ظرفشویی 14 نفره بوش مدل 68TW06

ظرفیت : 14 نفره 

برچسب انرژی : +++A

تعداد سبد : 3 عدد

میزان نویز : 42dB

صفحه نمایش : LED

تعداد برنامه های شستشو : 8

تعداد برنامه های ویژه : 4

سری ساخت : 6

کشور ساخت : آلمان 

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

تولیدکننده

12,300,000 تومان
شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

تمیز و خشک کردن سریع تر ظروف و صرفه جویی در زمان 

با انتخاب گزینه VarioSpeed ​​Plus همه ی ظروف ها را به طور خودکار تمیز و خشک می کند و مدت زمان عملکرد شستشو را تا 66 درصد کاهش میدهد. فناوری VarioSpeed ​​Plus به شما کمک می کند که دسترسی سریع تری به ظروف های خود داشته باشید.

فناوری AquaSensor،جهتِ تشخیص لکه برای درخشان تر شدن ظروف

فناوری AquaSensor ظرفشویی 68TW06 با توجه به نوع ظروف، استفاده از آب را به وسیله ی پرتو های نور برای شستشوی بهتر مدیریت و تنظیم می کند.

انعطاف پذیری و استفاده از فضای بیشتر 

کشو های Drawer pro vario برای اقلام هایی نظیر کارد، قاشق و چنگال فراهم شده است هچنین این کشو از محفظه و اهرم هایی تشکیل شده که باعث می شود فنجان و سایر اقلام کوچک را در خود نگه دارند و در هنگام شستشو از انعطاف پذیری بالایی برخوردار باشد.

انتخاب قابلیتِ شستشوی با تاخیر ظروف ها

ماشین ظرفشویی بوش این امکان را در اختیار مصرف کننده قرار داده است که به راحتی بتواند ساعت و زمان دلخواه خود را برای انجام شستشو تعیین کند. بنابراین در هر زمانی که بخواهید می توانید از این ظرفشویی بهره ببرید. همچنین یک صفحه نمایش LED قرار داده شده است که می توانید زمان باقی مانده ی شروع شستشو را مشاهده کنید.

فناوری محفظه ی شیشه ای

این فناوری نوین ظرفشویی 14 نفره بوش مدل 68TW06 ظروف های شیشه ای شما را از خطرِ خوردگی و شکستن آنها توسط مواد شوینده دور نگه می دارد و کیفیت و سلامتی اقلام و ظروف های شیشه ای شما را تضمین می کند.

افزایش ارتفاع سبد به میزان 5 سانتی متر

 سیستم Rackmatic این امکان را برای شما فراهم آورده است که به راحتی و سادگی فضای ذخیره سازی خود را تا 5 سانتی متر افزایش دهید تا توانسته باشید از انعطاف پذیری این سیستم نهایت استفاده را برده باشید.

صفحه نمایش TFT با فونت ساده و وضوح بالا

صفحه نمایش TFT با توجه به سرعت و کیفیت بالایی که دارد به شما کمک می کند که اطلاعاتی مانند گزینه های انتخابی،زمان باقی مانده،دستور العمل ها و سایر جزئیات را برای شما نمایش می دهد تا دسترسی سریع تر و آسان تری به ظرفشویی 68TW06 خود داشته باشید.

برنامه ها به صورت خودکار کار می کنند

از عملکرد شستشوی خودکار ظرفشویی اطمینان داشته باشید. مصرف آب و درجه ی حرارت آب و زمان شستشو باهم مطابقت دارند و باعث می شود که در مصرف آب و انرژی صرفه جویی شود.

فناوری و سیستم VersioFlexPro 

سیستم سبد  VersioFlex Pro کارایی بسیاری دارد که می توان از آن ها به شکل های گوناگون استفاده کرد. در این سبد اهرم های بسیار زیادی قرار داده شده است و این بدان معنی است که می توانید ظرف های بیشتری را در داخل ظرفشویی خود قرار دهید.

بهینه سازی در برنامه ها

بعضی اوقات در انتخاب برنامه دچار اشتباه می شوید و اکثرا نیز به نتایج نامطلوبی میرسید اما با Easy Start و Home Connect به انتخاب های اشتباه خود پایان دهید و با نصب این برنامه بر روی گوشی همراه خود شما می توانید به طور مستقیم به ماشین ظرفشویی خود دسترسی داشته باشید و به سادگی می توانید تعداد ظروف و وسایل آشپزخانه ی خود را به برنامه ی Home Connect اضافه کنید سپس عملکرد دلخواه خود را برای شستشو انتخاب کنید.

با ماشین ظرفشویی های بوش، آپدیت باشید

ظرفشویی 14 نفره بوش برای صرفه جویی در زمان و رهایی از جنگ های روانی فراهم و ایجاد شده است به ویژه در روزهایی که مشغله های زیادی و اضافی داشته باشید شما با اتصال به صفحه ی اصلی می توانید در زمان خود صرفه جویی کنید و اطلاعات مربوطه را از طریق گوشی همراه خود به ماشین ظرفشویی ارسال کنید و همین سبب می شود که شما همیشه از ماشین ظرفشویی خود اطلاعات دقیقی داشته باشید و در قبال آن نیز اطلاعات مفیدی نیز کسب کنید.

بوش، خدمات خود را هوشمندانه و نوین ارائه می دهد

به عنوان مثال دستگاه شما دچار نقص فنی شده است به سادگی می توانید با Hotline Hot Connect تماس بگیرید و وقت خود را برای تشخیص و شناسایی نقص فنی از طریق اینترنت تعیین کنید. بوش برای جلب رضایت مشتری دستگاه های خانگی مربوطه را به صورت آنلاین بررسی می کند و مشکلات و عیب ها را شناسایی و راه حل های مطمئن را ارائه می کند.

