یخچال ساید بای ساید ال جی مدل J327

,
5/5

حجم یخچال : 855 لیتر

نوع موتور : اینورتر

Door In Door : دارد

یخساز : دارد

آبریز : دارد

قابلیت اتصال آب شهری : دارد

ضد عفونی کننده : دارد

قفل کودک : دارد

کشور ساخت : کره

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

تولیدکننده

30,500,000 تومان
شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

دسترسی سریع و ظرفیت بالای یخچال

یخچال J327 ال جی از ظرفیت بالایی برخوردار است و میتوانید دسترسی سریعی به یخچال داشته باشید بدین معنا که شما میتوانید مواد غذایی ، سبزیجات و میوه های زیادی را در داخل یخچال ذخیره نمایید و به محتوای یخچال نیز دسترسی سریع تری داشته باشید.

قابلیت درب Door In Door

Door In Door یکی از طراحی های جدیدی است که در یخچال های نسل جدید به کار رفته است. این قابلیت به شما این امکان را میدهد که بدونِ باز کردن درب اصلی یخچال ، به محتوایی همچون نوشیدنی ها و میان وعده ها دسترسی سریع داشته باشید همچنین سبب میشود که 46 درصد هوای کمتری از فضای یخچال خارج شود.

مخزن آب

درب مخزن آب از طراحی هوشمندانه ای برخوردار است به گونه ای که به سادگی می توانید آب داخل یخچال را دور بریزید. همچنین مخزن آب این یخچال از ظرفیت 4 لیتری برخوردار است و از آنجایی که این یخچال قابلیت اتصال به آب شهری را دارد در کوتاه ترین زمان ممکن ، مخزن آب را پر میکند.

فضای بیشتر برای ذخیره سازی یخ

در داخل یخچال مخزنی باریک برای ذخیره سازی یخ طراحی شده است که منجر به ایجاد فضای بیشتری برای ذخیره ی یخ ها میشود.

فضای بطری و اقلام کوچک

یخچال J327 ال جی ، برای بطری ها نیز قفسه ای مخصوص در نظر گرفته است و شما می توانید حداقل تعداد چهار بطری را در داخل آن قرار دهید همچنین فضای مطلوبی را برای اقلام کوچک تری مانند گوشت ، پنیر و ... تبیین کرده است.

ایجاد رطوبت کافی

ایجاد رطوبت بیش از حد در داخل یخچال باعثِ تبخیر و از بین رفتن مواد و اقلام موجود در داخل یخچال میشود اما این یخچال با وجود سیستم خودکاری که دارد رطوبت داخل یخچال را تنظیم میکند و باعث طولانی تر شدن عمر مواد غذایی و اقلام ها میشود.

FRESH Balancer

جعبه های داخل یخچال بسیار هوشمندانه طراحی شده اند به طوریکه یخچال ال جی J327 با استفاده از یک سوئیچ ساده به نام FRESH Balancer  به شما این امکان را داده است که با گذاشتن روی حالت میوه یا سبزیجات دمای مربوط به اقلام مورد نظر خود را به شیوه ای استاندارد تنظیم نمایید.

فیلتر هوای هوشمند

فیلتر هوای هوشمند نه تنها میتواند باکتری ها را به طور صد درصدی از بین ببرد بلکه بوی بد داخل یخچال را نیز کاهش میدهد تا بتوانید مواد غذایی ، سبزیجات و میوه ها را به طوری کاملا بهداشتی نگه دارید.

صرفه جویی در انرژی با کمپرسور خطی اینورتر

کمپرسور خطی اینورتر منحصر بفرد ال جی به جای استفاده از یک درایو متقابل معمولی از یک درایو پیستون خطی استفاده میکند که منجر به ایجاد اصطکاک داخلی کمتری میشود و در نتیجه باعث میشود تا 32 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی کنید.

محصولات مشابه