گزینه‌ های خرید
قيمت

خرید هارد دوربین مداربسته

ذخیره و نگهداری تصاویر امنیتی از اهمیت بالایی برخوردار هستند و میبایست برای حفظ و نگهداری آنها دقت بیشتری را به خرج داد. خوشبختانه در چند سال اخیر شرکت های تولید کننده هارد از جمله وسترن دیجیتال و سیگیت که از معتبرترین برندها هستند مدل های مخصوصی را برای سیستم های نظارتی و امنیتی طراحی ارائه داده اند که توانسته نیاز کاربران را برطرف کند. هارد دوربین مدار بسته معمولا دارای قابلیت های بیشتری نسبت به مدل های معمولی است و همچنین از فناوری ها و قابلیت های بهتر برخوردار بوده تا قابلیت استفاده شبانه روز را داشته باشد. علاوه بر کیفیت و کارایی، قیمت هارد دوربین مدار بسته نیز در مقایسه با مدل های معمولی بیشتر است و برای تهیه آن باید هزینه بیشتری نیز بپردازید.

بهترین برند هارد دوربین مداربسته

تولید کنندگان هارد دیسک همیشه با هم در رقابت بوده و سعی کرده اند تا بهترین محصول بازار را تولید کنند. وسترن دیجیتال که از بزرگترین تولید کنندگان هارد در بازار است که با ارائه سری WD Purple توانسته نیاز کاربران را در این زمینه برطرف سازد. شما می توانید با خرید هارد وسترن دیجیتال سری Purple با آسودگی خاطر بیشتری تصاویر امنیتی را ذخیره نمایید.

قیمت هارد دوربین مدار بسته در آترین کالا

فروشگاه اینترنتی آترین کالا از تامین کنندگان هارد دیسک در کشور است که مدل های مختلفی از هارد را با قیمت مناسبی ارائه می دهد. هارد دوربین مداربسته نیز از جمله مدل هایی است که در این فروشگاه موجود بوده و شما می توانید با مقایسه مدل های مختلف موجود در آن، بهترین محصول را متناسب با بودجه و نوع کسب و کار خود انتخاب کنید. این سری شامل مدل های مختلفی از هارد سیگیت و وسترن دیجیتال است که با کمترین قیمت، تضمین سلامت و تحویل فوری به کاربران ارائه می شود و شما می توانید با مراجعه به دسته بندی آن در فروشگاه آترین کالا نسبت به خرید هارد دوربین مدار بسته اقدام کنید.

مشاهده بیشتر