یخچال ال جی ساید بای ساید J961

,
5/5

ظرفیت یخچال : 30 فوت

Door In Door : دارد

نوع موتور : اینورتر

آبریز : دارد

یخساز : دارد

قابلیت اتصال به آب شهری : دارد

فیلتر بهداشتی : دارد

قفل کودک : دارد

کشور ساخت : کره

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

25,435,000 تومان

یخچال ال جی ساید بای ساید J961

در یخچال ال جی ساید بای ساید J961 فناوری Door In Door به کار گرفته شده است. door in door به شما کمک می کند که دسترسی سریع تری به محتوای داخل یخچال پیدا کنید به طوریکه باعث می شود در اتلاف و هدر رفتن انرژی و هوای سرد داخل یخچال جلوگیری شود. j961 میتواند نیازهای شما را از یک یخچال مدرن و کارآمد برآورده کند. استایل این یخچال نیز با طراحی خاصی که دارد می تواند به جذابیت آشپزخانه ی شما بیافزاید.

دسترسی آسان تر 

به لطف حجم و ظرفیت بالای یخچال ال جی J961 می توانید محتوای داخل یخچال را بهتر سازماندهی کنید و فضای بیشتری برای ذخیره سازی مواد غذایی، میوه ها و سبزیجات داشته باشید.

دسترسی آسان به اقلام و مواد غذایی با یخچال ال جی ساید بای ساید J961

مخزن آب

مخزن آب این یخچال دور این دور ال جی از ظرفیت 4 لیتری برخوردار است و از آنجایی که این یخچال قابلیت اتصال به آب شهری را دارد شما را در پر کردن مخزن آب در کوتاه ترین زمان ممکن، یاری میکند.

مخزن آب یخچال ال جی ساید بای ساید J961

پوششی مناسب برای نگهداری میوه ها و سبزیجات

پوشش جعبه ای و مشبک یخچال ال جی ساید بای ساید X961 برای حفظ طراوت و شادابی میوه ها و سبزیجات رطوبت ایجاد میکند که در نهایت منجر به سالم ماندن میوه ها و سبزیجات به مدت طولانی در داخل یخچال خواهد شد.

پوشش جعبه ای و مشبک یخچال ال جی ساید بای ساید X961

فیلتر هوشمند

فیلتر هوای هوشمند نه تنها می تواند باکتری ها را به طور صدرصدی از بین ببرد بلکه بوی بد داخل یخچال را نیز کاهش می دهد تا از مواد غذایی ، سبزیجات و میوه ها به طوری کاملا بهداشتی نگهداری کند.

فیلتر هوشمند یخچال ال جی ساید بای ساید J961

صرفه جویی در انرژی

کمپروسور خطی اینورتر یخچال ال جی J961 باعث می شود تا 32% در مصرف انرژی صرفه جویی کند و دمای یخچال را برای طولانی تر ماندن مواد غذایی کنترل میکند.

صرفه جویی در انرژی با یخچال ال جی ساید بای ساید J961

فضای بطری و اقلام کوچک

یخچال ال جی ساید بای ساید J961، برای بطری ها نیز قفسه ای مخصوص در نظر گرفته است و میتوانید حداقل تعداد چهار بطری را در داخل آن قرار دهید همچنین فضای مطلوبی را برای اقلام کوچک تری تبیین کرده است تا بتوانید اقلام هایی مانند گوشت ، پنیر و ... را ذخیره سازی کنید.

فضای بطری و اقلام کوچک یخچال ال جی ساید بای ساید J961

فضای بطری و اقلام کوچک یخچال ال جی ساید بای ساید J961

فضای بیشتر برای ذخیره سازی یخ

در داخل این یخچال ال جی، مخزنی باریک برای ذخیره سازی یخ طراحی شده است که منجر به ایجاد فضای بیشتری برای ذخیره ی یخ ها میشود.

یخچال ال جی ساید بای ساید J961

محصولات مشابه