قيمت
از
تومان
تا
تومان
مشاهده به عنوان مشبک لیست

9 مورد

در صفحه
 1. سینما خانگی ال جی LHD457
  امتیاز:
  0%
  6٬450٬000 تومان
 2. سینما خانگی ال جی LHD657
  امتیاز:
  0%
  8٬250٬000 تومان
 3. سینما خانگی ال جی LHD667
  امتیاز:
  100%
  8٬450٬000 تومان
 4. سینما خانگی ال جی LHD756
  امتیاز:
  100%
  9٬250٬000 تومان
 5. سینما خانگی ال جی LHD675
  امتیاز:
  0%
  10٬250٬000 تومان
 6. سینما خانگی ال جی LHD687
  امتیاز:
  0%
  10٬800٬000 تومان
 7. سینما خانگی ال جی LHD677
  امتیاز:
  0%
  در انبار موجود نیست
 8. سینما خانگی ال جی LHD655
  امتیاز:
  0%
  در انبار موجود نیست
 9. سینما خانگی ال جی LHD645
  امتیاز:
  0%
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

9 مورد

در صفحه

سینما خانواده ال جی

ال جی از برندهای محبوبی است که با فعالیت های بی وقفه خود در دنیای تکنولوژی توانسته هر سال در بین پرفروش ترین شرکت های جهانی قرار گیرد. سینما خانگی یکی از محصولات این برند خوش نام کره ای است که از طرفداران پر و پا قرصی برخوردار است. سینما خانگی جزئی از دنیای صوتی و تصویر است که امروزه به عنوان افزونه ای شیک و مدرنیته توانسته جایگاه خود را در منازل پیدا کند. این افزونه برای افرادی که علاقه مند به شور و هیجان در تماشای فیلم و سریال و مسابقات ورزشی هستند، بسیار ایده آل خواهد بود. سینما خانگی ال جی یکی از مدل های پیشنهادی است که می تواند پاسخگوی نیاز کاربران باشد و از طرفی سینما خانواده ال جی دارای امکانات و کیفیت بسیار بالایی می باشد با در نظر گرفتن کیفیت و کارایی آن می توان قیمت سینما خانگی ال جی را مناسب عنوان کرد که البته در ادامه به ویژگی های شاخص آن اشاره خواهیم کرد. خرید سینما خانگی ال جی یا هر برند دیگری با معیارها و سلیقه کاربر مرتبط است اما برای خرید آن لازم است تا جدا از سلایق شخصی، به کیفیت و کارایی محصول نیز نگاهی داشته باشید.

معیارهای خرید سینما خانگی ال جی

سینما خانواده ال جی در مدل های متنوعی تولید می شود و اما ویژگی که همواره در بین آنها پایدار بوده، طراحی زیبا و کیفیت بسیار بالای انتقال صوت است. این ویژگی ها یکی از دلایل اصلی برای خرید سینما خانگی ال جی است. از طرفی نیاز کاربران و در نظر گرفتن معیارهایی همچون متراژ محیط از اصلی ترین مؤلفه ها برای خرید سینما خانواده به حساب می آیند که مخاطب میبایست باتوجه به نیاز محیطی، اقدام به خرید کند. به این معنی که باید با در نظر گرفتن متراژ خانه، دست به انتخاب مدلی بزند که توان خروجی صدای آن بتواند از پس محیط بربیاید.

قیمت سینما خانواده ال جی در آترین کالا

در فروشگاه اینترنتی آترین کالا، لیست متنوعی از سینما خانگی برندهای معتبر جهانی قرار گرفته که یکی از مهم ترین آنها سینما خانگی ال جی می باشد. خرید سینما خانواده ال جی برای مخاطبانی که به دنبال محصولی باکیفیت و مقرون به صرفه هستند، بسیار مناسب خواهد بود. در فروشگاه اینترنتی آترین کالا می توانید قیمت سینما خانگی ال جی و سایر برندهای معتبر در این زمینه را مشاهده کنید و در صورت تمایل به خرید نیز با فروشندگان آترین کالا در ارتباط باشید.