هیچ محصولی مطابق با انتخاب شما وجود ندارد.

قیمت لباسشویی سامسونگ

سامسونگ یکی از بهترین برندهایی است که می تواند پاسخگوی خوبی برای نیاز مخاطبان باشد. ماشین لباسشویی سامسونگ از جمله محصولات این شرکت می باشد که از فناوری ها و تکنولوژی های خاصی پیروی می کند و سبب می شود تا لباس های شما کاملا تمیز و عاری از هرگونه لکه و کثیفی باشند. قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ با توجه به برند و قابلیت های فوق العاده ای که دارد بسیار بالا می باشد به طوری که می توان گفت تنها مخاطبان خاصی به این محصولات روی می آورند. قیمت لباسشویی سامسونگ در فروشگاه اینترنتی آترین کالا بسیار مناسب در اختیار مشتریان قرار گرفته است تا بتوانند یک خرید ایده ال و بی نظیر را برای خود رقم بزنند.

خرید و قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ

لباسشویی های سامسونگ دارای 14 برنامه شستشو می باشند که این امکان را برای مخاطبان ایجاد می کند تا بتوانند برای هر نوع البسه ای برنامه مخصوص را فعال سازی کنند. لباسشویی سامسونگ دارای فناوری VRT Pluse می باشد که سبب می شود دستگاه در هنگام کار اصلا نویز و سر و صدای نا مطلوبی نداشته باشد و محیطی کاملاً آرام را برای مخاطبان به دنبال داشته باشد.

تکنولوژی EcoBable از فناوری های خاص دیگری می باشد که تنها بر روی لباسشویی های سامسونگ می توان این قابلیت را مشاهده کرد، نحوه عملکرد این فناوری به این گونه می باشد که با ترکیب آب، هوا و مواد شوینده حباب هایی ایجاد می شود که به عمق پارچه نفوذ کرده و لباس هایی کاملا تمیز و پاکیزه را برای مخاطبان به ارمغان می آورد البته این فناوری 70% انرژی مصرفی را بهینه سازی می کند و یک چرخه شستشوی بی عیب و نقص را به وجود می آورد.

فناوری SuperSpeed از قابلیت های مهم دیگری است که سبب شستشوی لباس ها در کم ترین زمان می شود به طوری که به شما کمک می کند تا بتوانید در عرض 15 الی 60 دقیقه لباس هایی کاملا تمیز و پاکیزه را داشته باشید. لباس شویی های سامسونگ از لحاظ طراحی و برنامه ریزی بسیار منحصر به فرد و شگفت انگیز می باشند که نمی توان همه آنها در یک سطر گنجاند. برای آگاهی بیشتر از دیگر فناوری های لباسشویی سامسونگ می توانید محصولات ما را در فروشگاه مشاهده کنید و از عملکرد آنها اطلاع پیدا کنید.

از دیگر برندهای ماشین لباسشویی در آترین کالا می توان به موارد زیر اشاره کرد: