سینما خانگی ال جی 645

,
5/5

ورودی و خروجی : HDMI - USB

توان خروجی صدا : 1000W

قابلیت پخش نوار DVD : دارد

اتصال بی سیم : Bluetooth - Wi-Fi

کشور ساخت : کره

تعداد باند : 4

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

0 تومان

اسپیکر Aramid Fibre

جنس اسپیکرهای سینما خانگی ال جی 645 از نوع Aramid Fibre می باشد؛ Aramid Fibre در برابر محرک های خارجی بسیار مقاوم است. ساختار خروجی صوتی این اسپیکرها به گونه‌ای است که مانع از تحریف صدا می شود و در این مورد به ارائه‌ی یک صدای روشن و واضح کمک می کند.

سینما خانگی ال جی مدل 645

پخش صدای همزمان در اتاق های خانه

موسیقی را در سراسر خانه‌ی خود به جریان بیندازید؛ با استفاده از حالت صدای چند اتاقه می توانید به صورت همزمان آهنگ های مورد علاقه‌ی خود را در تمامی اتاق های خانه‌ی خود پخش کنید. از طریق اتصال بی سیم بدون هیچ مشکلی از پخش صدای کامل در خانه‌ی خود لذت ببرید.

سینما خانگی ال جی مدل 645

پخش دیسک بلوری 3 بعدی

سینما خانگی ال جی 645 با پشتیبانی از تکنولوژی پیشرفته‌ی پخش سه بعدی، یک تجربه‌ی مشاهده‌ی همه جانبه و بی نظیر را برای شما به ارمغان می آورد. پخش دیسک های Blu-ray سه بعدی تصاویری روشن و واضح را به شما می دهد.

سینما خانگی ال جی مدل 645

حالت Private Sound 2.0

بدون اینکه مزاحمتی برای بقیه‌ی اعضای خانواده ایجاد کنید از تماشای فیلم های مورد علاقه و نمایش های تلویزیونی دلخواه خود لذت ببرید. شما می توانید از طریق Wi-Fi به دستگاه تلفن همراه خود متصل شوید و صدا را از پلیر Blu-ray Disc به آن ارسال کنید.

سینما خانگی ال جی مدل 645

اتصال بلوتوث

جریان های صوتی و آهنگ های مورد علاقه‌ی خود را در گوشی موبایلتان پخش کنید و به صدای آن در این سیستم پیشرفته گوش فرا دهید . سینما خانگی ال جی 645 اتصال بی سیم از طریق بلوتوث را به سادگی انجام می دهد.

سینما خانگی ال جی مدل 645

محصولات مشابه