یخچال سای بای ساید ال جی مدل 267

حجم یخچال : 30 فوت

انجماد سریع : دارد

door in door : دارد

کاهش مصرف انرژی (inverter) :‌ دارد

یخساز : دارد

ابریز : دارد

قابلیت اتصال به آب شهری : دارد

کشور ساخت : کره 

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

0 تومان

تفاوت دسترسی به یخچال Door In Door با یخچال عادی

دسترسی اسان و ظرفیت بیشتر

شما میتوانید با استفاده از ظرفیت بیشتر از چیدمان مرتب و هوشمندانه یخچال با دسترسی آسان لذت بیشتری ببرید و آنچه که مورد نیاز است به راحتی ذخیره کنید.

Door-in-Door™  جدید ارتقا یافته

ویژگی Door-in-Door ™ به شما اجازه می دهد به راحتی به نوشیدنی ها و میان وعده ها دسترسی پیدا کنید. به لطف سیستم پیشرفته دور این دور شما به 9 قسمت بیشتر برای نگهداری خوراکی ها و نوشیدنی های پر مصرف دسترسی پیدا میکنید که موجب جلوگیری از دست رفتن 46.5 درجه هوای سرد میشود. 

دسترسی اسان مخزن اب 

مخزن آب سرد کن با ظرفیت 4 لیتر به راحتی قابل دسترس میباشد، درب مخزن دارای طراحی هوشمندانه است تا به راحتی در کمترین زمان مخزن را پر کنید.

سیستم تنظیم رطوبت یخچال

این سیستم با حذف رطوبت اضافه در داخل یخچال و همچنین قرار دادن میزان معینی رطوبت به دور میوه ها و سبزیجات سبب تازه ماندن انها میشود.

تنظیم کننده رطوبت

سیستم منحصر به فرد FRESH Balancer ™ ال جی با حفظ خواص های سبزیجات، سطوح رطوبت را بهینه می کند، که می تواند سبزیجات و میوه ها را تازه تر نگه دارد.

99.999% هوای تازه

فیلتر هوای هوشمند نه تنها می تواند باکتری ها را تا 99.999٪ حذف کند، بلکه بوی بد را در یخچال نیز کاهش می دهد. علاوه بر این، می توانید مواد غذایی خود را در حالت تمیز نگه دارید.

صرفه جویی در انرژی با کمپرسور خطی اینورتر

کمپرسور خطی Inverter Linear منحصربفرد از یک درایو پیستونی خطی به جای یک درایو مجزا معمولی استفاده می کند. این باعث ایجاد اصطکاک کمتر داخلی می شود که در نتیجه باعث کاهش 32% مصرف انرژی می شود.

سیستم یخ ساز 

سیستم یخ ساز به شکلی باریک و حرفه ای و با فضای ذخیره سازی 36 لیتر طراحی شده است.

کشو

این کشو فضای مطلوب و فوق العاده ای برای اقلام کوچک همانند گوشت و پنیر و ... را فراهم آورده است.

فضای ذخیره سازی بطری

یخچال ال جی،جایگاه ویژه ای را برای قرار دادن بطری ها در داخل یخچال طراحی کرده است که به شما کمک می کند حداکثر 4 بطری بزرگ را در داخل یخچال قرار دهید. 

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

محصولات مشابه