یخچال ساید بای ساید ال جی مدل J961

ظرفیت یخچال : 30 فوت

Door In Door : دارد

نوع موتور : اینورتر

آبریز : دارد

یخساز : دارد

قابلیت اتصال به آب شهری : دارد

فیلتر بهداشتی : دارد

قفل کودک : دارد

کشور ساخت : کره

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

0 تومان

یخچال ساید بای سایدJ961

در یخچال ساید بای ساید ال جی مدل J961 فناوری Door In Door به کار گرفته شده است. door in door به شما کمک می کند که دسترسی سریع تری به محتوای داخل یخچال پیدا کنید به طوریکه باعث می شود در اتلاف و هدر رفتن انرژی و هوای سرد داخل یخچال جلوگیری شود. j961 میتواند نیازهای شما را از یک یخچال مدرن و کارآمد برآورده کند. استایل این یخچال نیز با طراحی خاصی که دارد می تواند به جذابیت آشپزخانه ی شما بیافزاید.

دسترسی آسان تر 

به لطف حجم و ظرفیت بالای یخچال می توانید محتوای داخل یخچال را بهتر سازماندهی کنید و فضای بیشتری برای ذخیره سازی مواد غذایی، میوه ها و سبزیجات داشته باشید.

مخزن آب

مخزن آب این یخچال از ظرفیت 4 لیتری برخوردار است و از آنجایی که این یخچال قابلیت اتصال به آب شهری را دارد شما را در پر کردن مخزن آب در کوتاه ترین زمان ممکن، یاری میکند.

پوششی مناسب برای نگهداری میوه ها و سبزیجات

پوشش جعبه ای و مشبک یخچال X961 برای حفظ طراوت و شادابی میوه ها و سبزیجات رطوبت ایجاد میکند که در نهایت منجر به سالم ماندن میوه ها و سبزیجات به مدت طولانی در داخل یخچال خواهد شد.

فیلتر هوای هوشمند

فیلتر هوای هوشمند نه تنها می تواند باکتری ها را به طور صدرصدی از بین ببرد بلکه بوی بد داخل یخچال را نیز کاهش میدهد تا از مواد غذایی ، سبزیجات و میوه ها به طوری کاملا بهداشتی نگهداری کند.

 صرفه جویی در انرژی 

کمپروسور خطی اینورتر ال جی باعث میشود تا 32% در مصرف انرژی صرفه جویی کند و دمای یخچال را برای طولانی تر ماندن مواد غذایی کنترل میکند.

فضای بطری و اقلام کوچک

یخچال J961 ، برای بطری ها نیز قفسه ای مخصوص در نظر گرفته است و میتوانید حداقل تعداد چهار بطری را در داخل آن قرار دهید همچنین فضای مطلوبی را برای اقلام کوچک تری تبیین کرده است تا بتوانید اقلام هایی مانند گوشت ، پنیر و ... را ذخیره سازی کنید.

فضای بیشتر برای ذخیره سازی یخ

در داخل یخچال مخزنی باریک برای ذخیره سازی یخ طراحی شده است که منجر به ایجاد فضای بیشتری برای ذخیره ی یخ ها میشود.

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

محصولات مشابه