سیستم صوتی ال جی SHAKE-CJ44

,
5/5

ورودی و خروجی : AUX ، USB ، CD ، FM

توان خروجی صدا : 4800W

قابلیت پخش CD : دارد

اتصال بی سیم : بلوتوث 

تعداد باند : 2 عدد 

کشور ساخت : کره

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

0 تومان

صدای قدرتمند 480W

ما سیستم صوتی سونی CJ44 را برای فضا و محیط های کوچک پیشنهاد میکنیم چرا که قدرت خروجی صدای این سینمای خانگی 480 وات است و صدا را به صورت واضح و رسا انتقال میدهد.

اتصال بی سیم 

شما می توانید از طریق بلوتوث و همگام سازی با سیستم صوتی ، قدرت صدای آن را به دو برابر افزایش دهید تا فضای خانه و محیط خود را جذاب تر و لذت بخش تر کنید.

حالت خودکار DJ

یکی از ویژگی های جذاب سیستم صوتی ال جی Cj44 می توان به ترکیب خودکار آهنگ ها اشاره کرد که به صورت اتوماتیک آهنگ ها را ادغام میکند و یک تجربه ی جدید و فضایی لذت بخش را برای شما ایجاد و فراهم میکند.

خوانندگی با حالت کارائوکه

شما می توانید صدای آهنگ را کاهش داده و میکروفون خود را به سیستم صوتی متصل کنید تا با صدای خود موسیقی را بازخوانی کرده و از یک تجربه ی جدید لذت ببرید.

برنامه‌ی بلوتوث ال جی

با استفاده از گوشی همراه آهنگ های مورد علاقه ی خود را انتخاب کرده و موسیقی را از طریق بلوتوث با سیستم صوتی خود به اشتراک بگذارید و از پخش آهنگ های مورد علاقه ی خود در یک فضای جدید لذت ببرید.

ایجاد لیست پخش با Multi Juke Box

این سیستم از قابلیت اتصال سه دستگاه به طور همزمان از طریق بلوتوث برخوردار است به طوری که دوستان شما نیز میتوانند آهنگ های مورد علاقه ی خود را به طور همزمان به اشتراک بگذارند.

پخش خودکار موسیقی

سیستم صوتی ال جی Cj44 از قابلیت پخش موسیقی به طور خودکار برخوردار است این بدان معنی است که اگر بلوتوث گوشی همراه شما روشن باشد ، سیستم به طور خودکار به گوشی شما متصل میشود و آهنگ ها را به صورت اتوماتیک پخش میکند.

دو پورت USB 

از دیگر ویژگی های قابل توجه این سیستم آن است که از 2 ورودی USB برخودار است و این امکان را برای شما فراهم می آورد که در هنگام پخش موسیقی آن را ضبط کنید.

محصولات مشابه