گزینه‌ های خرید
دسته بندی
قيمت
رجیستر
 1. رجیستر شده 1 مورد
 2. بدون رجیستر 0 موارد
مشاهده به عنوان مشبک لیست

11 مورد

در صفحه
 1. سولاردام ال جی MA3884VC
  24٬400٬000 تومان
 2. مایکروویو سامسونگ 23 لیتر MWF300G
  در انبار موجود نیست
 3. آبسردکن گوسونیک GWD-526
  در انبار موجود نیست
 4. سولاردام ال جی MJ3965ACS
  در انبار موجود نیست
 5. سولاردام ال جی MA3882QC
  در انبار موجود نیست
 6. سرخ کن فوما FU-1353
  در انبار موجود نیست
 7. مایکروویو سامسونگ 23 لیتر MS23F300
  در انبار موجود نیست
 8. مایکروویو سامسونگ 23 لیتر K3513
  در انبار موجود نیست
 9. مایکروویو سامسونگ 40 لیتر MG402MADXBB
  در انبار موجود نیست
 10. مایکروویو سامسونگ 40 لیتر MS40J5133BT
  در انبار موجود نیست
 11. مایکروویو ال جی 42 لیتر MS4295CIS
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

11 مورد

در صفحه

خرید لوازم آشپزخانه

آشپزخانه قلب تپنده هر خانه ای است بنابراین لوازم آشپزخانه جزو اساسی ترین لوازم منزل به حساب میاد که نبود آنها در منازل غیر ممکن است. انتخاب و خرید لوازم آشپزخانه نیز با وجود برندهای متعدد و همچنین مدلهای متنوعی که در بازار موجود اند کمی دشوار است و باید با دقت بیشتری برای خرید آنها اقدام نمایید و به فروشگاه لوازم آشپزخانه معتبر مراجعه کنید. همچنین با پیشرفت تکنولوژی هر روز محصولی با نوآوری جدید وارد بازار می شود بنابراین باید محصولی را انتخاب کنید که هم از نظر کیفیت و هم از نظر فناوری به روز و دارای مرغوبیت بالایی باشد تا بتوانید برای مدت زیادی از آن استفاده کنید.

انواع لوازم آشپزخانه

در کل لوازم آشپزخانه به دو دسته لوازم برقی آشپزخانه و لوازم غیر برقی تقسیم بندی می شود که لوازم برقی شامل: یخچال، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، خردکن و غذا ساز و... و لوازم غیر برقی نیز شامل: سرو و پذیرایی، سرویس قابلمه، سرویس پاسماوری و... می باشد که اخیرا لوازم برقی آشپزخانه هوشمند تر شده و کارکرد راحت تر و ساده تری را ارائه می دهند. علاوه براین از نظر طراحی نیز با پیشرفت چشم گیری همراه بوده اند.

قیمت لوازم آشپزخانه در آترین کالا

با وجود انواع مدل و برندهای مختلف لوازم آشپزخانه که در بازار موجود است و همچنین گستردگی در فروشگاه لوازم آشپزخانه که هم به صورت فیزیکی و به صورت مجازی فعالیت می کنند، خرید لوازم آشپزخانه کمی دشوار است و شاید مخاطب در ابتدا دچار سردرگمی بشود بنابراین نیازمند مشاوره و راهنمایی است تا خرید خود را بدون مشکل انجام دهد. شما می توانید با مراجعه به سایت فروشگاه اینترنتی آترین کالا مجموعه ای گسترده از لوازم آشپزخانه با برندهای متنوع را مشاهده کنید و از میان آنها محصول خود را انتخاب کنید. همچنین در صورت نیاز به مشاوره شما می توانید با کارشناسان ما در آترین کالا تماس بگیرید و در رابطه با خرید خود به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

مشاهده بیشتر