کولرگازی سرد و گرم 24000 گری

قدرت موتور : گرمایشی 24000 ، سرمایشی 24000

نوع کارکرد : سرمایشی و گرمایشی

قدرت پرتاب باد : 12 متر

فیلتر ضد باکتری : دارد

جهت های پرتاب باد : بالا ، پایین ، راست ، چپ 

قابلیت پوشش مساحت : 80 متر

نوع موتور : T3 موتور سنگین

کشور ساخت قطعات : استرالیا

کشور مونتاژ : چین

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

تولیدکننده

0 تومان

کولرگازی گری

کولرگازی گری با ظرفیت 24000 تولید شده که دارای حالت سرمایشی و گرمایشی است و از این کولرگازی می توان برای خانه و محیط های بزرگ استفاده کرد که تا مساحت 80 متر را پوشش می دهد همچنین قدرت پرتاب باد این کولرگازی 12 متر است و این مزیت بسیار بزرگی است که در کولرگازی 24000 گری ایجاد شده است.کولرگازی گری از جمله اسپلیت های محبوب و پر کاربرد در چند سال اخیر در بین مردم بوده است.میزان نویز پنل این کولرگازی را 35 دیسیبل و میزان نویز موتور آن را 45 دیسیبل محاسبه کرده اند که فضای بسیار آرام و لذت بخشی را برای شما فراهم می آورد.

کمپرسور T3 و گاز مصرفی 

گری در این کولرگازی از کمپرسور T3 بهره برده است و این بدان معناست که قدرت بیشتری نسبت به کمپرسورهای T1 دارد همچنین کولرگازی هایی که از کمپرسور T3 استفاده می کنند بیشتر برای مناطق گرم و خشک و تا دمای 60 درجه مورد استفاده قرار می گیرند و گاز مصرفی این کولرگازی در دو مدل R410 و R22 به صورت مجزا و جدا از هم تولید شده است.

قدرت پرتاب باد و زاویه های پرتاب

این کولرگازی قادر است هوای سرد و گرم را تا 12 متر پرتاب کند و محیط های بزرگتر را هم خنک و یا گرم کند . همچنین این دستگاه با امکان تغییر زاویه پره های آن میتوانید به هر گوشه و زاویه ای که مایل هستید مسیر را تغییر دهید. 

فیلتر ضد باکتری 

کولرگازی گری دارای فیلتر ضد باکتری است که ذرات میکروسکوپی مضر را از بین می برد.

عملکرد خودکار 

شما می توانید کولرگازی را روی حالت اتوماتیک تنظیم کنید که این عملکرد به شما کمک می کند میزان دمای لازمه را برای اتاق و خانه ی خود وارد نموده تا دمای خانه ی شما را به آن درجه و میزان تعیین شده رسانده و پس از آن به طور خودکار خاموش شود تا در زمینه ی صرفه جویی در انرژی نیز به شما کمک کرده باشد.

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

محصولات مشابه