ویژگی های ماشین ظرفشویی ال جی

زمان مطالعه مطلب: 5 دقیقه

ظرفشویی ال جی

انتخاب و خرید ظرفشویی مناسب، می تواند شما را از داشتن ظروف های تمیز و بهداشتی آسوده خاطر سازد. ماشین های ظرفشویی ال جی یکی از بهترین انتخاب ها برای شستشوی ظروف های کثیف با لکه های سر سخت هستند و می توانند تضمین کننده ای ایده آل برای داشتن ظروف های تمیز و براق باشند. ماشین های ظرفشویی ال جی به فناوری های قدرتمندی مجهز هستند که در این مقاله می خواهیم با ویژگی های ماشین ظرفشویی ال جی آشنایی بیشتری پیدا کنیم.

ویژگی های ماشین ظرفشویی ال جی

ماشین های ظرفشویی ال جی یکی از برترین و معتبر ترین ماشین های ظرفشویی می باشد که در میان مدل های بسیار زیادی که در بازار موجود هستند، می توانند شما را از داشتن یک ظرفشویی با کیفیت و کارآمد آسوده خاطر سازند. ال جی در ماشین های ظرفشویی خود از نوآوری ها و فناوری های نوینی استفاده می کند که این امر توانسته به ظرفشویی های ال جی کیفیت بیشتری را ببخشد.

1- طراحی

بدون شک طراحی زیبا، یکی از مؤلفه هایی است که در خرید لوازم خانگی مورد توجه قرار می گیرد. چرا که وسایلی همانند ظرفشویی به سبب اینکه در دکوراسیون آشپزخانه ها چشمگیر هستند و بر زیبایی آن نیز بسیار اثر گذار هستند، انتظار می رود که از طراحی چشم نوازی نیز برخوردار باشند. ماشین های ظرفشویی ال جی از نظر طراحی در کنار ظرفشویی های سامسونگ می توانند از جذاب ترین انتخاب ها برای زیباتر جلوه کردن دیزاین آشپزخانه ها باشند. ال جی، ماشین های ظرفشویی خود را با طراحی های مدرن و مطابق با خواسته های امروزی کاربران طراحی می کند. از ویژگی های بارزی که ظرفشویی های ال جی دارند، ترکیب شدن با دکوراسیون آشپزخانه ها می باشد که این امر نیز به سبب استانداردی است که در طراحی ظرفشویی های ال جی رعایت می شود.«ویژگی های ماشین ظرفشویی ال جی»

ویژگی های ماشین ظرفشویی ال جی

2- بارگیری و تخلیه آسان 

طراحی داخلی قفسه های ظرفشویی ال جی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید ظروف ها و اقلام های خود را بسیار آسان بارگیری و تخلیه کنید. قفسه های ماشین های ظرفشویی ال جی قابل تنظیم هستند به این معنی که شما می توانید برای جا دادن اقلام های بزرگ در داخل ظرفشویی تا 5 سانتی متر ارتفاع قفسه دوم را بالا ببرید تا بتوانید با سهولت بیشتر اقلام هایی نظیر قابلمه ها و گلدان ها را در ان بارگیری کنید. همچنین می توانید برای ذخیره سازی بیشتر ظروف ها، اهرم های داخل قفسه را به طور دلخواه تغییر دهید.«ویژگی های ماشین ظرفشویی ال جی»

ویژگی های ماشین ظرفشویی ال جی

3- سکوت در شستشو

یکی از ویژگی های ماشین ظرفشویی ال جی، انجام فرایند شستشو با کمترین میزان نویز است. ماشین های ظرفشویی ال جی به سبب اینکه به موتور های اینورتر خطی مجهز هستند، در طی فرایند شستشو صداهای اضافی را از خود تولید نمی کنند و به طور معمول میزان دسی بل در ظرفشویی های ال جی کمتر از 48 می باشد که این نکته به تناوب مدل ها می تواند متفاوت باشد.«ویژگی های ماشین ظرفشویی ال جی»

ویژگی های ماشین ظرفشویی ال جی

4- عملکرد ظرفشویی ال جی در شستشو

شستشو با بخار

ماشین های ظرفشویی ال جی به فرایند پیش شستشو مجهز هستند که این فرایند به وسیله فناوری TrueSteam انجام می گیرد. ال جی با TrueSteam از بخار برای پیش شستشو و خیساندن ظروف بهره می گیرد و سر سخت ترین لکه ها را از روی ظروف ها به آسانی بر میدارد و ادامه ی فرایند شستشو را با سهولت بیشتری همراه می سازد. فناوری TrueSteam یکی از برترین ویژگی های ماشین ظرفشویی ال جی می باشد که امتیازی بزرگ و مهم در برتری دادن ظرفشویی های ال جی بر سایر برندها به حساب می آید.«ویژگی های ماشین ظرفشویی ال جی»

