ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI30M

در انبار موجود نیست
فقط %1 عدد باقی مانده است
امتیاز:
100% of 100
دسته بندی: لوازم خانگی

ظرفیت : 13 نفره

صفحه نمایش : TFT

میزان نویز : 42dB

تعداد سبد : 3 عدد

مصرف آب سالانه : 2044

تعداد برنامه شستشو : 8

تعداد برنامه شستشو ویژه : 5

سری ساخت : 8

زئولیت : دارد

کشور ساخت : آلمان 

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

در انبار موجود نیست
تحویل به موقع
ضمانت کالای اورجینال
پرداخت در محل
مشاوره رایگان
7 روز ضمانت بازگشت

انعطاف پذیری و استفاده از فضای بیشتر 

کشو های Drawer pro vario برای اقلام هایی نظیر کارد، قاشق و چنگال فراهم شده است. این کشو از محفظه و اهرم هایی تشکیل شده که باعث می شود فنجان و سایر اقلام کوچک را در خود نگه دارند که در هنگام شستشو نیز از انعطاف پذیری بالایی برخوردار باشد.

ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI30M

خشک کردن سریع تر ظروف 

با انتخاب گزینه VarioSpeed ​​Plus همه ی ظروف ها به طور خودکار تمیز و خشک می شوند و مدت زمان عملکرد شستشو را نیز تا 66 درصد کاهش میدهد. در واقع فناوری VarioSpeed ​​Plus به شما کمک می کند که دسترسی سریع تری به ظروف های خود داشته باشید.

قابلیتِ شستشوی با تاخیر ظروف ها

ماشین ظرفشویی بوش این امکان را در اختیار مصرف کننده قرار داده است که به راحتی بتواند ساعت و زمان دلخواه خود را برای انجام شستشو تعیین کند. بنابراین در هر زمانی که بخواهید می توانید از این ظرفشویی بهره ببرید. همچنین یک صفحه نمایش LED قرار داده شده است که می توانید زمان باقی مانده ی شروع شستشو را مشاهده کنید.

قابلیت شستشوی با تاخیر ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI30M

قابلیت شستشوی ظروف های کم

وزن و حجم قرار داده شده در داخل ظرفشویی توسط یک سنسور سرعتی و چرخشی تشخیص داده می شود و میزان آب مصرفی را برای شستشو شناسایی می کند. برای شستشوی اقلام و ظروف بیشتر،میزان آب بیشتری برای شستشو لازم است و برعکس. این سنسور برای صرفه جویی و استفاده ی بهینه از آب و انرژی فراهم و ایجاد شده است.

قابلیت شستشوی ظروف کم ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI30M

فناوری مبدل درجه ی حرارتی برای محافظت از ظروف

این فناوری باعث می شود که سلامتی ظروف ها به خطر نیفتد و با دقت بیشتری لکه های موجود بر روی ظروف ها را پاک کند.قبل از انجام شستشو، آب در مخزن به حرارت و درجه ی مورد نیاز برای شستشوی ظروف ها رسیده و همین سبب می شود تا سلامت ظروف های شما را با هیچ خطری مواجه نسازد.

ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI30M

تشخیص لکه با فناوری AquaSensor 

فناوری AquaSensor با توجه به نوع ظروف، استفاده از آب را به وسیله ی پرتو های نور برای شستشوی بهتر مدیریت و تنظیم می کند.

ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI30M

ظرافت و زیبایی در طراحی سیستم داخلی 

 فناوری و سیستم EmotionLight با استاندارد و زیبایی های روز طراحی شده است که باعث درخشان تر شدن ظروف در هنگام قرار دادن یا تخلیه ی آنها می شود همچنین دو LED قرار داده شده است که باعث زیبایی بیشتر ماشین ظرفشویی می شود.

ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI30M

شستشو در بالاترین درجه حرارت

HygienePlus را می توان برای بسیاری از عملکرد ها فعالسازی کرد و شستشو را با بهداشتی ترین شیوه ی ممکن انجام داد. این کار با 70 درجه ی بالای سانتی گراد ممکن می شود به همین دلیل این فناوری می تواند بالاترین نیازهای بهداشتی شما را از یک ظرفشویی و پاک کننده برآورده سازد.

نواوری محفظه ی شیشه ای

این فناوری نوین ظروف های شیشه ای شما را از خطرِ خوردگی و شکستن آنها توسط مواد شوینده دور نگه می دارد و کیفیت و سلامتی اقلام و ظروف های شیشه ای شما را تضمین می کند.

ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI30M

جریان هوای 3D برای خشک کردن ظروف 

به لطف جریان هوای یکنواخت و قدرتمند ظروف و اقلام با سرعت بالا خشک خواهند شد. ماشین های ظرفشویی perfect dry با تبدیل رطوبت زئولیت به هوای گرم، ظروف ها را با سرعتی بالا خشک خواهند کرد تا دسترسی سریع تری به اقلام و ظروف های مورد نیاز خود داشته باشید. perfect dry با زئولیت باعث طول عمر بیشتر ماشین ظرفشویی می شود.

عملکرد بدون صدای ظرفشویی بوش 

موتور الکترونیکی و بسیاری دیگر از اقدامات باعث شده اند که صدای بسیار کمتری را تولید کند و فضای آرامی را در آشپزخانه ایجاد کند.

ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI30M

مدیریت و صرفه جویی در مصرف آب 

این ظرفشویی به سبب وجودِ مدیریت آب توانسته در مصرف آب صرفه جویی قابل توجه ای داشته باشد و همزمان با این کار توانسته عملکرد شویندگی خود را تقویت سازد. برای شسشتوی کامل ظروف ها فقط نیاز به 6/5 لیتر آب است که می تواند به شما در جهت صرفه جویی در آب کمک شایانی کند.

ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI30M

افزایش ارتفاع سبد به میزان 5 سانتی متر

 سیستم Rackmatic این امکان را برای شما فراهم آورده است که به راحتی و سادگی فضای ذخیره سازی خود را تا 5 سانتی متر افزایش دهید تا توانسته باشید از انعطاف پذیری این سیستم نهایت استفاده را برده باشید.

سبد قابل تنظیم در ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI30M

کارآمد و با دوام با فناوری EcoSlinceDrive 

این تکنولوژی باعثِ توسعه و کارآمدی بیشتر می شود و سرعتِ بهره وری از انرژی را افزایش و مصرف انرژی را کاهش می دهد.

ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI30M

قفل کودک

عملکرد قفل کودک باعث می شود که از باز شدن درب در حین شستشو جلوگیری کند و مانع از آسیب رساندن به دستگاه شود.

قفل کودک ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI30M

صفحه نمایش TFT با فونت ساده و وضوح بالا

صفحه نمایش TFT با توجه به سرعت و کیفیت بالایی که دارد به شما کمک می کند که اطلاعاتی مانند گزینه های انتخابی،زمان باقی مانده،دستور العمل ها و سایر جزئیات را برای شما نمایش می دهد تا دسترسی سریع تر و آسان تری به ماشین ظرفشویی خود داشته باشید.

عملکرد خودکار برنامه ها

از عملکرد شستشوی خودکار ظرفشویی 88TI30M اطمینان داشته باشید. مصرف آب و درجه ی حرارت آب و زمان شستشو باهم مطابقت دارند و باعث می شود که در مصرف آب و انرژی صرفه جویی شود.

عملکرد خودکار برنامه ها در ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI30M

تکنولوژی محفظه ی شیشه ای

از آنجایی که آب و مواد شوینده باعث خوردگی شیشه ها می شود، BOSCH توانسته با تکنولوژی محافظ شیشه ای از این اتفاق جلوگیری کند.

ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI30M

تضمین بوش برای عمر طولانی مدت ظرفشویی

سیستم AquaStop شامل یک شلنگ ورودی مخصوص دوگانه، یک سوپاپ ایمنی و یک سوپاپ کف با سوپاپ شناور و 100٪ حفاظت در برابر آلودگی آب قرار داده شده است که این کار برای طول عمر بیشتر دستگاه انجام می شود.

ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI30M

شستشوی کامل و مطلوب با فناوری DossageAssist

این فناوری شما را از یک شستشوی کامل و مطلوب مطمئن می سازد. همچنین مواد شوینده از مخزن خارج می شود و بر روی یک سینی مخصوص و در بالای سبد قرار می گیرد و تمام لکه های موجود را از بین می برد.

سیستم سبد VersioFlex Pro

سیستم سبد VersioFlex Pro کارایی بسیاری دارد که می توان از آن ها به شکل های گوناگون استفاده کرد. در این سبد اهرم های بسیار زیادی قرار داده شده است و این بدان معنی است که می توانید ظروف های بیشتری را در داخل ظرفشویی خود قرار دهید.

ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI30M

آب کمتر، انرژی کمتر، قدرت بیشتر

فناوری Active Water ظرفشویی 13 نفره بوش مدل 88TI30M، بهره وری از انرژی را افزایش می دهد و باعث شسشتوی بی نظیر و بهتر ظروف می شود. صرفه جویی در آب و توزیع آب به صورتی هدفمند، گردش آب بیشتر را مهیا می کند.

برنامه ی سکوت

ماشین ظرفشویی عملیات خود را در سکوت و بدونِ ایجاد هیچ سر و صدایی پیگیری می کند. این برنامه به طور خودکار نویز عملیاتی ماشین ظرفشویی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و سطح نویز با یک برنامه ی ECO 50 درجه سانتی گراد به طور خاص تنظیم شده است و در زمان شستشو فشار اسپری برای بهتر تمیز شدن ظروف ها افزایش می یابد.

General

شستشو با تاخیر :
استریل کردن :
مجهز به سنسور اندازه گیری میزان مصرف آب :
شستشو با درجه حرارت بالا :
شستشوی بهداشتی :
شستشوی بهینه :
شستشوی ظروف ظریف :
شستشوی نصف ظرفیت :
شستشوی براق :
فناوری زئولیت :
تشخیص تعداد ظروف :
سیستم آب هیدرولیک Active Water :
شناسه کالا : 6120873294142
کشور ساخت : آلمان
ابعاد دستگاه : 845*600*600
دفترچه راهنما :
ظرفیت : 13
رنگ بدنه : نقره ای
رنگ زمینه صفحه نمایش : مشکی
مصرف آب سالانه : 2044
میزان نویز : 42dB
قفل کودک :
نوع موتور :
شستشوی سریع :
پنل صفحه نمایش : TFT
جنس درب : استیل ضد زنگ
چک کردن هوشمند :
ظرفشویی بوش 13 نفره 88TI30M در مورد این محصول می توانید نظر دهید.
نظر خودتان را بنویسید