ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره SMS67MI10Q

در انبار موجود نیست
فقط %1 عدد باقی مانده است
امتیاز:
100% of 100
دسته بندی: لوازم خانگی

ظرفیت : 13 نفره

برچسب انرژی : ++A

تعداد سبد : 3 عدد

میزان نویز : 44db

مصرف آب : 6.5 لیتر

تعداد برنامه های شستشو : 7

تعداد برنامه شستشو ویژه : 5

سری ساخت : 6

کشور ساخت : آلمان 

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

در انبار موجود نیست
تحویل به موقع
ضمانت کالای اورجینال
پرداخت در محل
مشاوره رایگان
7 روز ضمانت بازگشت
فروش ویژه
 

فضا و قفسه ای مخصوص برای کارد و چنگال

گاهی اوقات شما نمی توانید هر چیزی را که می خواهید در داخل ظرفشویی خود قرار دهید اما VarioDrawer با ایجاد سطح اضافی در بالای ماشین ظرفشویی Activewater این مشکل را به آسانی برطرف می کند. این کشو محلی ایده آل برای کارد، قاشق و چنگال است و باعث می شود که شما در حین قرار دادن اقلام خود از انعطاف پذیری و فضای بیشتری برخوردار باشید .

فضا و قفسه ای مخصوص برای کارد و چنگال در ظرفشویی بوش 13 نفره 67MI10Q

افزایش ارتفاع سبد به میزان 5 سانتی متر

 سیستم Rackmatic ظرفشویی بوش 13 نفره 67MI10Q این امکان را برای شما فراهم آورده است که به راحتی و سادگی فضای ذخیره سازی خود را تا 5 سانتی متر افزایش دهید تا توانسته باشید از انعطاف پذیری این سیستم نهایت استفاده را برده باشید.

قابلیت افزایش ارتفاع سبد به میزان 5 سانتی متر در ظرفشویی بوش 67MI10Q

برنامه ها به صورت خودکار کار می کنند

از عملکرد شستشوی خودکار ظرفشویی بوش 13 نفره 67MI10Q اطمینان داشته باشید چرا که مصرف آب و درجه ی حرارت آب و زمان شستشو باهم مطابقت دارند و باعث می شود که در مصرف آب و انرژی صرفه جویی شود.

ظرفشویی بوش 13 نفره 67MI10Q

سیستم سبد VersioFlex Pro

سیستم سبد VersioFlex Pro کارایی بسیاری دارد که می توان از آن ها به شکل های گوناگون استفاده کرد. در این سبد اهرم های بسیار زیادی قرار داده شده است و این بدان معنی است که می توانید ظروف های بیشتری را در داخل ظرفشویی خود قرار دهید.

سیستم سبد VersioFlex Pro ظرفشویی بوش 13 نفره 67MI10Q

تمیز و خشک کردن ظروف و صرفه جویی در زمان 

با انتخاب گزینه VarioSpeed ​​Plus ظرفشویی بوش 67MI10Q همه ی ظروف ها را به طور خودکار تمیز و خشک می کند و مدت زمان عملکرد شستشو را 66 درصد کاهش می دهد. فناوری VarioSpeed ​​Plus به شما کمک می کند که دسترسی سریع تری به ظروف های خود داشته باشید.

فناوری مبدل درجه ی حرارتی برای محافظت از ظروف

این فناوری باعث می شود که سلامتی ظروف ها به خطر نیفتد و با دقت بیشتری لکه های موجود بر روی ظروف ها را پاک کند.قبل از انجام شستشو، آب در مخزن به حرارت و درجه ی مورد نیاز برای شستشوی ظروف ها رسیده و همین سبب می شود تا سلامت ظروف های شما را با هیچ خطری مواجه نسازد.

فناوری مبدل درجه ی حرارتی ظرفشویی بوش 67MI10Q

فناوری AquaSensor، جهتِ تشخیص لکه برای درخشان تر شدن ظروف

فناوری AquaSensor با توجه به نوع ظروف، استفاده از آب را به وسیله ی پرتو های نور برای شستشوی بهتر مدیریت و تنظیم می کند.

