گزینه‌ های خرید
قيمت
سرعت چرخش
مشاهده به عنوان مشبک لیست

7 مورد

در صفحه
 1. هارد اینترنال وسترن دیجیتال Ultrastar DC HC330 SAS ظرفیت 10 ترابایت
  در انبار موجود نیست
 2. هارد اینترنال سیگیت IronWolf ظرفیت 10 ترابایت
  در انبار موجود نیست
 3. هارد اینترنال وسترن دیجیتال Purple WD102PURZ ظرفیت 10 ترابایت
  در انبار موجود نیست
 4. هارد دیسک اینترنال وسترن دیجیتال WD Purple WD101EJRX ظرفیت 10 ترابایت
  در انبار موجود نیست
 5. هارد اینترنال وسترن دیجیتال WD Purple WD102EJRX ظرفیت 10 ترابایت
  در انبار موجود نیست
 6. هارد اینترنال سیگیت IronWolf Pro NAS ظرفیت 10 ترابایت
  در انبار موجود نیست
 7. هارد اینترنال سیگیت Exos x10 ظرفیت 10 ترابایت
  در انبار موجود نیست
مشاهده به عنوان مشبک لیست

7 مورد

در صفحه

خرید هارد دیسک 10 ترابایت

هارد دیسک یا HDD رایج ترین نوع حافظه برای ذخیره سازی دائمی در کامپیوتر است. انوع هارد با ظرفیت های متفاوت توسط برندهای مختلفی نظیر وسترن دیجیتال و سیگیت تولید می شود که هارد 10 ترابایت از رایج ترین آنها است. با توجه به افزایش روز افزون کیفیت فایل های چند رسانه ای و نیاز کاربران به فضای بیشتر، تولید کنندگان هارد دیسک مدل هایی با ظرفیت بالا را عرضه کره اند تا نیاز کاربران برای ذخیره سازی آنها را بر طرف کنند.
با توجه به مناسب بودن قیمت هارد 10 ترابایت و همچنین فضایی که در اختیار کاربر قرار می دهد، این هارد دیسک بهترین انتخاب برای کسانی است که فایل های زیادی برای ذخیره سازی دارند و هزینه کمی برای خرید هارد اختصاص داده اند.

انواع هارد 10 ترابایت (اینترنال و اکسترنال)

هارد دیسک 10 ترابایت در دو نوع اینترنال و اکسترنال توسط تولید کنندگان عرضه می شود. هارد اکسترنال دارای ویژگی قابل حمل است و مناسب کسانی است که نیاز دارند تا اطلاعات را به صورت مکرر انتقال دهند. قیمت هارد اینترنال با توجه به نوع استفاده و همچنین طراحی و تکنولوژی های به کار رفته در آن، نسبت به مدل اکسترنال ارزان تر است و اگر به یک حافظه برای استفاده به صورت ثابت نیاز دارید، این مدل گزینه مناسبی برای شما است.

قیمت هارد 10 ترابایت در آترین کالا

با توجه به توضیحاتی که در مورد هارد 10 ترابایت ارائه شد، این حافظه مناسب کسانی است که حجم فایل های ذخیره سازی آنها زیاد است و به یک هارد دیسک ظرفیت بالا و قیمت مناسب نیاز دارند. اگر شما نیز قصد خرید هارد 10 ترابایت را دارید می توانید در میان مدل های مختلف موجود در فروشگاه آترین کالا، بسته به نوع کسب و کار خود یک مدل را انتخاب کنید. در این فروشگاه انواع هارد 10 ترابایت با بهترین قیمت بازار، گارانتی تضمین سلامت و تحویل فوری به کاربران ارائه می شود که نسبت به تهیه آن از همین پنل می توانید اقدام کنید.

مشاهده بیشتر