پس از اعتماد و خرید از مجموعه بازرگانی آترین و فروشگاه اینترنتی آترین کالا شما به جمع مشتریان آترین کالا وارد شده و از خدمات پس از فروش محصولات برخوردار میشوید قیمت های موجود در سایت قیمت تمام شده محصول میباشد و شما هیچ هزینه ای بابت مالیات و یا خرید لوازم جانبی و یا ملزم به نصب نرم افزار و پرداخت هزینه بابت آن نخواهید بود .
کالا هایی که در آترین کالا عرضه می شوند محصولات اصلی بوده و آترین کالا از فروش محصولات تقلبی و های کپی و یا مونتاژ جدا خودداری می کند .
محصولات عرضه شده از کیفیت بالایی برخوردار بوده حتی اگر برند آن ناشناس و شناخت نشده باشد . تمامی محصولات قبل از قرار گیری در سایت از نظر کیفیت و اعتبار شرکت سازنده آن مورد
تست و بررشس قرار می گیرند .

شرایط ضمانت بازگش 100 درصدی پول و یا تعویض کالا تا 7 روز

با شرایط زیر :

  • مشخصات ذکر شده برای هر محصول در سایت آترین کالا ، با مشخصات واقعی آن همخوانی نداشته باشد. (مشخصات و ویژگی های کالا مد نظر نیست و مشخصات در سایت اصلی محصول باید چک  شو و آترین کالا هیچ مسئولیتی ندارد " عنوان نام  و رنگ کالا " مد نظر است )

  • محصول با قیمتی بالاتر از قیمت اکثریت فروشندگان بازار، عرضه شده باشد . (عودت بدون کسر هر نوع مبلغ - دارای شرایط ذیل)

​به دلیل نوسانات ارز و موجودی کالا قیمت ها داری نوسان میباشند و قیمت همان روز کالا مد نظر است 

  • کالای خریداری شده ، نو نبوده و یا ایرادی داشته باشد (علیرغم آکبند بودن) یا متعلقات آن، کم و کاستی داشته باشد.( دارای شرایط ذیل)

محصولاتی که با عنوان پشت ویترینی به فروش میرسند (تعداد محدود) و یا محصولاتی که فروشگاه جهت تست سلامت با اطلاع به مشتری باز و بررسی میشوند .
محصولاتی که در بخش تلفن همراه که با عنوان بدون گارانتی به فروش میرسند پلمپ نبوده و جعبه باز شده میباشند (ولی از نظر استفاده اکبند محسوب میشوند) .

شامل این بند نمیشوند

  • با توجه به شرایط محصول و یا تشخیص کارشناسان، تعویض و یا عودت وجه محصولات مشمول موارد فوق، ممکن است نیاز به هماهنگی با متخصصین فنی و یا شرکت گارانتی کننده داشته باشد و شاید این هماهنگی تا 5 روزکاری زمان نیاز داشته باشد.

  • اجناسی که دارای گارانتی هستند می بایست برای شرکت گارانتی کننده ارسال شوند و شرکت گارانتی کننده پاسخگو بوده و مجموعه آترین کالا نیز پیگیر روند خدمات شرکت گارانتی کننده به شما خواهد بود.

  • برخی کالاها به دلیل شرایط خاصی که دارند (مثل ثبت به نام خریدار در شرکت های مادر و یا ثبت در سیستم ها و سایت های شرکت های تولیدکننده به نام خریدار) امکان عودت حتی در صورت آکبند بودن و استفاده نشدن را ندارند.

  • شکستگی  و ضربه خوردگی بر عهده فروشگاه نبوده و اگر مرسوله در مسیر دچار این مشکل شود بر عهده شرکت پستی  می باشد ( ویژه محصولات بخش تبلت و تلفن همراه)