راهنمای خرید ماشین ظرفشویی سامسونگ

زمان مطالعه مطلب: 7 دقیقه

سامسونگ، برند کره ای که توانسته با فعالیت در زمینه های مختلف موفقیت های چشم گیری را داشته باشد و همواره جزو گزینه های برتر برای انتخاب و خرید باشد. ظرفشویی یکی از لوازم های خانگی است که امروزه وجود آن در آشپزخانه ها به نوعی به یک ضرورت تبدیل شده است چرا که ماشین های ظرفشویی می توانند شما را در شستشوی سریع تر ظروف ها و صرفه جویی در زمان کمک کنند تا در هنگام جشن ها و مهمانی ها، اوقات بیشتری را در کنار عزیزان خود سپری کنید. سامسونگ یکی از برندهای موفقی است که در زمینه تولید ظرفشویی نیز حضور موفقی را داشته و خرید ظرفشویی سامسونگ می تواند انتخابی هوشمندانه از نظر کیفیت و طراحی برای آشپزخانه ها به حساب آید. در ادامه راهنمای خرید ماشین ظرفشویی سامسونگ با ما همراه باشید.

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی سامسونگ

خب همانطور که می دانید در زمینه ساخت ظرفشویی، برندهای بسیاری فعالیت می کنند که از برترین آنها می توانیم به سامسونگ، ال جی، بوش و Whirlpool که در بازار موجود هستند اشاره کنیم. تنوع بالای برندها و مدل ها یک مزیت به حساب می آید اما از طرف دیگر می تواند کاربر را در خرید ظرفشویی مردد سازد و انتخاب و خرید ظرفشویی را برای کاربر بسیار دشوار سازد.

البته که خرید لوازم خانگی همواره امری دشوار بوده و امروزه نیز به سبب تنوع بالای برندها و مدل های مختلفی که به بازار عرضه می شوند سبب شده تا خرید لوازم خانگی با سختی های بیشتری همراه شوند. به این سبب در این مقاله قصد داریم به ویژگی ظرفشویی سامسونگ اشاره کنیم و با ویژگی های آن بیشتر آشنا شویم و بدانیم که چرا باید ظرفشویی سامسونگ را خریداری کنیم.

ویژگی ظرفشویی سامسونگ

سامسونگ، فناوری های نوینی را در ظرفشویی های خود به کار می گیرد و دارای چرخه های شستشوی بالایی می باشد که به شما این امکان را می دهد، شستشوی کامل و بهداشتی را از ظروف و اقلام خود داشته باشید. خب بریم ببینیم که ظرفشویی های سامسونگ چه ویژگی هایی را دارا هستند که باید آن را خریداری کنیم.

قیمت

با توجه به اینکه امروزه درآمدها به نسبت قابل توجهی کاهش پیدا کرده اند و در مقابل نیز هزینه ها بالاتر رفته اند، این موضوع سبب شده تا بیشتر از پیش قیمت محصول برای خریداران مهم باشد. از آنجا که لوازم خانگی بودجه نسبتا بالایی را می طلبد و ما نیز همواره به دنبال محصولاتی هستیم که در کنار کیفیت و کارایی از قیمت مناسبی نیز برخوردار باشند.

مقاله مرتبط: راهنمای خرید ظرفشویی

بدون شک سامسونگ یکی از برندهای معتبری است که ظرفشویی های خود را با میزان بالایی از کیفیت و کارایی و همچنین رنج قیمت مناسب تری به نسبت رقبای خود به بازار عرضه می کند و همین امر باعث شده تا سامسونگ بیشتر از سایر برندها فروش داشته باشد و از محبوبیت بالاتری نیز برخوردار باشد.

قیمت ظرفشویی سامسونگ

طراحی

بخشیدن جلوه ای زیبا به دیزاین آشپزخانه ها قطعا همان چیزی است که همه خواهان آن هستند. خب از آنجا که ماشین های ظرفشویی امروزه به آشپزخانه ها راه پیدا کرده اند و به عنوان وسیله ای شناخته می شوند، که می توانند بر زیبایی دکوراسیون خانه ها اثر گذار باشند.

مقاله مرتبط: تفاوت ماشین ظرفشویی ال جی و سامسونگ

ظرفشویی های سامسونگ از طراحی مدرن و بسیار زیبایی برخوردار هستند که می توانند انتخابی ویژه برای زیباتر جلوه کردن آشپزحانه ها باشند. طراحی ظرفشویی سامسونگ در مدل های مختلف متفاوت است و اما چیزی که در میان آنها ثابت است، مدرنیته بودن و چشم نواز بودن طراحی آنها است.

