گزینه‌ های خرید
قيمت
مشاهده به عنوان مشبک لیست

3 مورد

در صفحه
مشاهده به عنوان مشبک لیست

3 مورد

در صفحه

قیمت لپ تاپ ایسوس core i5

لپ تاپ ایسوس core i5 معمولا مدل های میانرده ایسوس را شامل می شوند که عملکرد و قیمت مناسبی دارند. ایسوس مدل های مختلفی از لپ تاپ core i5 را با کانفیگ های گوناگون روانه بازار می کند که هر کدام برای استفاده خاصی طراحی شده و عملکرد متفاوتی را ارائه می دهند. علاوه براین، سری های مختلفی از لپ تاپ ایسوس نظیر زنبوک، ویوو بوک، کروم بوک و حتی مدل های گیمینگ در سری rog و x نیز با پردازنده i5 اینتل عرضه می شوند.

 قیمت لپ تاپ ایسوس core i5 بسته به مدل و سخت افزار استفاده شده در آن متفاوت است. عموما لپ تاپ های گیمینگ از کیفیت ساخت بالاتر و سخت افزار قدرتمندتری نسبت به مدل های تجاری بهره می برند و شما باید برای خرید لپ تاپ ایسوس core i5 گیمینگ هزینه بیشتر بپردازید اما مدل های معمولی و تجاری با قیمت کمتری قابل دسترس هستند.   

بهترین لپ تاپ ایسوس core i5

ایسوس سری های مختلفی از لپ تاپ core i5 را تولید می کند. این شرکت در سری های مختلفی نظیر زنبوک، کروم بوک و حتی سری rog و X که دو سری از لپ تاپ گیمینگ ایسوس هستند از پردازنده core i5 استفاده کرده است. بنابراین بهترین لپ تاپ core i5 ایسوس به مدل و نوع استفاده شما بستگی دارد و انتخاب یک کاربر خانگی با یک گیمر و یا ایدتور ویدیو متفاوت است.

نه تنها در مدل های تجاری و گیمینگ بلکه در لپ تاپ های خانگی و دانشجویی ایسوس نیز از پردازنده i5 استفاده شده است. اگر دانشجو هستید و می خواهید با یک محصول با کیفیت و قیمت مناسب داشه باشید، لپ تاپ ایسوس زنبوک core i5 بهترین انتخاب برای شما است.

خرید لپ تاپ ایسوس core i5

لپ تاپ ایسوس i5 یک مدل میانرده عالی است که در سری های مختلفی عرضه می شود و مناسب آن دسته افرادی است که می خواهند یک محصول با کیفیت و قیمت مناسب داشته باشند. سری vivobook از مدل های محبوب ایسوس به شمار می رود که با کانفیگ های مختلفی عرضه می شود و خرید لپ تاپ ویوو بوک core i5 می تواند گزینه مناسبی برای کاربری عمومی، تجاری، گرافیک و طراحی باشد. فروشگاه اینترنتی آترین کالا مدل های مختلفی از لپ تاپ core i5 ایسوس را با قیمت مناسب عرضه می کند که شما می توانید با مقایسه مشخصات و قیمت آنها، بهترین محصول را برای خود انتخاب کنید.

مشاهده بیشتر