لباسشویی 9 کیلو بوش مدل WAW3256XGC

ظرفیت : 9 کیلو

دور موتور : 1600

نویز : 48dB

نوع موتور : اینورتر 

تعداد برنامه های شستشو : 8 

رنگ : نقره ای

کشور ساخت : آلمان 

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

0 تومان

ثبات بیشتر و لرزش کمتر

طراحی جدیدی از sidewall ها فقط زیبا نیستند !! : بلکه ساختار ثبات بیشتری و لرزش کمتری دارند و همچنین عایقی عالی علاوه بر این سطح سر و صدا را تنظیم می کند، به طوری که ماشین لباسشویی و خشک کن حتی در حین چرخش نیز بسیار آرام هستند.

شستشوی سریع تر و کارآمد تر 

vairo perfect از طریق طیف گسترده ای از عملکرد و برنامه های خود،سلامتی و درخشان شدن پارچه های شما را تضمین می کند.با vario perfect می توانید اکثر برنامه ها را سریع تر و با عملکردهای eco perfect و speed perfect انجام دهید.این کار باعث می شود که 65 درصد در زمان و 50 درصد در انرژی صرفه جویی کنید.

ActiveWater Plus : صرفه جویی در هزینه و محافظت از محیط زیست به لطف مدیریت آب کار آمد

فناوری ActiveWater شامل سه بخش کنترل سنسور،تنظیم بار خودکار و صرفه جویی در آب و سیستم درام است.برای جلوگیری از هدر رفتن آب،سنسوری قرار داده شده است که میزان آب لازم برای شستشو را تنظیم می کند و نوع پارچه و مقدار آنها را برای شستشوی سریع تر و بهتر شناسایی می کند و همچنین VarioSoft با ساختار قطره ای که دارد حالت شستشوی دستی را فراهم آورده است که باعث می شود آب به صورت یکنواخت تری جریان پیدا کند و توزیع شود.ActiveWater نقش بسیار موثری در مدیریت و صرفه جویی آب دارد.

فناوری AntiStain،برای حذف لکه ها

سیستم و فناوری AntiStain به راحتی لکه های شکلات،آبمیوه و گرد و خاک بر روی لباس ها را از بین می برد.ماشین لباسشویی به طور خودکار درجه ی حرارت،حرکت و شروع به پاک کردن لکه را تنظیم می کند.

اضافه کردن لباس و پارچه های جامانده

لباسشویی بوش به شما این امکان را می دهد که اگر لباس و پارچه ای را یادتان رفته را بتوانید در داخل لباسشویی قرار دهید.کافی است که شما فقط چرخه ی در حال اجرای لباسشویی را متوقف کنید و لباس و پارچه هایی را که می خواهید در داخل لباسشویی قرار دهید و دوباره شستشوی لباس و پارچه های خود را ادامه دهید.

 

EcoSilence Drive قدرتمند،بادوام،آرام و کارآمد

موتور قرار داده شده در این لباسشویی باعث می شود که سر و صدای اصطکاکی را کاهش داده و عملکردی صاف و روان را ارائه دهد.

یادآوری شستشوی دوباره

بعد از 20 بار چرخه و استفاده از لباسشویی خود در زیرِ 40 درجه سانتی گراد،ماشین لباسشویی شما به طور خودکار به شما یادآوری می کند که محفظه ی داخل لباسشویی آلوده شده و با استفاده از drum clean می توانید قطعات و داخل لباسشویی را تمیز کنید.

شستشوی عالی با توزیع آب مطلوب

این سیستم با توزیع و ساختار قطره ای که دارد شما را از شستشوی سریع و درخشان پارچه و لباس ها مطمئن می سازد.

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

محصولات مشابه