ظرفشویی بوش 13 نفره 67MI10Q

مدیریت و صرفه جویی در مصرف آب

این ظرفشویی بوش به سبب وجودِ مدیریت آب توانسته در مصرف آب صرفه جویی قابل توجه داشته باشد و همزمان با این کار توانسته عملکرد شویندگی خود را تقویت کند. برای شسشتوی کامل ظروف ها فقط به 6/5 لیتر آب نیاز دارد که می تواند به شما در جهت صرفه جویی در آب کمک شایانی کند.

مدیریت و صرفه جویی در مصرف آب با ظرفشویی بوش 67MI10Q

HygienePlus با بالاترین درجه حرارت برای عملکردی بهتر شستشو را انجام می دهد

HygienePlus را می توان برای بسیاری از عملکرد های این ظرفشویی بوش 13 نفره 67MI10Q فعالسازی کرد و شستشو را با بهداشتی ترین شیوه ی ممکن انجام داد. این کار با 70 درجه ی بالای سانتی گراد ممکن می شود به همین دلیل این فناوری می تواند بالاترین نیازهای بهداشتی شما را از یک ظرفشویی و پاک کننده برآورده کند.

کم ترین صدا را از خود تولید می کند

با فعال کردن (Silence-Programm) برنامه ی سکوت، این ظرفشویی بوش کمترین میزان صدا را از خود تولید خواهد کرد و به صورت خودکار نیز میزان نویز را کاهش خواهد داد که این کار از طریق ECO انجام می شود و با 50 درجه ی سانتی گراد یک شستشوی کامل را انجام می دهد.

برنامه سکوت ظرفشویی بوش 13 نفره 67MI10Q

نوآوری محفظه ی شیشه ای

از آنجایی که آب و مواد شوینده باعث خوردگی شیشه ها می شود، BOSCH توانسته با تکنولوژی محافظ شیشه ای از این اتفاق جلوگیری کند.

ظرفشویی بوش 13 نفره 67MI10Q

یک نتیجه ی مطلوب فقط با 20 دقیقه شستشو

شما می توانید از برنامه ی TurboSpeed بهره بگیرید. این عملکرد به شما کمک می کند که شستشو و دسترسی سریع تری به اقلام و ظروف خود داشته باشید همچنین این برنامه با پیش گرم کردن آب، سرعت بیشتری به کار خود می بخشد و باعث می شود که در عرض 20 دقیقه ظروف های شما را درخشان و عاری از هرگونه لکه و چربی کند.

یک نتیجه ی مطلوب فقط با 20 دقیقه شستشو با ظرفشویی بوش 13 نفره 67MI10Q

انتخاب قابلیتِ شستشوی با تاخیر ظروف ها

ظرفشویی های بوش این امکان را در اختیار مصرف کننده قرار داده است که به راحتی بتواند ساعت و زمان دلخواه خود را وارد کند تا ظرفشویی نیز شستشوی خود را از ساعت تعیین شده شروع کند. همچنین یک صفحه نمایش LED برای نمایش زمان باقی مانده و دستور العمل ها نیز تعبیه شده است.

قابلیت شستشوی با تاخیر ظروف ها با ظرفشویی بوش 13 نفره 67MI10Q

فناوری Load Sensor در شستشوی ظروف های کم، در انرژی و آب صرفه جویی می کند

وزن و حجم قرار داده شده در داخل ظرفشویی توسط یک سنسور سرعتی و چرخشی تشخیص داده می شود و میزان آب مصرفی برای شستشو را شناسایی می کند. برای شستشوی اقلام و ظروف بیشتر،میزان آب بیشتری برای شستشو لازم است و برعکس. این سنسور برای صرفه جویی و استفاده ی بهینه از آب و انرژی فراهم و ایجاد شده است.

فناوری Load Sensor ظرفشویی بوش 13 نفره 67MI10Q

با فشار دادن دکمه ی intensive Zone ظروف و اقلام خود را بهتر شستشو دهید

با انتخاب این عملکرد که می تواند به بسیاری از برنامه ها نیز اضافه شود باعث افزایش فشار هوا و درجه ی حرارت در پایین قفسه می شود و ظروف و اقلام را به صورتی فوق العاده تمیز خواهند کرد که شما را از دیدن ظروف های خود حیرت زده خواهد کرد. (سعی کنید اقلام و ظروف های ظریف تر خود را در قسمت های بالاتر قرار دهید.)

