قيمت
از
تومان
تا
تومان
کیفیت تصویر
 1. HD 0موارد
 2. Full HD 0موارد
 3. 4K 11موارد
 4. 8K 0موارد
نوع نمایشگر
مشاهده به عنوان مشبک لیست

11 مورد

در صفحه
 1. تلویزیون پاناسونیک 55GX655M
  امتیاز:
  0%
  18٬700٬000 تومان
 2. تلویزیون پاناسونیک 49GX536M
  امتیاز:
  0%
  در انبار موجود نیست
 3. تلویزیون پاناسونیک 55GX706M
  امتیاز:
  0%
  در انبار موجود نیست
 4. تلویزیون پاناسونیک 40F336M
  امتیاز:
  0%
  در انبار موجود نیست
 5. تلویزیون پاناسونیک 43GX655M
  امتیاز:
  0%
  در انبار موجود نیست
 6. تلویزیون پاناسونیک 55GX536M
  امتیاز:
  0%
  در انبار موجود نیست
 7. تلویزیون پاناسونیک 75GX636M
  امتیاز:
  0%
  در انبار موجود نیست
 8. تلویزیون پاناسونیک 65GX706M
  امتیاز:
  0%
  در انبار موجود نیست
 9. تلویزیون پاناسونیک 65GX655M
  امتیاز:
  0%
  در انبار موجود نیست
 10. تلویزیون پاناسونیک 65GX536M
  امتیاز:
  0%
  در انبار موجود نیست
 11. تلویزیون پاناسونیک 65GX736
  امتیاز:
  0%
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

11 مورد

در صفحه

تلویزیون پاناسونیک

پاناسونیک از برندهای معتبر و خوش نام و آوازه دنیای صوتی و تصویر است که با فعالیت های ممتد خود همواره در تلاش بوده تا بهترین کیفیت را ارائه کند. تلویزیون یکی از شاخه هایی است که این برند ژاپنی در آن تبحر دارد و توانسته طرفداران بخصوصی را به خود جذب کند. تلویزیون پاناسونیک در مدل های مختلف و سایزهای مختلفی عرضه می شود که امروزه کیفیت تصویر 4K و سایز 65، 55 و 49 اینچ از رایج ترین آنها به شمار می رود. شاید مخاطبان به سبب رنج قیمت تلویزیون پاناسونیک از خرید آن صرف نظر کنند اما اگر بودجه ی کافی برای خرید تلویزیون پاناسونیک در نظر گرفته اید، قطعا یک خرید ایده آل و متفاوت برای شما رقم خواهد خورد.

خرید تلویزیون پاناسونیک

کیفیت تلویزیون پاناسونیک قطعا همان چیزی است که انتظار می رود یک تلویزیون ایده آل برای ارائه داشته باشد. از جمله دلایلی که می توان برای خرید تلویزیون پاناسونیک عنوان کرد کیفیت تصویر خارق العاده و استفاده از فناوری های شاخص در بخش کیفیت تصویر همچون دالبی ویژن است که کیفیت نمایش محتوا را به طرز چشگیری ارتقا می دهد به طوریکه سطح تماشای مخاطبان را به چالش جدیدی دعوت خواهد کرد.

در بخش کیفیت صوتی تلویزیون های خود نیز از باکیفیت ترین بلندگوها و قدرتمندترین فناوری های صوتی استفاده نموده تا لذت و هیجان تماشای محتواهایی همچون فیلم، مسابقات ورزشی و سایر محتواهای هیجان انگیز را به اوج خود برساند و تجربه سینمایی را برای کاربران در محیط خانه به ارمغان داشته باشد.

طراحی در کنار این دو مؤلفه ذکر شده را می توان مهم ترین ویژگی تلویزیون های پاناسونیک عنوان کرد که می توانند برای هر مخاطبی جذاب و خیره کنند باشند. پاناسونیک در طراحی حاشیه های نمایشگر، شعار طراحی بدون مرز را به خوبی انعکاس داده و در تلاش بوده تا یک نمایش بدون مرز را برای مخاطبان به ارمغان آورد. این برند ژاپنی با تحقق بخشیدن به این امر توانسته تلویزیون های خود را از سه جنبه کیفیت تصویر، کیفیت صدا و طراحی منحصربفرد سازد و از انتخاب های برتر برای مخاطبان باشد.

قیمت تلویزیون پاناسونیک

تلویزیون های پاناسونیک با توجه به برتری که از نظر کیفیت بر دیگر برندهای همچون شارپ، شیائومی، توشیبا و سایر برندهایی که در این زمینه فالیت می کنند دارد از نظر قیمت نیز به نسبت این برندها در رنج بالاتری قرار دارد اما باید عنوان کرد که خرید تلویزیون پاناسونیک می تواند یک عمر کیفیت و کارایی را برای شما به ارمغان داشته باشد. برای سفارش تلویزیون پاناسونیک می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی آترین کالا اقدام کنید و با اطمینان از موجودی و بروز بودن قیمت تلویزیون پاناسونیک، سفارش خود را ثبت کنید.