گزینه‌ های خرید
قيمت
حافظه داخلی
  1. 64 گیگابایت 1 مورد
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 443

صفحه‌ی
در صفحه
مشاهده به عنوان مشبک لیست

موارد 1-28 از 443

صفحه‌ی
در صفحه

قیمت لپ تاپ full hd

لپ تاپ full hd به دلیل داشتن نمایشگر با کیفیت و قیمت مناسب در میان کاربران محبوبیت بالایی دارد. قیمت لپ تاپ full hd نسبت به مدل های 4k کمتر است و تصاویر را با وضوح بیشتری نسبت به hd ارائه می دهد، بنابراین هم از نظر بودجه و هم از نظر کیفیت در سطح مناسبی قرار گرفته و از هر نظر نیز دارای برتری است. با توجه به اینکه این سری در انواع مدل و در اندازه های مختلفی تولید می شود، خرید لپ تاپ full hd در هر زمینه ای می تواند بهترین تصمیم باشد و بالاترین میزان بازده را با بودجه مناسب به شما خواهد داشد.

انواع لپ تاپ فول اچ دی

مدل های مختلفی از لپ تاپ full hd در بازار موجود است که توسط برندهای معتبر تولید کننده ارائه می شوند. برخی برندهای تولید کننده همچون ایسوس امروزه بیشتر محصولات خود را با نمایشگر full hd عرضه می کنند که این یک ویژگی مثبت به شما می رود و در هر سری قابل دسترس است. در واقع شما می توانید بسته به نوع استفاده خود نسبت به خرید لپ تاپ ایسوس اقدام کرده و به عملکرد مورد نظر خود برسید.

بهترین برندهای لپ تاپ Full HD

تقریبا تمامی برندهای تولید کننده لپ تاپ، مدل هایی با رزولوشن فول اچ دی را تولید می کنند. hp از جمله شرکت هایی است که در هر سری مدل های زیادی از لپ تاپ فول اچ دی را عرضه می کند و این امکان را به کاربر می دهد تا بسته به نوع استفاده خود تصمیم بگیرید. به عنوان مثال اچ پی مدل هایی از لپ تاپ core i7 را با نمایشگر full hd و 4k عرضه می کند و شما بسته به نوع استفاده و بودجه می توانید یکی را انتخاب کنید.

خرید لپ تاپ Full HD

از نظر اقتصادی لپ تاپ full hd برای کاربران بسیار به صرفه تر سایر رزولوشن های دیگر  است. در واقع کاربر با خرید لپ تاپ فول اچ دی یک محصول با وضوح بالا و قیمت مناسب را تهیه می کند و بالاترین میزان بازده را خواهد داشت. مدل های زیادی از لپ تاپ full hd اپن باکس و استوک در اندازه و با نوع کاربری مختلف در فروشگاه آترین کالا موجود است که شما می توانید با توجه به نیاز خود و بودجه در نظر گرفته شده یکی را انتخاب و با کمترین قیمت و گارانتی تضمین اصالت و سلامت تهیه کنید.

مشاهده بیشتر