شرایط و ظوبط استفاده

مشتری گرامی رضایت شما اولویت کار ماست .

لذا جهت استفاده بهتر از خدمات بهتر فروشگاه و رضایت کامل موارد زیر را با دقت مطالعه نمایید:

هر کاربری که در فروشگاه آترین کالا عضو می شود و اطلاعات خود را وارد می کند و اقدام به خرید می نمایید به منزله این می باشد که شرایط و ضوابط استفاده از خدمات فروشگاه آترین کالا را مطالعه نموده و مورد تایید می باشد .

الف - خلاصه مختصری درباره ما

فروشگاه آترین کالا از کادری مجرب و کارازموده و متخصص با هدف ارائه خدمات به شیوه های نوین تشکیل گردیده و از کارمندانی خبره و صادق ، منظم ، خوش اخلاق ، متعهد به آیین اسلام و متعهد به مسئولیت محوله بهره می برد . 

ب - رعایت حریم شخصی 

هر شخص یا کاربری که در فروشگاه آترین کالا ثبت نام می کند به عنوان مشتری فروشگاه شناخته می شود لذا در این خصوص اطلاعات ثبت شده مشتری در سایت فقط برای مدیر فروشگاه قابل مشاهده می باشد و هیچ شخص دیگری به این اطلاعات دسترسی ندارد .

کلیه اصول و امورات ( فروشگاه آترین کالا ) منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد .

پ - شیوه های ارتباط مشتری با فروشگاه

فروشگاه آترین کالا فقط با شماره ها و ایمیلی که در قسمت تماس با ما   درج شده با مشتری ارتباط برقرار می کند در غیر این صورت اگر شخص یا اشخاصی با شماره یا ایمیل دیگری با هویت فروشگاه آترین کالا با شما تماس گرفتن و هرگونه درخواستی داشتند قبول نکنید چون فروشگاه ما  در قبال آنها هیچگونه مسئولیتی ندارد . لذا خواهشمندیم مورد را از طریق شماره 09183757478 یا ایمیل Support@Atrinkala.com به فروشگاه اطلاع دهید .

ت - تعهدات فروشگاه در قبال مشتری و سفارش ثبت شده

شیوه خرید در فروشگاه آترین کالا در قسمت راهنمای خرید کامل شرح داده شده و مشتری با مراجعه و مطالعه آن می تواند به آسانی خرید خود را ثبت نمایید

بعد از ثبت سفارش از جانب مشتری ، مدیریت سفارش را چک کرده و وارد مرحله پردازش و ارسال می گردد 

لذا محصولات جهت ارسال به دو دسته تقسیم می شوند

1 . محصولات بزرگ ( محصولاتی که با پست قابل حمل نیستن و باید حتمآ با پیک شخصی ارسال گردند ) 

2 . محصولات کوچک ( محصولاتی که با پست ارسال می گردند )

1 - الف . محصولات بزرگ با پیک شخصی ارسال می گردند و مشتری با دو روش می تواند پول را پرداخت کند( 1 . پرداخت آنلاین 2 . پرداخت درب محل ) بعد از ثبت سفارش با پرداخت آنلاین محصول مورد نظر تست شده به پیک تحویل داده می شود و زمانی که به مقصد می رسد مشتری موظف است محصول را از نظر شکل ظاهری و بدنه و کارکرد کاملآ چک و تست کند .

بعد از اینکه محصول از نظر سلامت مشکلی نداشت محصول را تحویل می گیرد .

تذکر : در صورتی که محصول مشکل داشته باشد مشتری نباید کالا را تحویل بگیرد در غیر این صورت فروشگاه هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد .

1 - ب . برای محصولات بزرگ که با پرداخت درب محل خریداری می شوند مشتری در مرحله اول هزینه ارسال را واریز می کند و به فروشگاه اطلاع می دهد و  محصول مورد نظر تست شده تحویل پیک داده می شود و زمانی که به مقصد می رسد مشتری موظف است محصول را از نظر شکل ظاهری و بدنه و کارکرد کاملآ چک و تست کند .

بعد از اینکه محصول از نظر سلامت مشکلی نداشت محصول را تحویل می گیرد و مبلغ باقیمانده را طبق فاکتور به پیک پرداخت می کند . 

2 . محصولات کوچک از طریق پست ارسال می شود و قبل از ارسال کامل تست شده و از لحاظ بدنه و کارکرد چک می شود بعد از این که محصول به مقصد رسید مشتری موظف می باشد آن را کاملآ تست کند و اگر مشکلی داشت تا 24 ساعت پس از تحویل آن را به فروشگاه از طریق شمارهای درج شده در فرم تماس با ما به فروشگاه اطلاع دهد تا عیب برطرف شود یا در صورت لزوم با هماهنگی فروشگاه تعویض شود .

ث - لغو سفارش 

زمانی که سفارش ارسال نشده باشد مشتری می تواند سفارش را لغو نمایید و با تماس با فروشگاه سفارش خود را لغو می کند و کل هزینه پرداخت شده به حساب مشتری برگشت داده می شود .

در صورتی که محصول به دست مشتری برسد و مشتری از نظر شکل ظاهری محصول را نپسندد و بخواهد آن را تعویض یا کلآ لغو نماید . لغو سفارش امکان پذیر نیست 

لذا در صورتی امکان تعویض یا لغو سفارش موجود می باشد که با فروشگاه هماهنگی شود و فروشگاه توانایی تعویض سفارش را داشته باشد .

ولی زمانی که محصول ارسال می گردد سفارش قابلیت لغو را ندارد مگر به دلایلی که در بالا ذکر گردید .

ج - اصالت کالا

کلیه محصولاتی که از طرف فروشگاه اینترنتی آترین کالا ارسال میگردد ارجینال بوده و دارای تست اصالت 10 روزه میباشد، بدین صورت که مشتری بعد از 10 روز استفاده از کالا در صورتی که کالا اصلی نباشد، میتواند آن را برگشت دهد و کل وجه پرداختی و هزینه ارسال به مشتری برگشت داده میشود.