مشاهده گالری تصاویر اتو بخار دستی فیلیپس 2400 وات مدل GC3803

اتو بخار دستی فیلیپس 2400 وات مدل GC3803

نوع عملکرد : بخار دستی 

نوع کف : استیم گلاید 

توان مصرفی : 2400 وات 

گنجایش مخزن آب : 300 میلی لیتر

سیستم ضد چکه : دارد

سیستم ضد رسوب : دارد

قطع خودکار : دارد

بخار دهی پیوسته : 40 گرم در دقیقه

بخار دهی لحظه ای : 140 گرم در دقیقه

کشور ساخت : هلند 

وبسایت مرجع : اینجا کلیک کنید

تولیدکننده

0 تومان

اتو بخار GC3803 

اتو بخار مدل GC3803 فیلیپس، عملکرد قدرتمند و سهولت استفاده ی آسان را برای شما به ارمغان آورده است. کنترل خودکار بخار سبب میشود تا اتو به صورت اتوماتیک میزان بخار مورد نیاز برای پارچه ها را تعیین و مشخص کند و به سلامت پارچه ها آسیبی وارد نشود. آلیاژ کف اتو از نوع استیم گلاید میباشد که میتواند به عملکرد شما در اتو کشی پارچه ها سرعت ببخشد.

توان مصرفی 2400 وات 

قدرت 2400 وات اتو باعث زودتر گرم شدن کف آن در کمترین زمان ممکن میشود و آن را مهیا و آماده برای اتو کشی لباس ها و پارچه ها میسازد.

خروجی بخار مدوام تا 40 گرم در دقیقه

تولید مدوام بخار تا 40 گرم در دقیقه مقدار مناسب بخار برای از بین بردن کارآمد چین و چروک ها و یک نتیجه ی فوق العاده از اتو کشی لباس ها و پارچه ها را به شما میبخشد. شما میتوانید از دکمه ی توربو یا همان بخار لحظه ای (140 گرم در دقیقه) نیز برای چین و چروک های سر سخت و عمیق بهره ببرید. بخار لحظه ای کمک میکند به پارچه رطوب دهید و چین و چروک های عمیق بر روی پارچه و لباس ها را از بین ببرید همچنین ذکر این نکته ضروری است که میتوان توربو را در حالت عمودی برای لباس های آویزان و پرده ها نیز به کار گرفت.

طراحی هوشمندانه

بدنه ی این اتو بخار دستی فیلیپس بسیار زیبا و چشم نواز طراحی شده است و با توجه به وزن سبک و دسته ی نرمی که دارد کار با آن بسیار ساده و لذت بخش خواهد بود. نوک این اتو بخار بسیار هوشمندانه طراحی شده است به طوریکه میتواند به سخت ترین قسمت های لباس و پارچه ها همچون زیر دکمه ها نیز نفوذ پیدا کند.

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

محصولات مشابه