ظرفشویی بوش 13 نفره 46MI10

در انبار موجود نیست
فقط %1 عدد باقی مانده است
امتیاز:
100% of 100
دسته بندی: لوازم خانگی

میزان نویز : 44dB

تعداد سبد : 3 عدد

برچسب انرژی : ++A

شستشوی سریع : دارد

سری ساخت : 4 

تعداد برنامه های شستشو : 6

تعداد برنامه شستشوی ویژه : 4

کشور ساخت : آلمان

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

در انبار موجود نیست
تحویل به موقع
ضمانت کالای اورجینال
پرداخت در محل
مشاوره رایگان
7 روز ضمانت بازگشت
فروش ویژه
 

دارای فضای مخصوص برای کارد و چنگال و ظروف

VarioDrawer ظرفشویی بوش 13 نفره 46MI10 باعث شده که اقلام هایی مانند قاشق و چنگال را به صورتی مرتب تر در داخل ظرفشویی خود قرار دهیم و کار کردن با ظرفشویی های Active Water را برای ما ساده تر کرده است. این سبد، قسمتی عالی برای قرار دادن اقلام کوچک است و در داخل محفظه ی شستشو از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است. سبد کارد و چنگال را می توان به طبقات پایین تر نیز انتقال داد و از VarioDrawer به بهترین شکل بهره برد.

ظرفشویی بوش 13 نفره 46MI10

شستشو و خشک کردن سریع 

با انتخاب گزینه VarioSpeed ​​Plus همه ی ظروف ها را به طور خودکار تمیز و خشک می کند. با فشار دادن این دکمه شما می توانید مدت زمان عملکرد شستشو را 66 درصد کاهش دهید. فناوری VarioSpeed ​​Plus به شما کمک می کند که دسترسی سریع تری به ظروف های خود داشته باشید.

قابلیتِ شستشوی با تاخیر ظروف ها

ظرفشویی بوش این امکان را در اختیار مصرف کننده قرار داده است که به راحتی بتواند ساعت و زمان دلخواه خود را وارد کند تا ظرفشویی نیز شستشوی خود را از ساعت تعیین شده شروع کند. بنابراین هر زمانی که خواستید می توانید از این ظرفشویی استفاده کنید همچنین یک صفحه نمایش LED قرار داده شده است که می توانید زمان باقی مانده ی شروع شستشو را مشاهده کنید.

ظرفشویی بوش 13 نفره 46MI10

صرفه جویی در انرژی و آب با فناوری Load Sensor 

وزن و حجم قرار داده شده در داخل ظرفشویی توسط یک سنسور سرعتی و چرخشی تشخیص داده می شود و میزان آب مصرفی برای شستشو را شناسایی می کند. برای شستشوی اقلام و ظروف بیشتر، میزان آب بیشتری برای شستشو لازم است و برعکس. این سنسور برای صرفه جویی و استفاده ی بهینه از آب و انرژی فراهم و ایجاد شده است.

ظرفشویی بوش 13 نفره 46MI10

فناوری مبدل درجه ی حرارتی برای محافظت از ظروف

این فناوری ظرفشویی بوش 13 نفره باعث می شود که سلامتی ظروف ها به خطر نیفتد و با دقت بیشتری، لکه های موجود بر روی ظروف ها را پاک کند. قبل از انجام شستشو، آب در مخزن به حرارت و درجه ی مورد نیاز برای شستشوی ظروف ها رسیده تا سلامت ظروف ها را به خطر نیندازد.

ظرفشویی بوش 13 نفره 46MI10

کاربرد فناوری AquaSensor در ظرفشویی بوش 13 نفره

فناوری AquaSensor با توجه به نوع ظروف، استفاده از آب را به وسیله ی پرتو های نور برای شستشوی بهتر مدیریت و تنظیم می کند.

ظرفشویی بوش 13 نفره 46MI10

شستشو در بالاترین دما

HygienePlus را می توان برای بسیاری از عملکردها فعالسازی کرد و شستشو را با بهداشتی ترین شیوه ی ممکن انجام داد. در ظرفشویی بوش این کار با 70 درجه ی بالای سانتی گراد ممکن می شود به همین دلیل این فناوری می تواند بالاترین نیازهای بهداشتی شما را از یک ظرفشویی و پاک کننده برآورده سازد.

شستشوی بدون صدا با فناوری SuperSilence

موتور الکترونیکی و بسیاری دیگر از اقدامات این ظرفشویی بوش باعث شده اند که صدای بسیار کمتری را تولید کند و فضای آرامی را در آشپزخانه ایجاد کند.

شستشوی بدون صدا در ظرفشویی بوش 13 نفره 46MI10

مدیریت و صرفه جویی در مصرف آب 

ظرفشویی بوش 13 نفره 46MI10 به سبب وجودِ مدیریت آب توانسته در مصرف آب صرفه جویی قابل توجه داشته باشد و همزمان با این کار توانسته عملکرد شویندگی خود را تقویت کند. برای شسشتوی کامل ظروف ها فقظ به 6/5 لیتر آب نیاز است که می تواند به شما در جهت صرفه جویی در آب کمک شایانی کند.

