جاروبرقی آاگ 2200 وات مدل VX9-1-IW-F

قدرت موتور : 2200 وات 

نوع جاروبرقی : کیسه دار

سیم جمع کن خودکار : دارد

نوع کیسه : S-Bag

ظرفیت کیسه : 5 لیتر

میزان نویز : 70dB

نوع فیلتر : Anti Allergy plus

کشور ساخت : آلمان

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

0 تومان

جاروبرقی AEG مدل VX9-1-IW-F

جاروبرقی VX9-1-IW-F که محصول شرکت AEG به حساب می آید از موتور قدرتمند 2200 واتی برخوردار است که میزان صدای بسیار ناچیزی را از خود تولید میکند و سبب میشود تمیز کاری خانه ی خود را در آرامشی کامل و بدونِ سر و صداهای اضافی انجام دهید.

فیلتر ضد آلرژی 

در این جاروبرقی یک فیلتر ضد آلرژی ترسیم شده که باعث میشود مانع از خروج ذرات ریز گرد و غبار شود. نکته ی حائز اهیمت درباره ی این فیلتر قابلیت شستشو بودن آن است و همین امر شما را در داشتن یک خانه ی سالم و پاکیزه یاری میکند.

سیم 9 متری و شیلنگ خرطومی

طول سیم جاروبرقی 9 متر و با شعاع عملکردی 12 متر است که به راحتی میتوانید محیط های بزرگ را بدونِ انتقال کابل به پریزهای دیگر ، جارو کنید. شیلنگ خرطومی این جاروبرقی نیز قابلیت چرخش 360 درجه ای را دارد و کار شما را با جاروبرقی بسیار ساده تر میکند.

ظرفیت 5 لیتری کیسه ی جاروبرقی

کیسه ی این جاروبرقی از نوع S-bag میباشد که دارای ظرفیت پنج لیتری است و شما را در تمیز کردن خانه بدونِ ایجاد وقفه و صرف زمان برای خالی کردن کیسه ، یاری میکند.

لوله ی تلسکوپی

 جاربروقی AEG ، دارای لوله ی فلزی تلسکوپی است که از مزایای لوله های تلسکوپی قابلیت بزرگ و کوچک کردن آن است که برای قسمت های مختلف خانه کاربرد خواهد داشت. تفاوت این لوله ی جاروبرقی AEG با جاروبرقی های سایر برندها از لحاظ وزن تفاوت چشمگیری دارد.

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

محصولات مشابه