ظرفشویی بوش 13 نفره 67MI10Q

فناوری EcoSlinceDrive، پر انرژی، کارآمد و با دوام  

بوش، برای کارایی و عملکرد بهتر ظرفشویی های خود، موتور EcoSilence DriveTM را توسعه و بهبود بخشیده است. موتور EcoSilence DriveTM سرعت و بهره وری از انرژی را افزایش داده و مصرف انرژی را کاهش داده می دهد همچنین این موتور با توجه به اینکه از قدرت بالایی برخوردار است  هیچ سر و صدایی را از خود تولید نمیکند و یک محیط آرام و بی سر وصدا را برای شما فراهم می کند.

موتور قدرتمند ظرفشویی بوش 13 نفره 67MI10Q

تکنولوژی ActiveWater: آب کمتر، انرژی کمتر، قدرت بیشتر

فناوری Active Water بوش، بهره وری از انرژی را افزایش می دهد و باعث شسشتوی بی نظیر و بهتر ظروف می شود. صرفه جویی در آب و توزیع آب به صورتی هدفمند گردش آب بیشتر را مهیا می کند.

شستشوی اضافی برای شفافیت بیشتر ظروف و خشک کردن آنها در دمای 40 درجه 

در ظرفشویی بوش 67MI10Q با دمای 40 درجه سانتی گراد ظروف ها به آرامی تمیز و خشک می شوند و شما را از ظروف های پاک و تمیز خشنود می سازد.

ظرفشویی بوش 13 نفره 67MI10Q

ظرفشویی بوش 13 نفره 67MI10Q

تضمین بوش برای عمر طولانی مدت ظرفشویی

سیستم AquaStop شامل یک شلنگ ورودی مخصوص دوگانه، یک سوپاپ ایمنی و یک سوپاپ کف با سوپاپ شناور و 100٪ حفاظت در برابر آلودگی آب قرار داده شده است که این کار برای طول عمر بیشتر دستگاه انجام می شود.

ظرفشویی بوش 13 نفره 67MI10Q

فناوری DossageAssist شما را از یک نتیجه ی مطلوب مطمئن می سازد

مواد شوینده از مخزن خارج می شود و بر روی یک سینی مخصوص و در بالای سبد قرار می گیرد و تمام لکه های موجود را از بین می برد و شما را از یک شستشوی کارآمد و بهداشتی مطمئن میسازد.

خشک شدن قطعات

قطعات پلاستیکی اغلب در ماشین ظرفشویی پس از تمیز کردن خیس می شوند و به همین خاطر ماشین های ظرفشویی بوش دارای گزینه ی خشک کردن اضافی هستند که دما را به بالاترین میزان افزایش می دهد بنابراین قطعات پلاستیکی مانند بطری های بچه را نیز کاملا تمیز و شفاف می کند.

Product Details

شستشو با تاخیر :
تعداد سبد : 3
ظرفیت : 13 نفره
استریل کردن :
مجهز به سنسور اندازه گیری میزان مصرف آب :
شستشو با درجه حرارت بالا :
شستشوی بهداشتی :
شستشوی بهینه :
شستشوی ظروف ظریف :
شستشوی نصف ظرفیت :
شستشوی براق :
تشخیص تعداد ظروف :
سیستم آب هیدرولیک Active Water :
شناسه کالا : 6120873296687
کشور ساخت : آلمان
ابعاد دستگاه : 845*600*600
دفترچه راهنما :
ظرفیت : 13
رنگ بدنه : نقره ای
رنگ زمینه صفحه نمایش : مشکی
میزان نویز : 44dB
قفل کودک :
نوع موتور : اینورتر
شستشوی سریع :
برچسب انرژی : A++
پنل صفحه نمایش : LED
جنس درب : استیل ضد زنگ
چک کردن هوشمند :
ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره SMS67MI10Q در مورد این محصول می توانید نظر دهید.
نظر خودتان را بنویسید