ظرفشویی های سامسونگ دسته در آنها حذف شده (در مدل های جدید) و در قسمت بالای درب، بریدگی برای باز و بسته کردن درب ایجاد شده که در مدل های بالاتر سامسونگ، بر روی آن LED با رنگ آبی ترسیم شده که زیبایی های ظرفشویی سامسونگ را دو چندان ساخته است.

طراحی ظرفشویی سامسونگ

ظرفیت

ظرفیت نمی تواند نکته ای برای جدا ساختن ظرفشویی سامسونگ از سایر برندهای دیگر باشد چرا که این امر در تمامی برندها یکسان است ولی چیزی که می توانیم به آن اشاره ای داشته باشیم، موجود بودن ظرفشویی های سامسونگ از 13 نفره تا 15 نفره است.

ظرفیت ظرفشویی سامسونگ

برنامه های شستشو

برنامه ها و حالت های شستشو با توجه به مدل ها متفاوت است که در ظرفشویی های سامسونگ تعداد حداقل برنامه های شستشو در یک ظرفشویی 6 و حداکثر آن نیز 7 می باشد و از شاخص ترین برنامه های شستشوی سامسونگ می توانیم به شستشوی سریع و شستشوی ظریف ظروف ها و اقلامی که در ظرفشویی قرار می گیرند اشاره کنیم.

مقاله مرتبط: راهنمای خرید ماشین ظرفشویی بوش

مهم ترین بخش در ظرفشویی های سامسونگ که می تواند شما را به خرید آنها وادار سازد، ویژگی ها و فناوری هایی هستند که برای عملکرد بهتر و سریع تر ظرفشویی در طی فرایند شستشو و بعد آن به کار گرفته شده اند.

WaterWall

WaterWall یکی از برترین فناوری هایی است که در ظرفشویی های رده بالای سامسونگ به کار رفته است. این فناوری فرایند شستشو را به بهترین نحو ممکن انجام خواهد داد و شما را از شستشوی بهداشتی ظروف و اقلام آسوده خاطر خواهد کرد. اما خب WaterWall چیست و چگونه عمل خواهد کرد؟ سامسونگ بازوهای جت اسپری متحرکی را در داخل ظرفشویی طراحی کرده است که بازوهای جت اسپری، آب را با قدرت 4 برابر بیشتر نسبت به ظرفشویی های معمولی و همچنین به صورت خطی، رها می سازد.

StromWash

StromWash فناوری است که به جای WaterWall در ظرفشویی های معمولی از آن استفاده می شود. StromWash در پایین و کف ظرفشویی سامسونگ طراحی شده است که با بازوهای جت اسپری خود، آب را به صورت چرخشی و عمودی رها می سازد.

Zone Booster

دیگر فناوری است که برای شستشوی بهتر ظروف ها در ظرفشویی سامسونگ به کار رفته است البته که ظرفشویی هایی که به WaterWall مجهز باشند به قابلیت Zone Booster مجهز هستند. Zone Booster با رساندن آب به ظروف ها و به وسیله نازل هایی که بر روی آن نصب شده، به شکل فوق العاده و منحصر بفردی ظروف ها را عاری از هر گونه لکه و کثیفی خواهد کرد.

Half Laod

در مواقعی که ظروف های زیادی برای شستشو ندارید و نمی توانید ظرفیت داخل ظرفشویی را به حد نساب برسانید نگران نباشید چرا که شستشوی نیمه بار یا همان گزینه Half Load به کمک شما خواهد آمد. ظرفشویی های سامسونگ با مجهز بودن به شستشوی نیمه بار به شما این امکان را می بخشند تا ظروف ها و اقلام اندک خود را به شیوه بهداشتی و علاوه براین مصرف کمتر انرژی شستشو دهید.

مقاله مرتبط: تفاوت ماشین ظرفشویی بوش و سامسونگ

علاوه براین به یاد داشته باشید که شستشوی نیمه بار باعث مصرف انرژی بیشتری نخواهد شد و همانطور که اشاره کردیم در مصرف آب و برق صرفه جویی می کند چرا ظرفشویی های سامسونگ، میزان بار را تشخیص می دهند و میزان آب مصرفی را برای آن تعیین می کنند و همین امر سبب می شود تا در مصرف آب و انرژی صرفه جویی شود.

