کولرگازی سرد و گرم 12000 گری

قدرت موتور : گرمایشی 12000 ، سرمایشی 12000 

نوع کارکرد : سرمایشی ، گرمایشی 

قدرت پرتاب باد : 4 متر

جهت های پرتاب باد : بالا ، پایین ، راست ، چپ 

فیلتر ضد باکتری : دارد

نوع موتور : T3 موتور سنگین

قابلیت پوشش مساحت : 60 متر

کشور ساخت قطعات : استرالیا

کشور مونتاژ : چین

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

0 تومان

کولرگازی گری

کولرگازی گری با ظرفیت 12000 تولید شده که دارای حالت سرمایشی و گرمایشی است و از این کولرگازی می توان برای خانه و محیط های کاری استفاده کرد که تا مساحت 60 متر را پوشش می دهد همچنین قدرت پرتاب باد این کولرگازی 4 متر است.کولرگازی گری از جمله اسپلیت های محبوب و پر کاربرد در چند سال اخیر در بین مردم بوده است.میزان نویز پنل این کولرگازی را 26 دسی بل و میزان نویز موتور آن را 37 دسی بل محاسبه کرده اند که فضای بسیار آرام و لذت بخشی را برای شما فراهم می آورد.

کمپرسور T3 و گاز مصرفی 

گری در این کولرگازی از کمپرسور T3 بهره برده است و این بدان معناست که قدرت بیشتری نسبت به کمپرسورهای T1 دارد همچنین کولرگازی هایی که از کمپرسور T3 استفاده می کنند بیشتر برای مناطق گرم و خشک و تا دمای 60 درجه مورد استفاده قرار می گیرند و گاز مصرفی این کولرگازی در دو مدل R410 و R22 به صورت مجزا و جدا از هم تولید شده است.

فیلتر ضد باکتری 

کولرگازی گری دارای فیلتر ضد باکتری است که ذرات میکروسکوپی مضر را از بین می برد.

عملکرد خودکار 

شما می توانید کولرگازی را روی حالت اتوماتیک تنظیم کنید که این عملکرد به شما کمک می کند میزان دمای لازمه را برای اتاق و خانه ی خود وارد نموده تا دمای خانه ی شما را به آن درجه و میزان تعیین شده رسانده و پس از آن به طور خودکار خاموش شود تا در زمینه ی صرفه جویی در انرژی نیز به شما کمک کرده باشد.

قدرت پرتاب باد و زاویه های پرتاب

این کولرگازی قادر است هوای سرد و گرم را تا 4 متر پرتاب کند و محیط های بزرگتر را هم خنک و یا گرم کند . همچنین این دستگاه با امکان تغییر زاویه پره های آن میتوانید به هر گوشه و زاویه ای که مایل هستید مسیر را تغییر دهید.

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

محصولات مشابه