یخچال فریزر بالا پایین ال جی مدل B872

,
5/5

نوع یخچال : بالا پایین

فریزر : دارد

حجم فوت : 30 فوت

سیستم HYGIENE FRESH+™ : دارد

آبریز : دارد

نوع موتور : اینورتر

کشور ساخت : کره 

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

تولیدکننده

13,900,000 تومان
شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

فناوری inverter linear و door cooling

صرفه جویی در انرژی کمپرسور اینورتر 

کمپرسور اینورتر ال جی در پاسخ به شرایط بار متغیر است و قدرت خنک کننده را برای بهره وری بهتر از انرژی تنظیم می کند.قدرت خنک کننده به طور خودکار شرایط دمای داخلی و خارجی یخچال را کنترل میکند.

عملیات آرام

کمپرسور اینورتر باعث می شود که آشپزخانه شما آرام و عاری از هرگونه سرو صدای اضافی باشد.کمپرسور هوشمند اینورتر را می توان با هر سطح از درجه حرارت تنظیم کرد و بنابراین سر و صدا را می تواند به طور موثر کنترل کند.

طول عمر بالاتر

ال جی ، با تولید موتور های هوشمند اینورتر که از کیفیت بالایی برخودار است در صرفه جویی انرژی و عمر بیشتر یخچال به شما کمک می کند.

Hygiene FRESH+™

99.999% هوای پاکیزه تر

فیلتر هوای هوشمند نه تنها می تواند باکتری ها را تا 99.999٪ حذف کند، بلکه بوی بد داخل یخچال را نیز کاهش می دهد.علاوه بر این، می توانید مواد غذایی خود را در حالت تمیز و بهداشتی نگه دارید .

نگهداری مواد غذایی و سبزیجات در دمای 0 درجه سانتی گراد 

یخچال ال جی B872 مواد غذایی را در دمای 0 درجه نگهداری می کند و از یخ زدگی مواد غذایی جلوگیری می کند تا در هنگام پخت و پز در زمان صرفه جویی کنید.

LED

ال‌ای‌دی های به کار رفته در این یخچال بسیار کارآمد است و نسبت به لامپهای معمولی انرژی کمتری را مصرف می کنند.این ال‌ای‌دی ها در داخل یخچال برای روشنایی بیشتر قرار داده شده است.

سینی یخی

یخچال فریزر ال جی دارای یخ ساز است که یخ ها در داخل یک سینی قرار می گیرند و از قابلیت جدا شدن و حرکت دادن نیز برخوردار هستند.

طراحی

از الگوی میکرو الماس در محفظه ی داخلی این یخچال استفاده شده است که باعث زیبا و شیک تر شدن طراحی یخچال می شود.

طراحی کاربردی - شیشه های مقاوم

طراحی فوق العاده زیبا و کاربردی این یخچال سبب شده فضای بیشتری برای ذخیره مواد خود داشته باشید و همچنین شیشه های استفاده شده داخل یخچال به قدری محکم می باشند که هرکدام ظرفیت بیش از 150 کیلو را دارا می باشند.

خنک کننده 3D

محصولات مشابه