ویژگی های ماشین ظرفشویی ال جی

تضمین سلامت ظروف ها

ماشین های ظرفشویی ال جی به وسیله فناوری DualZone سلامت ظروف های شیشه ای شما را تضمین خواهد کرد. در ظرفشویی های ال جی شدت جت اسپری برای هریک از قفسه ها متفاوت است و از شدت آب یکسانی برای تمامی ظروف استفاده نمی کند چرا که یکسان بودن شدت آب برای تمامی قفسه ها سبب شکستن و خرد شدن ظروف های نازک شیشه ای می شوند. ال جی با فناوری DualZone برای قفسه های پایین که اقلام هایی همچون قابلمه و گلدان و ظروف های سر سخت در آن قرار می گیرند از فشار آب بالایی برای شستشوی آنها استفاده می کند و در قفسه های دوم نیز به سبب اینکه ظروف های نازک و شیشه ای و همچنین فنجان ها و لیوان ها در آن قرار می گیرند، شدت آب پایین است و در قفسه بالا نیز که اقلام هایی همچون قاشق، کارد و چنگال در آن جای می گیرند از فشار آب متوسطی برای شستشوی آنها استفاده می کند. در ظرفشویی های ال جی با فعال کردن قابلیت DualZone می توانید از سلامت ظروف های خود اطمینان بیشتری حاصل کنید.

چهار بازوی جت اسپری

ظرفشویی های ال جی که به فناوری QuadWash مجهز هستند به وسیله چهار بازوی جت اسپری که بر روی کف ظرفشویی نصب شده است و با چرخش دَورانی و پرتاب آب با قدرت بالا به صورت عمودی، عملیات شستشو را پی می گیرد و آب را تمام نقاط داخل ظرفشویی و ظروف های داخل آن می رساند و در نهایت نیز ظروف های بهداشتی و عاری از هر گونه لکه را برای شما آماده می سازد.

ویژگی های ماشین ظرفشویی ال جی

شستشوی سریع

در ظرفشویی ال جی با انتخاب چرخه Turbo می توانید، ظروف های کثیف خود را در کمتر 60 دقیقه شستشو دهید.

خشک کردن خودکار ظروف

پس از اتمام فرایند شستشو، ماشین های ظرفشویی ال جی برای خشک کردن سریع تر ظروف ها، درب ظرفشویی را به طور خودکار باز می کند تا با نفوذ هوای تازه به ظروف ها و همچنین از بین بردن بخار داخل ظرفشویی، ظروف ها و اقلام های شما را سریع تر خشک سازد.

5- اتصالات هوشمند

ماشین های جدید ظرفشویی ال جی هوشمند هستند و شما می توانید از طریق وای فای گوشی خود و همچنین نصب برنامه SmartThinQ، عملکرد ظرفشویی را به سادگی کنترل کنید. به این معنی که شما می توانید از راه دور برنامه های شستشو را برای ظرفشویی انتخاب نمایید و فرایند شستشو را آغاز کنید.«ویژگی های ماشین ظرفشویی ال جی»

ویژگی های ماشین ظرفشویی ال جی

6- صرفه جویی در آب و نوع موتور

ماشین های ظرفشویی ال جی در مصرف آب بسیار کم مصرف هستند و برای هر چرخه شستشو بین 10 تا 15 لیتر آب را مصرف می کنند. از طرفی دیگر نوع موتور ماشین های ظرفشویی الجی از نوع دایرکت درایو اینورتر خطی می باشند که سبب می شود تا انرژی کمتری را تولید و همچنین سر و صداهای کمتری را ایجاد کند. «ویژگی های ماشین ظرفشویی ال جی»

7- ماندگاری

دوام و ماندگاری ظرفشویی های ال جی از لحاظ سطح کیفیت شستشو و عملکرد آن، بین 7 تا 10 سال تخمین زده شده است که این می تواند شما را از بابت عمر و ماندگاری بالای ظرفشویی خود آسوده خاطر سازد.«ویژگی های ماشین ظرفشویی ال جی»

8- قیمت ظرفشویی ال جی

ماشین های ظرفشویی ال جی با توجه به کیفیت بالایی که در امر شستشو دارند و در کنار آن نیز از طراحی های بسیار زیبایی برخوردار هستند، رنج قیمت ماشین های ظرفشویی ال جی را می توان به نسبت سایر برندهایی همچون بوش بسیار مناسب تر دانست.«ویژگی های ماشین ظرفشویی ال جی»

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Heeloooo