سینما خانگی ال جی مدل 677

,
5/5

ورودی و خروجی : HDMI - USB

توان خروجی : 1000W

قابلیت پخش نوار DVD : دارد

اتصال بی سیم : بلوتوث

تعداد باند : 2

کشور ساخت : کره

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

7,800,000 تومان

پیشرفت را در سینما خانگی ال جی 677 احساس کنید!

صدای قدرتمند

ساب ووفر دوگانه در سینما خانگی ال جی 677 یکپارچه شده است. این قابلیت، قدرت صوتی سینما خانگی ال جی را تقویت می بخشد و صدایی طنین انگیز و فوق العاده‌ای را پخش می کند. هنگام تماشای فیلم، کانال مجازی 4.2 در این سیستم یک صدای فراگیر با کیفیت بالا را ارائه می دهد به گونه‌ای که احساس کنید خود شما بخشی از فیلم هستید.

سینما خانگی ال جی مدل 677

نصب آسان

طراحی جمع و جور سینما خانگی ال جی 677 باعث می شود تا شما به آسانی آن را نصب کنید. سادگی نصب اسپیکر ها بدین معنی است که هیچ دستورالعمل پیچیده و یا سیم های زیاد و اضافی برای نصب لازم ندارد. به سادگی می توانید آن را راه اندازی کنید و از شنیدن صدای با کیفیت و قدرتمند لذت ببرید.

سینما خانگی ال جی مدل 677

سیستم، هر زمان که بخواهید شما را بیدار می کند

هر زمان که بخواهید می توانید از طریق اتصال بی سیم به وسیله‌ی بلوتوث، یک دستگاه را به سینما خانگی ال جی مدل 677 وصل کنید و آن را برای مدت زمان مورد نظر خود تنظیم کنید تا روشن شود و موسیقی هایی را که انتخاب کرده‌اید پخش کند. با صدای قدرتمندی که این سیستم دارد، مطمئناً شما با آن بیدار خواهید شد.

سینما خانگی ال جی مدل 677

هیجان بیشتر صدا

به سادگی سیستم مورد نظر خود را به سینما خانگی ال جی LHD677 وصل کنید و از اتصال بی سیم این سینما خانگی از طریق بلوتوث لذت ببرید.

سینما خانگی ال جی مدل 677

ورودی USB

با استفاده از پورت USB ساخته شده در این دستگاه می توانید محتوای صوتی و تصویری دلخواه خود را مستقیماً از حافظه‌ی خارجی USB به اجرا در آورید.

سینما خانگی ال جی مدل 677

محصولات مشابه