Speed Booster

برای همه پیش می آید که در برخی مواقع بخواهیم ظروف ها با سرعت بیشتری شستشو داده شوند و زودتر به آنها دسترسی پیدا کنیم. سامسونگ برای شستشوی سریع تر ظروف ها، قابلیت Speed Booster را فراهم آورده است. Speed Booster مدت زمان زمان شستشو را به کمتر از دقیقه 60 می رساند و ظروف ها را در سریع ترین زمان ممکن برای شما آماده خواهد ساخت.

باز شدن درب پس از اتمام شستشو

ظرفشویی های سامسونگ پس از اتمام شستشو برای سریع تر خشک شدن ظروف ها و اقلام داخل ظرفشویی، به طور خودکار درب ظرفشویی باز می شود. با باز شدن درب ظرفشویی، بخار مودجود در آن به وسیله فن تعبیه شده در داخل ظرفشویی، خارج می شود که این امر سبب خشک شدن سریع ظروف ها می گردد.

باز شدن درب ظرفشویی سامسونگ پس از اتمام شستشو

تنظیم قفسه ها

بارگیری و تخیله ظروف در ظرفشویی های سامسونگ بسیار آسان انجام می گیرد. قفسه های ظرفشویی سامسونگ قابل تنظیم هستند و شما می توانید تا 5 سانتی متر قفسه پایین ظرفشویی را برای ذخیره سازی بیشتر ظروف و اقلام ارتقا دهید. همچنین شما می توانید اهرم های داخل قفسه را نیز به طور دلخواه برای جا دادن بیشتر ظروف تغییر دهید.

تنظیم قفسه های ظرفشویی سامسونگ

مصرف انرژی و نوع موتور

ظرفشویی های سامسونگ و سایر محصولات دیگر سامسونگ نیز برچسب Energy Star را دارا هستند که نشان دهنده کم مصرف بودن محصولات سامسونگ است. ظرفشویی های سامسونگ نیز بسیار کم مصرف هستند و این امر نیز به سبب بهره وری از موتورهای اینورتر است که باعث می شود در انرژی صرفه جویی شود.

مصرف انرژی ظرفشویی سامسونگ

اتصالات هوشمند

اگر با دنیای تکنولوژی آشنایی دارید و گام به گام با آن پیش می روید، قطعا خرید ظرفشویی هوشمند سامسونگ برای شما بسیار کارآمد و جذاب خواهد بود. ظرفشویی های هوشمند سامسونگ، قابلیت اتصال به وای فای را دارند و به شما این امکان بخشیده شده است که با نصب برنامه ظرفشویی بر روی گوشی خود، ظرفشویی را از راه دور کنترل کنید به این معنی که شما می توانید ظرفشویی را خاموش یا روشن کنید و همچنین برنامه هایی را می خواهید ظروف ها و اقلام تان با آن شستشو داده شوند را نیز مشخص نمایید.

اتصالات هوشمند ظرفشویی سامسونگ

سنسور نشت دیجیتال آب

ظرفشویی های سامسونگ به طور کامل سلامت آشپزخانه ها را تضمین خواهند کرد. ظرفشویی های سامسونگ برای جلوگیری از اتفاقات غیر مترقبه به سنسور نشت دیجیتال آب مجهز هستند به طوریکه اگر ظرفشویی در هنگام فعالیت نشت پیدا کند، بلافاصله و به طور خودکار ظرفشویی خاموش خواهد شد و از اتفاق های ناخواسته جلوگیری خواهند کرد.

سنسور نشت دیجیتال آب ظرفشویی سامسونگ

صفحه کلید لمسی

صفحه کلید لمسی بیشتر در ظرفشویی های رده بالای سامسونگ به کار رفته است که یک مزیت به حساب می آید و نبود آن نیز نمی تواند از اهمیت چندانی برخوردار باشد چرا که هیچ گونه تاثیری بر روند عملکرد ظرفشویی ندارد و صرفا برای دسترسی آسان تر و سریع تر تبیین شده است.

ماندگاری

ظرفشویی های سامسونگ از نظر ماندگاری نیز بسیار قابل قبول بوده به طوریکه میانگین ماندگاری محصولات سامسونگ قریب به 7 تا 10 است که این نشان دهنده کیفیت و ماندگاری بسیار بالای محصولات سامسونگ است.

مقاله مرتبط: ویژگی های ماشین ظرفشویی ال جی

کلام آخر

امیدواریم که راهنمای خرید ماشین ظرفشویی سامسونگ برای شما مفید بوده باشد. اگر شما هم قبلا تجربه خرید ظرفشویی سامسونگ را داشته اید حتما تجربیات خرید خودتان را برای ما در قسمت نظرات ارسال کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Heeloooo