درجه ی حرارت آب و زمان شستشو باهم مطابقت دارند و باعث می شود که در مصرف آب و انرژی صرفه جویی شود.

سیستم سبد VersioFlex Pro

سیستم سبد  VersioFlex Pro کارایی بسیاری دارد که می توان از آن ها به شکل های گوناگون استفاده کرد.در این سبد اهرم های بسیار زیادی قرار داده شده است و این بدان معنی است که می توانید ظرف های بیشتری را در داخل ظرفشویی خود قرار دهید.

تمیز و خشک کردن ظروف و صرفه جویی در زمان 

با انتخاب گزینه VarioSpeed ​​Plus همه ی ظروف ها را به طور خودکار تمیز و خشک می کند.با فشار دادن این دکمه شما می توانید مدت زمان عملکرد شستشو را 66 درصد کاهش دهید.فناوری VarioSpeed ​​Plus به شما کمک می کند که دسترسی سریع تری به ظروف های خود داشته باشید.

فناوری مبدل درجه ی حرارتی برای محافظت از ظروف

این فناوری باعث می شود که سلامتی ظروف ها به خطر نیفتد و با دقت بیشتری لکه های موجود بر روی ظروف ها را پاک کند.قبل از انجام شستشو،آب در مخزن به حرارت و درجه ی مورد نیاز برای شستشوی ظروف ها رسیده همین سبب می شود که،ظروف ها هیچ گونه خطری را احساس نکنند.

فناوری AquaSensor،جهتِ تشخیص لکه برای درخشان تر شدن ظروف

فناوری AquaSensor با توجه به نوع ظروف،استفاده از آب را به وسیله ی پرتو های نور برای شستشوی بهتر مدیریت و تنظیم می کند.

مدیریت و صرفه جویی در مصرف آب 

این ظرفشویی بخاطره وجودِ مدیریت آب توانسته در مصرف آب صرفه جویی قابل توجه داشته باشد و همزمان با این کار توانسته عملکرد شویندگی خود را تقویت کند.برای شسشتوی کامل ظرف ها فقظ نیاز به 6/5لیتر آب نیاز دارد که می تواند به شما در جهت صرفه جویی در آب کمک شایانی کند.

HygienePlus با بالاترین درجه حرارت برای عملکردی بهتر شستشو را انجام می دهد

HygienePlus را می توان برای بسیاری از عملکرد ها فعالسازی کرد و شستشو را با بهداشتی ترین شیوه ی ممکن انجام داد.این کار با 70 درجه ی بالای سانتی گراد ممکن می شود به همین دلیل این فناوری می تواند بالاترین نیازهای بهداشتی شما را از یک ظرفشویی و پاک کننده برآورده کند.

کم ترین صدا را از خود تولید می کند

با فعال کردن (Silence-Programm)برنامه ی سکوت،باعث می شود کم ترین صدا از این ظرفشویی تولید شود و به صورت خودکار میزان نویز را کاهش می دهد این کار از طریق ECO انجام می شود و با 50 درجه ی سانتی گراد یک شستشوی کامل را انجام می دهد.

تکنولوژی محفظه ی شیشه ای

از آنجایی که آب و مواد شوینده باعث خوردگی شیشه ها می شود،BOSCH توانسته با تکنولوژی محافظ شیشه ای از این اتفاق جلوگیری کند.

یک نتیجه ی مطلوب فقط با 20 دقیقه شستشو

شما می توانید از برنامه ی TurboSpeed بهره بگیرید.این عملکرد به شما کمک می کند که شستشو و دسترسی سریع تری به اقلام و ظروف خود داشته باشید همچنین این برنامه با پیش گرم کردن آب،سرعت بیشتری به کار خود می بخشد و باعث می شود که در عرض 20 دقیقه ظروف های شما را درخشان و عاری از هرگونه لکه و چربی کند.

انتخاب قابلیتِ شستشوی با تاخیر ظروف ها

ظرفشویی های بوش این امکان را در اختیار مصرف کننده قرار داده است که به راحتی بتواند ساعت و زمان دلخواه خود را وارد کند تا ظرفشویی نیز شستشوی خود را از ساعت تعیین شده شروع کند.بنابراین هر زمانی که خواستید می توانید از این ظرفشویی استفاده کنید همچنین یک صفحه نمایش LED قرار داده شده است که می توانید زمان باقی مانده ی شروع شستشو را مشاهده کنید.

فناوری Load Sensor در شستشوی ظروف های کم،در انرژی و آب صرفه جویی می کند

وزن و حجم قرار داده شده در داخل ظرفشویی توسط یک سنسور سرعتی و چرخشی تشخیص داده می شود و میزان آب مصرفی برای شستشو را شناسایی می کند.برای شستشوی اقلام و ظروف بیشتر،میزان آب بیشتری برای شستشو لازم است و برعکس.این سنسور برای صرفه جویی و استفاده ی بهینه از آب و انرژی فراهم و ایجاد شده است.

با فشار دادن دکمه ی intensive Zone ظروف و اقلام خود را بهتر شستشو دهید

با انتخاب این عملکرد که می تواند به بسیاری از برنامه ها نیز اضافه شود باعث افزایش فشار هوا و درجه ی حرارت در پایین قفسه می شود و ظروف و اقلام را به صورتی فوق العاده تمیز خواهند کرد که شما را از دیدن ظروف های خود حیرت زده خواهد کرد همچنین سعی کنید اقلام و ظروف های ظریف تر خود را در قسمت های بالاتر قرار دهید.

فناوری EcoSlinceDrive،پر انرژی،کارآمد و با دوام  

این تکنولوژی باعثِ توسعه و کارآمدی بیشتر می شود.سرعتِ بهره وری از انرژی را افزایش و مصرف انرژی را کاهش می دهد.

تکنولوژی ActiveWater: آب کمتر، انرژی کمتر، قدرت بیشتر

فناوری Active Water بوش،بهره وری از انرژی را افزایش می دهد و باعث شسشتوی بی نظیر و بهتر ظروف می شود.صرفه جویی در آب و توزیع آب به صورتی هدفمند برای گردش آب بیشتر را مهیا می کند.

شستشوی اضافی برای شفافیت بیشتر ظروف و خشک کردن آنها در دمای 40 درجه 

با دمای 40 درجه سانتی گراد ظروف ها به آرامی تمیز و خشک می شوند و شما را از ظروف های پاک و تمیز خوشحال می سازد.

تضمین بوش برای عمر طولانی مدت ظرفشویی

سیستم AquaStop شامل یک شلنگ ورودی مخصوص دوگانه،یک سوپاپ ایمنی و یک سوپاپ کف با سوپاپ شناور و 100٪ حفاظت در برابر آلودگی آب قرار داده شده است.این کار برای طول عمر بیشتر دستگاه انجام می شود.

فناوری DossageAssist شما را از یک نتیجه ی مطلوب مطمئن می سازد

این فناوری شما را از یک شستشوی کامل و مطلوب مطمئن می سازد.همچنین مواد شوینده از مخزن خارج می شود و بر روی یک سینی مخصوص و در بالای سبد قرار می گیرد و تمام لکه های موجود را از بین می برد.

خشک شدن قطعات

قطعات پلاستیکی اغلب در ماشین ظرفشویی پس از تمیز کردن خیس می شوند و به همین خاطر ماشین های ظرفشویی بوش دارای گزینه ی خشک کردن اضافی هستند که دما را به بالاترین میزان افزایش می دهد بنابراین قطعات پلاستیکی ملنند بطرهای بچه را نیز کاملا تمیز و شفاف می کند.

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

محصولات مشابه