در صورت تمایل از انرژی بیشتری بهره ببرید

شما می توانید لوازم خانگی خود را که انرژی کمتری دارند را انتخاب کنید و ویژگی FlexStart را از طریق برنامه ی HomeConnect اجرا کنید که به شما اجازه می دهد لوازم خانگی بوش را بیشتر از انرژی واقعی ای که دارند از آنها بهره بگیرید به عنوان مثال شما از یک سیستم مدیریت انرژی مبتنی بر  EEBUS برای اتصال شبکه خود یا اتصال فتوولتائیک خود استفاده کنید که به سادگی از طریق HomeConnect قابل تنظیم و اجرا خواهد بود.

فناوری مبدل درجه ی حرارتی برای محافظت از ظروف

این فناوری باعث می شود که سلامتی ظروف ها به خطر نیفتد و با دقت بیشتری لکه های موجود بر روی ظروف ها را پاک کند.قبل از انجام شستشو،آب در مخزن به حرارت و درجه ی مورد نیاز برای شستشوی ظروف ها رسیده و همین سبب می شود تا سلامت ظروف های شما را با هیچ خطری مواجه نسازد.

جریان هوای 3D برای خشک کردن ظروف 

به لطف جریان هوای یکنواخت و قدرتمند ظروف و اقلام با سرعت بالا خشک خواهند شد. ماشین های ظرفشویی بوش با perfect dry با تبدیل رطوبت زئولیت به هوای گرم، ظروف ها را با سرعتی بالا خشک خواهند کرد تا دسترسی سریع تری به اقلام و ظروف های مورد نیاز خود داشته باشید. perfect dry با زئولیت باعث طول عمر بیشتر ماشین ظرفشویی می شود.

نگه داشتن مطمئن ظروف های شیشه ای

شما می توانید فنجان و لیوان های خود را در داخل این سبد شیشه ای قرار دهید. این سبد شیشه ای می تواند چهار فنجان بزرگ را حمل کند و آنها را ثابت نگه دارد و در هنگام شستشوی با دمای 40 درجه آنها را به شفافیت و درخشندگی کامل برساند.

فناوری EcoSlinceDrive، پر انرژی، کارآمد و با دوام  

این تکنولوژی باعثِ توسعه و کارآمدی بیشتر می شود و سرعتِ بهره وری از انرژی را افزایش و مصرف انرژی را کاهش می دهد.

تکنولوژی ActiveWater: آب کمتر، انرژی کمتر، قدرت بیشتر

فناوری Active Water بوش، بهره وری از انرژی را افزایش می دهد و باعث شسشتوی بی نظیر و بهتر ظروف می شود. صرفه جویی در آب و توزیع آب به صورتی هدفمند گردش آب بیشتر را مهیا می کند.

تضمین بوش برای عمر طولانی مدت ظرفشویی

سیستم AquaStop شامل یک شلنگ ورودی مخصوص دوگانه،یک سوپاپ ایمنی و یک سوپاپ کف با سوپاپ شناور و 100٪ حفاظت در برابر آلودگی آب قرار داده شده است.این کار برای طول عمر بیشتر دستگاه انجام می شود.

دستیار Dosier نتایج کامل شستشو را از طریق انحلال پاک کننده تضمین می کند

دستیار Dosier برای یک شستشوی بهتر و درخشان تر به شما کمک می کند که مواد شوینده را در سینی مخصوص ظرفشویی 68TW06 بریزید تا به خوبی حل شود و لکه ها را از بین ببرد.

سنسور بار

سنسور بار به شما کمک می کند که ظروف های کم تعداد خود را با مصرف آب و برق کمتری شستشو دهید. این ظرفشویی بوش میزان آب مصرفی را برای شستشوی کامل ظروف های کم تعداد و پر تعداد بررسی میکند و سبب صرفه جویی در آب و برق می شود.

برنامه ی سکوت

این ماشین ظرفشویی عملیات خود را در سکوت و بدونِ ایجاد هیچ سر و صدایی پیگیری می کند. این برنامه به طور خودکار نویز عملیاتی ماشین ظرفشویی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و سطح نویز با یک برنامه ی ECO 50 درجه سانتی گراد به طور خاص تنظیم میشود و در زمان شستشو فشار اسپری برای بهتر تمیز شدن ظروف ها افزایش می یابد.

HygienePlus با بالاترین درجه حرارت برای عملکردی بهتر شستشو را انجام می دهد

HygienePlus را می توان برای بسیاری از عملکرد ها فعالسازی کرد و شستشو را با بهداشتی ترین شیوه ی ممکن انجام داد.این کار با 70 درجه ی بالای سانتی گراد ممکن می شود به همین دلیل این فناوری می تواند بالاترین نیازهای بهداشتی شما را از یک ظرفشویی و پاک کننده برآورده کند.

کم ترین صدا را از خود تولید می کند

با فعال کردن (Silence-Programm) برنامه ی سکوت، این ظرفشویی بوش کمترین میزان صدا را از خود تولید خواهد کرد و به صورت خودکار نیز میزان نویز را کاهش خواهد داد که این کار از طریق ECO انجام می شود و با 50 درجه ی سانتی گراد یک شستشوی کامل را انجام می دهد.

تکنولوژی محفظه ی شیشه ای

از آنجایی که آب و مواد شوینده باعث خوردگی شیشه ها می شود، BOSCH توانسته با تکنولوژی محافظ شیشه ای از این اتفاق جلوگیری کند.

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

محصولات مشابه