لباسشویی 9 کیلو ال جی مدل J6

 نوع موتور : اینورتر

دور موتور : 1400 دور بر دقیقه

ظرفیت شستشو : 9 کیلو

برنامه های شستشو : 14

حالت های شستشو : 6 

قفل کودک : دارد

رنگ : سفید

کشور ساخت : کره

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

0 تومان

مبارزه با آلرژن ها با قدرت Steam 

چرخه‌ی محافظی آلرژی ، آب و گرما را برای ایجاد یک بخار سوپر ضد عفونی کننده فراهمکرده و لباس ها را با ملایمت و به صورت بهداشتی تمیز میکند همچنین این کار منجر به کاهش 99.9% آلرژن ها مانند گرد و غبار می شود که میتواند باعث آلرژی و اشکال در مسائل تنفسی شود.

اضافه کردن پارچه های فراموش شده در هنگام شستشو

لباسشویی j6 به شما اجازه می دهد اگر پارچه یا مواردی را برای انجام شستشو فراموش کرده اید بتوانید با فشار دادن دکمه ی افزدون آن را به دیگر پارچه های داخل لباسشویی اضافه کنید تا یک شستشوی کامل را انجام داده باشید همچنین می توانید برنامه هایی مانند شستشوی پنبه ای ، مخلوط ، محفظه ای و speed 14 را انتخاب کنید و این نکته نیز قابل ذکر است که کمتر از 3 ثانیه میتوانید درب لباسشویی را در حین شستشو باز کنید.

شستشوی بهینه برای پارچه ها با 6 حالت شستشو

این ماشین لباسشویی دارای 6 حالت شستشو است که به ترتیب آنها را نام برده و تشریح میکنیم تا شما را با حالت های شستشوی لباسشویی های ال جی آشنا کنیم. 1- پله ای : در این حالت شستشو پارچه و لباس ها به بالاترین نقطه ی ممکن از درام لباسشویی میرسند و بلافاصله به پایین انداخته میشوند و یک شستشوی قدرتمند و بدونِ ایجاد چین و چروک بر روی پارچه و لباس ها را انجام میدهد. 2- آبکشی : در این حالت با توجه به سرعت بالای درام ، پارچه و لباس ها به کف دیگ چسبیده میشوند تا آب و مواد شوینده به بافت پارچه نفوذ کند و عمل شستشو را به بهترین شیوه ی ممکن انجام دهد. 3- پیچیشی : این حالت شستشو نیز برای ایجاد سر و صدای کمتر است. 4- غلتاندن : یک حرکت چرخشی به دور درام است که یک حرکت معمولی در تمام لباسشویی ها به حساب می آید. 5- ساییدن : در این حالت شستشو با حرکت کردن درام به سمت چپ و راست باعث حل شدن مواد شوینده در لباس ها و منجر به پاک شدن لکه از روی لباس ها میشود. 6- تاب دادن : حالت تاب دادن به گونه ای شبیه ساز شستشوهای دستی است و این حالت برای لباس های ظریف و حساس به کار میرود.

فناوری Spa Steam

آب گرم میتواند مواد شوینده را راحت تر حل کرده و عملکرد شستشو را افزایش دهد. بخاری ای که در زیر وان داخلی قرار دارد دمای آب را تا 60 درجه افزایش میدهد و سبب میشود که به سادگی و با سرعت بیشتری آلرژن ها و لکه های سخت را نسبت به آب سرد از روی لباسها و پارچه ها پاک کند.

لرزش و صدای کمتر

موتور Inverter Direct Drive که در ماشین لباسشویی j6 قرار داده شده است فوق العاده قابل اعتماد و آرام است چرا که این نوع موتور از بهترین موتورهای حال حاضر در لباسشویی های موجود در بازار به شمار می رود و یکی از مزیت های بزرگ این لباسشویی لرزش و صدای کمتر است که به لطف موتور Inverter Direct Drive این امر محقق شده است.

فناوری NFC

از طریق NFC میتوانید ماشین لباسشویی خود را عیب یابی کنید و به راحتی با آن ارتباط برقرار کنید و با ویژگی NFC Tag میتوانید به جدیدترین نوآوری ها دسترسی پیدا کنید.

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

محصولات مشابه