لباسشویی بوش 8 کیلویی WAT2846XME

,
5/5

برچسب انرژی : +++A

دور موتور : 1374

میزان نویز : 49dB

صفحه نمایش : LED

کشور ساخت : آلمان 

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

0 تومان

قابلیت اضافه کردن لباس و پارچه های جامانده

لباسشویی بوش به شما این امکان را می دهد که اگر لباس و پارچه ای را یادتان رفته را بتوانید در داخل لباسشویی قرار دهید.کافی است که شما فقط چرخه ی در حال اجرای لباسشویی را متوقف کنید و لباس و پارچه هایی را که می خواهید در داخل لباسشویی قرار دهید و دوباره شستشوی لباس و پارچه های خود را ادامه دهید.

لباسشویی بوش 8 کیلویی WAT2846XME

شستشوی قدرتمند و ملایم پارچه و لباس ها

ممکن است لباس و پارچه های ظریف و مورد علاقه ی شما در هنگام شستشو خراب و از بین برود.سیستم منحصر به فرد VarioDrum از توزیع آب استفاده می کند که به راحتی و به سادگی لباس و پارچه های شما را بدون کشش و به شکلی صاف و درخشان شستشو می دهد و به طور مرتب لباس و پارچه ها را به مرکز می چرخاند تا شما را از یک شستشوی عالی و درخشان و سریع مطمئن سازد.

لباسشویی بوش 8 کیلویی WAT2846XME

ثبات بیشتر و لرزش کمتر

طراحی جدیدی از sidewall ها فقط زیبا نیستند بلکه ساختار ثبات بیشتری و لرزش کمتری دارند و همچنین عایقی عالی علاوه بر این سطح سر و صدا را تنظیم می کند، به طوری که ماشین لباسشویی و خشک کن حتی در حین چرخش نیز بسیار آرام هستند.

صرفه جویی در وقت و زمان - بدون افت کیفیت

براحتی از انرژی در هنگام شستن صرفه جویی کنید و همچنین در برخی از روزها وقتی سرعت اولویت دارد، به ویژه هنگامی که شما عجله دارید می توانید با استفاده از تکنولوژی VarioPerfect هر دو گزینه را باز کنید بدون از دست دادن کیفیت شستشو ، فقط از میان قابلیت های SpeedPerfect یا EcoPerfect در منو یکی را انتخاب کنیداین به شما این امکان را می دهد که اکثر برنامه ها سریع تر یا کارآمدتر اجرا شوند. به این ترتیب، می توانید زمان شستشو را تا 65٪ کاهش دهید یا میزان مصرف انرژی را تا 50٪ کاهش دهید. اما بدون توجه به آنچه که انتخاب می کنید، نتیجه شستشو همیشه یکسان است: 100٪ عالی است.* پایه: (تفاوت بین برنامه زمان اجرا پنبه 40 درجه سانتی گراد + فعال کردن دکمه EcoPerfect و زمان اجرا برنامه پنبه 40 درجه سانتی گراد + فعال کردن دکمه SpeedPerfect.)

قابلیت شستشوی با تاخیر 24 ساعته

با انتخاب این عملکرد شما می توانید زمان مورد نظر خود را وارد کنید تا لباسشویی نیز در همان زمان و ساعت شستشوی  خود را شروع کند و همچنین صفحه نمایش LED قرار داده شده زمان باقی مانده را به شما نشان خواهد داد. 

لباسشویی بوش 8 کیلویی WAT2846XME

صرفه جویی در آب و هزینه 

فناوری Active Water شامل سه جزء،کنترل سنسور،تنظیم خودکار و صرفه جویی در آب است.این فناوری برای جلوگیری از هدر رفتن آب سنسوری قرار داده است که مصرف آب لازم را برای شستشو را با توجه به نوع پارچه،تعیین و تنظیم می کند و لباس ها را سریع تر شستشو می دهد.فناوری Vario soft با ایجاد ساختار قطره ای شکل این امکان را فراهم می سازد که آب به شکل سریع تری در داخل لباسشویی توزیع شود.نوآوری Active Water با مدیریت آب باعث شده در شستشوی لباس و پارچه ها صرفه جویی کند.

موتور قدرتمند EcoSilence Drive ، بادوام و کارآمد

موتور قرار داده شده در این لباسشویی باعث می شود که سر و صدای اصطکاکی را کاهش داده و عملکردی صاف و روان را ارائه دهد.

محصولات مشابه