صرفه جویی در مصر آب با ظرفشویی بوش 13 نفره 46MI10

 

قابلیت افزایش ارتفاع سبد به میزان 5 سانتی متر

 سیستم Rackmatic این امکان را برای شما فراهم آورده است که به راحتی و سادگی فضای ذخیره سازی خود را تا 5 سانتی متر افزایش دهید تا توانسته باشید از انعطاف پذیری این سیستم نهایت استفاده را برده باشید.

قابلیت تنظیم ارتفاع سبد در ظرفشویی بوش 13 نفره 46MI10

کارآمد و با دوام با فناوری EcoSlinceDrive  

این تکنولوژی باعثِ توسعه و کارآمدی بیشتر می شود.سرعتِ بهره وری از انرژی را افزایش و مصرف انرژی را کاهش می دهد.

ظرفشویی بوش 13 نفره 46MI10

تکنولوژی حفاظت شیشه ای

از آنجایی که آب و مواد شوینده باعث خوردگی شیشه ها می شود، BOSCH توانسته با تکنولوژی محافظ شیشه ای از این اتفاق جلوگیری کند.

تکنولوژی حفاظت از شیشه در ظرفشویی بوش 13 نفره 46MI10

شستشوی خودکار ظرفشویی بوش 46MI10

از عملکرد شستشوی خودکار ظرفشویی اطمینان داشته باشید. مصرف آب و درجه ی حرارت آب و زمان شستشو باهم مطابقت دارند و باعث می شود که در مصرف آب و انرژی صرفه جویی شود.

شستشوی خودکار ظرفشویی بوش 46MI10

تضمین بوش برای عمر طولانی مدت ظرفشویی

سیستم AquaStop شامل یک شلنگ ورودی مخصوص دوگانه، یک سوپاپ ایمنی و یک سوپاپ کف با سوپاپ شناور و 100٪ حفاظت در برابر آلودگی آب قرار داده شده است.این کار برای طول عمر بیشتر دستگاه انجام می شود.

ظرفشویی بوش 46MI10

شستشوی کامل و مطلوب

این فناوری شما را از یک شستشوی کامل و مطلوب مطمئن می سازد. همچنین مواد شوینده از مخزن خارج می شود و بر روی یک سینی مخصوص و در بالای سبد قرار می گیرد و تمام لکه های موجود را از بین می برد.

سیستم سبد VersioFlex Pro

سیستم سبد VersioFlex Pro کارایی بسیاری دارد که می توان از آن ها به شکل های گوناگون استفاده کرد. در این سبد اهرم های بسیار زیادی قرار داده شده است و این بدان معنی است که می توانید ظرف های بیشتری را در داخل ظرفشویی خود قرار دهید.

ظرفشویی بوش 13 نفره 46MI10

ویژگی تکنولوژی ActiveWater

فناوری Active Water ظرفشویی بوش، بهره وری از انرژی را افزایش می دهد و باعث شسشتوی بی نظیر و بهتر ظروف می شود. صرفه جویی در آب و توزیع آب به صورتی هدفمند برای گردش آب بیشتر را مهیا می کند.

کاربرد برنامه ی سکوت در ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی عملیات خود را در سکوت و بدونِ ایجاد هیچ سر و صدایی پیگیری می کند این برنامه به طور خودکار نویز عملیاتی ماشین ظرفشویی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و سطح نویز با یک برنامه ی ECO 50 درجه سانتی گراد به طور خاص تنظیم شده است و در زمان شستشو فشار اسپری برای بهتر تمیز شدن ظروف ها افزایش می یابد.

خشک شدن قطعات

قطعات پلاستیکی اغلب در ماشین ظرفشویی پس از تمیز کردن خیس می شوند و به همین خاطر ماشین های ظرفشویی بوش دارای گزینه ی خشک کردن اضافی هستند که دما را به بالاترین میزان افزایش می دهد بنابراین قطعات پلاستیکی مانند بطریهای بچه را نیز کاملا تمیز و شفاف می کند.

Product Details

شستشو با تاخیر :
خشک کن :
استریل کردن :
مجهز به سنسور اندازه گیری میزان مصرف آب :
شستشو با درجه حرارت بالا :
شستشوی بهداشتی :
شستشوی بهینه :
شستشوی ظروف ظریف :
شستشوی نصف ظرفیت :
شستشوی براق :
تشخیص تعداد ظروف :
سیستم آب هیدرولیک Active Water :
شناسه کالا : 6120873291254
کشور ساخت : آلمان
ابعاد دستگاه : 845*600*600
دفترچه راهنما :
ظرفیت : 13
رنگ بدنه : نقره ای
رنگ زمینه صفحه نمایش : مشکی
مصرف آب سالانه : 1792
میزان نویز : 44dB
قفل کودک :
نوع موتور :
شستشوی سریع :
برچسب انرژی : A++
پنل صفحه نمایش : LED
جنس درب : استیل ضد زنگ
چک کردن هوشمند :
ظرفشویی بوش 13 نفره 46MI10 در مورد این محصول می توانید نظر دهید.
نظر خودتان را بنویسید