یخچال بوش ساید بای ساید 90AI20

,
5/5

ظرفیت : 30 فوت

میزان نویز : 43db

آبریز : دارد

سیستم کنترل دما : دارد

سیستم خنک کننده : دارد

رنگ بندی : نقره ای

قابلیت اتصال به آب شهری : دارد

کشور ساخت : آلمان 

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

تولیدکننده

30,666,000 تومان
شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

حفاظت از مواد غذایی

فریزرهای قدیمی برای حفاظت و نگهداری از مواد غذایی آنها را یخ زده می کردند این کار برای جلوگیری از فاسد و خراب شدن مواد غذایی انجام می شد و زمان زیادی برای این کار هزینه می شد. اما امروزه برای محافظت از مواد غذایی خود دیگر نیازی به یخ زدگی نخواهید داشت چرا که فریزرهای بوش ،پس از رسیدن به درجه ی حرارت مورد نیاز هم از اتلاف انرژی جلوگیری می کنند و نیز باعث نگهداری بهتر و افزایش عمر مواد غذایی می شود.

یخچال بوش ساید بای ساید 90AI20

یخچال بوش، هوشمند در کنترل دما 

یخچال بوش 90AI20 ، با عملکرد خودکار خود و با سیستم SuperFreeze دمای داخل یخچال و فریزر را طوری تنظیم می کند که باعث نگهداری بهتر مواد غذایی شما می شود.

عملکرد خودکار یخچال بوش ساید بای ساید 90AI20

سیستم هوای چند جریانِ

سیستم multiairflow با کمک فن اجازه می دهد جریان صاف و ملایم هوا از داخل یخچال و فریزر عبور کند و نوسانات دما کاهش یابد و در مدت زمان اندکی مواد غذایی خنک شود و نیز طول عمر آنها را افزایش دهد.

سیستم هوای چند جریان یخچال بوش ساید بای ساید 90AI20

آب و هوای مطلوب برای ذخیره سازی مواد غذایی

یک محفظه ی ذخیره سازی بهینه برای مواد غذایی در نظر گرفته شده است.مواد غذایی را نه بیش از حد سفت، نه خیلی نرم می کند بنابراین عامل اصلی دمای ثابت در یخچال است که باعث طراوت و طول عمر بیشتر مواد غذایی می شود.سنسورهای FreshSense به صورت مداوم دمای داخل یخچال را کنترل می کنند.

آب و هوای مطلوب یخچال بوش ساید بای ساید 90AI20

بدون یخ زدگی و برفک

 انجماد دستی یخچال و فریزر می تواند بسیار وقت گیر و مزاحم باشد.اما با وجود یخچال های NoFrost شما می توانید این کار را برای همیشه از لیست کارهای خود حذف کنید.برخلاف یخچال های معمولی، رطوبت در یک بخش خنک کننده جمع می شود تا کار خود را برای شروع خنک و مرطوب کردن یخچال آغاز کند.به این ترتیب NoFrost یخچال های شما را به طور دائم در حالتِ خنک و مرطوب نگه می دارد و دیگر نیازی نیست انجماد دستی را در دستور کار خود قرار دهید.

یخچال بوش ساید بای ساید 90AI20

محصولات مشابه