لباسشویی ال جی 9 کیلو مدل J6

,
5/5

 نوع موتور : اینورتر

دور موتور : 1400 دور بر دقیقه

ظرفیت شستشو : 9 کیلو

برنامه های شستشو : 14

حالت های شستشو : 6 

قفل کودک : دارد

رنگ : سفید

کشور ساخت : کره

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

تولیدکننده

7,900,000 تومان
شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

مبارزه با آلرژن ها با قدرت Steam 

چرخه‌ی محافظی آلرژی ، آب و گرما را برای ایجاد یک بخار سوپر ضد عفونی کننده فراهمکرده و لباس ها را با ملایمت و به صورت بهداشتی تمیز می کند همچنین این کار منجر به کاهش 99.9% آلرژن ها مانند گرد و غبار می شود که میتواند باعث آلرژی و اشکال در مسائل تنفسی شود.

لباسشویی 9 کیلو ال جی مدل J6

اضافه کردن پارچه های فراموش شده در هنگام شستشو

لباسشویی j6 ال جی به شما اجازه می دهد اگر پارچه یا لباسی را برای انجام شستشو فراموش کرده اید بتوانید با فشار دادن دکمه ی افزدون آن را به دیگر پارچه های داخل لباسشویی اضافه کنید تا یک شستشوی کامل را انجام داده باشید همچنین می توانید برنامه هایی مانند شستشوی پنبه ای ، مخلوط ، محفظه ای و speed 14 را انتخاب کنید و این نکته نیز قابل ذکر است که کمتر از 3 ثانیه میتوانید درب لباسشویی را در حین شستشو باز کنید.

لباسشویی 9 کیلو ال جی مدل J6

شستشوی بهینه برای پارچه ها با 6 حالت شستشو

این ماشین لباسشویی دارای 6 حالت شستشو است که به ترتیب آنها را نام برده و تشریح میکنیم تا شما را با حالت های شستشوی لباسشویی های ال جی آشنا کنیم. 1- پله ای : در این حالت شستشو پارچه و لباس ها به بالاترین نقطه ی ممکن از درام لباسشویی می رسند و بلافاصله به پایین انداخته می شوند و یک شستشوی قدرتمند و بدونِ ایجاد چین و چروک بر روی پارچه و لباس ها را انجام می دهد. 2- آبکشی : در این حالت با توجه به سرعت بالای درام ، پارچه و لباس ها به کف دیگ چسبیده می شوند تا آب و مواد شوینده به بافت پارچه نفوذ کند و عمل شستشو را به بهترین شیوه ی ممکن انجام دهد. 3- پیچیشی : این حالت شستشو نیز برای ایجاد سر و صدای کمتر است. 4- غلتاندن : یک حرکت چرخشی به دور درام است که یک حرکت معمولی در تمام لباسشویی ها به حساب می آید. 5- ساییدن : در این حالت شستشو با حرکت کردن درام به سمت چپ و راست باعث حل شدن مواد شوینده در لباس ها و منجر به پاک شدن لکه از روی لباس ها می شود. 6- تاب دادن : حالت تاب دادن به گونه ای شبیه ساز شستشوهای دستی است و این حالت برای لباس های ظریف و حساس به کار می رود.

لباسشویی 9 کیلو ال جی مدل J6

فناوری Spa Steam

آب گرم می تواند مواد شوینده را راحت تر حل کرده و عملکرد شستشو را افزایش دهد. بخاری ای که در زیر وان داخلی قرار دارد دمای آب را تا 60 درجه افزایش می دهد و سبب میشود که به سادگی و با سرعت بیشتری آلرژن ها و لکه های سخت را نسبت به آب سرد از روی لباسها و پارچه ها پاک کند.

لباسشویی 9 کیلو ال جی مدل J6

لرزش و صدای کمتر

موتور Inverter Direct Drive که در ماشین لباسشویی j6 ال جی قرار داده شده است فوق العاده قابل اعتماد و آرام است چرا که این نوع موتور از بهترین موتورهای حال حاضر در لباسشویی های موجود در بازار به شمار می رود و یکی از مزیت های بزرگ این لباسشویی لرزش و صدای کمتر است که به لطف موتور Inverter Direct Drive این امر محقق شده است.

لباسشویی 9 کیلو ال جی مدل J6

فناوری NFC

از طریق NFC می توانید ماشین لباسشویی خود را عیب یابی کنید و به راحتی با آن ارتباط برقرار کنید و با ویژگی NFC Tag میتوانید به جدیدترین نوآوری ها دسترسی پیدا کنید.

لباسشویی 9 کیلو ال جی مدل J6

محصولات مشابه